heb ik heel veel geleerd' zeeland 123 299.- Balans Uw trap gestoffeerd voor voor Brabant en Zeeland Wereldmaaltijd bij biologische kwekerij Licht gewonden bij aanrijding op kruising Thema-avond over borstkanker Vijfduizend euro van provincie voor steiger woensdag 14 oktober 2009 Op 11 november verschijnt de zorgspecial 1 In Balans verschijnt bij BN/DeStem, PZC, Brabants Dagblad, en Eindhovens Dagblad. Wilt u deze uitgelezen kans niet missen om uw boodschap over te brengen op uw doelgroep? Bel dan voor informatie of een afspraak: 076-53122 77 S De Watervlo Educatief schip De Watervlo is in Zierikzee. Op www.pzc.nl een impres sie van het leven aan boord. NOORDGOUWE Biologische Kwekerij Zuidbos ver zorgt zaterdag, daags na de Wereld- voedseldag, een wereldmaaltijd. Het driegangenmenu is volledig ve getarisch en honderd procent biolo gisch. De boodschap er achter is dat de aarde genoeg voedsel voort brengt om iedere wereldbewoner zo'n menu voor te zetten. Honger in de wereld is volgens de FAO - de voedsel- en landbouworganisatie van de Verenigde Naties - geen ge volg van gebrek, maar van ongelij ke verdeling. Wie zich aan wil mel den voor de maaltijd kan mailen: info@zuidbos.nl. ZIERIKZEE Op de kruising Schouwsedijk, Lan ge Blokweg in Zierikzee vond dins dagavond rond half acht een aanrij ding plaats tussen een bromfiets en een personenauto. De 48-jarige bestuurster van de auto moest met nekklachten naar het ziekenhuis in Goes, de 17-jarige bromfietser uit Zierikzee heeft een beenwond la ten hechten. De 17-jarige jongen uit Zierikzee verzuimde op de krui sing voorrang te geven. De vrouw uit de gemeente Schouwen-Duive- land reed van een talud af en kwam zes meter lager tot stilstand. ZIERIKZEE In het Rode Kruis Ziekenhuis in Zierikzee wordt woensdag 21 okto ber een thema-avond over borst kanker gehouden. Aan de the ma-avond werken mammacare ver pleegkundige Mariska Vogel, Marja den Boer van Holthy Linchérie en Joke Timmermans van Pruiken Ser vice Nederland mee. De organisa tie is in handen van het Palazzoli Huis. Wie meer wil weten kan bel len: 0113-212936. Aanvang 19.30 uur. DREISCHOR De provincie betaalt vijfduizend eu ro mee aan de aanleg van een zwemsteiger bij het Grevelingen- strandje van Dreischor. Gedepu teerde Staten (GS) hebben dat giste ren besloten. Strikt genomen vol doet het project niet aan de subsi dieregels. Het gaat namelijk om een lokaal initiatief en de provin cie subsidieert alleen regionale pro jecten. Maar vanwege het enthou siasme van de inwoners kan dit project volgens GS dienen als 'lich tend voorbeeld' voor anderen. WÊGeNeR NieuwsMedia TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl Fragment van het monument ter nagedachtenis aan de Tien van Renesse; tien verzetsmensen die 10 december 1944 opgehangen zijn na hun poging te ontsnappen naar het al bevrijde Noord-Beveland. foto Dirk-Jan Gjeltema www.tmcwoonwinkels.nl Prijs inclusief Bonaparte Motion tapijt bij een gesloten trap van 13 treden, zonder bocht en exclusief zijkanten. De voordelen van ons Bonaparte tapijt op uw trap: geluidsarm, veilig, vuilverbergend, vakkundig gelegd. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen Lees het laatste regionieuws op www.pzc.nl/schouwen-duiveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59