Familieberichten O'/srlailan 0 H1ensenlinq.nl Kitty Barendse - Vercouteren echtgenote van Bram Barendse t Corrie Jansen-Roelse 24 I Woensdag 14 oktober 2009 kijk ook op Nee, het is niet allemaal ellende Er zijn nog zoveel goede dingen Een liefdeskus, een vriendenhand.... Zomaar op een maandag werd het'stil. Helaas moeten wij afscheid nemen van mijn lieve moeder en schoonmoeder 24 januari 1916 112 oktober 2009 Retranchement: Betsie de Hulster - Barendse Bram de Hulster Sluis, 12 oktober 2009 Zorgcentrum "Rozenoord" Hoogstraat 58 4524 AD Sluis Correspondentieadres: Molenstraat 23 4525 AE Retranchement Moeder wordt, overeenkomstig tiaar wens, in besloten kring begraven. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling, voorzien van de Heilige Sacramenten der Zieken, van ons heen gegaan onze lieve moeder, oma, mémé en omi Irène Marie Bral-Begijn weduwe van Roger Camiel Bral Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Ria en Cuido Bernaerdt-Bral Katia en Bart, Lore Lars en Freija 1 I oktober 2009 Canadalaan 39, Sas van Gent Correspondentieadres: De Keyserstraat 17,9060 Zelzate U kunt afscheid nemen van moeder in het familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, opdonderdag 15 oktober van 19.00 lot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 16 oktober om 10,30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diep bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn allerliefste moeder, onze oma en omi weduwe van Ko Jansen 22 februari 1922 f 12 oktober 2009 Johan en Anne Jansen klein- en achterkleinkinderen Truus Visser Nadorstweg 41 4333 AK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Corrie op zaterdag 17 oktober a.s. om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna wij haar willen herdenken. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand doet ons zo 'n pijn. Omringd door haar katten en degene van wie ze hield, hebben wij na een hele zware strijd afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en poezenvrouwtje Maria van der Lans Riet weduwe sinds 3 juni 2003 van Willem Christiaan van Diem A Monster, 13 oktober 1950 t Vlissingen, 12 oktober 2009 Elisabeth van Diem Maria Elisabeth Jessica Souisa Ernie Ouwens Damian Kaine Correspondentieadres: Landluststraat 67 4337 KB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 16 oktober van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. We zullen aansluitend Riet om 11.00 uur gedenken in de aula van het crematorium aan de Westelijk Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij treuren als gemeenschap om het verlies van onze organist Nout Kurvink Vele jaren begeleidde hij bijna wekelijks onze eredienst. Wij wensen zijp vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods troostvolle nabijheid toe. Namens kerkenraad en gemeente van de Protestantse Gemeente "De Levensbron" te Rilland-Bath J.K. Petersen, preses C.G.A. de Peuter-Kooijman, scriba Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze dierbare vriendin en enthousiaste vrijwilligster Thea de Leeuwen Wij wensen Miel, Jan en verdere familie veel sterkte toe. Adri en Guky van Hoegee World of Silk Meliskerke Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Thea de Leeuwen Thea is gedurende vele jaren als jeugdbibliothecaresse werkzaam geweest bij eerst de Openbare Bibliotheek Middelburg en later bij de Zeeuwse Bibliotheek, Wij hebben haar gekend als een fijne en opgewekte persoonlijkheid die altijd zeer betrokken was bij het bibliotheekwerk in het algemeen en het jeugdbibliotheek- werk in het bijzonder. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. bij dit zo onverwachte verlies. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek Een sterke vrouw met een bijzondere kijk op het leven, is toch nog heel snel van ons heengegaan, onze lieve moeder. schoonmoeder, oma en zus Ellen Leenheer A 19 december 1923 t 8 oktober 2009 Folkert en Paula Douwe en Simone Hanny en Rob Carlijn en Martijn Jan Correspondentieadres: H. van de Laar-Kasemier Prins Alexanderweg 78-09 3712 AC Huis ter Heide De crematie heeft dinsdag 13 oktober in besloten familie kring plaatsgevonden. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze nicht Marja Lous-Janssens Wij wensen jan en kinderen veel sterkte toe. N. Hendrikse-Brasser Hendrikse T. v. Vaardegem-Brasser J.L. v. Vaardegem Neven en nichten Wij ontvingen het bericht dat uit onze vriendenkring is weggenomen Marja Lous-Janssens We wensen Jan, kinderen en familie veel sterkte toe. Westkapelle: Jan en Joke Kaland Noach (in herinneringl en Thilly Roelse Jan en Ina de Witte Jaap en Cathrien Roelse Lou en Tanneke Sanderse Paul en Nel de Witte Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marja Lous-Janssens echtgenote van onze collega Jan Wij wensen Jan en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de Afdeling Onderhoud, N.V. EPZ - Kerncentrale Borssele Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marja Lous-Janssens echtgenote van onze medewerker en collega Jan Wij wensen Jan, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Ster\>en is als de druppel die zich weer bij de stroomt voegt. De brede stroom die eeuwig voortvloeit. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze vader en opa Cornelis Verhoole Cor weduwnaar van Pieternella Hitje Feenstra A Sint Annaland 2 maart 1933 t Middelburg 12 oktober 2009 Wij zullen hem herinneren als een energieke, levenslustige vader en een zorgzame ondernemende opa. Middelburg: Jaco en Jacqueline Lilian, Eloy Vlissingen: Rommert en Jeanette Angela, Ramon Almere: Marleen en Leendert Mart, Isa Correspondentieadres: Van Dam van Isseltstraat 3,4384 GN Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 oktober om 12.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van de begraafplaats. Ongetwijfeld zijn wij vergeten mensen uit te nodigen. Dit doen wij via deze weg. De reiziger is voorgoed uit onze buurt vertrokken. Met droefheid nemen we afscheid van onze goede vriend en buurman Cor Verhoole Ina en Jan Adriaanse Cocky en Kees Lievense Marja en Tinus de Nood Riek en Walter Spapé Joke en Adri Wiskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48