zeeland 123 zijn 'echte levensgenieters' 299,- In Balans Uw trap gestoffeerd voor voor Brabant en Zeel Theaterworkshop en show in Ledeltheater Bijeenkomsten voor 64-jarigen FNV Bouw huldigt dertien jubilarissen Comedian Explosion en Punkfest in De Pit Taxatiedag van oude en zeldzame boeken woensdag 14 oktober 2009 Op 11 november verschijnt de zorgspecial SPWBBBSMBBSgÉi m. In Balans verschijnt bij BN/DeStem, PZC, Brabants 2 Dagblad, en Eindhovens Dagblad EWilt u deze uitgelezen kans niet missen om uw boodschap over te brengen op uw doelgroep? Bel dan voor informatie of een F5*lafspraak: 076 - 53122 77 WGGGNGR NieuwsMedia z OOSTBURG Het Ledeltheater in Oostburg biedt vandaag in het kader van de week van de toegankelijkheid onderdak aan twee activiteiten. Vanmiddag is er vanaf 14.00 uur een theater- workshop voor kinderen met en zonder beperking. Entree 2,50 euro. 's Avonds treedt theatergroep Duinart op vanaf 20.00 uur. Duinart bestaat uit cliën ten van stichting voor gehandicap ten Arduin. Ze werken in het kader van de dagbesteding vijf dagen in de week aan hun thea terproducties. Entree 7,50 euro. Kaarten: 0117-452.735. TERNEUZEN In de gemeente Terneuzen worden voor iedereen die volgend jaar 65 jaar wordt informatiebijeenkom sten gehouden. Aan bod komen on derwerpen als wonen, financiën en genieten van het leven. De bij eenkomsten, die telkens om 14 uur beginnen, zijn maandag 19 okober in de Halle in Axel, dinsdag 20 ok tober in de Veste in Terneuzen en donderdag 22 oktober in de Speije in Sas van Gent. Vooraf aanmelden bij 'Aan Z via 0115-563015 of m.dekoeijer@aan-z.eu. CLINGE CLINGE - Op de feestavond van FNV Bouw Oost-Zeeuws-Vlaanderen in gemeenschapscentrum Malpertuus in Clinge zijn dertien leden in het zonnetje gezet voor hun langjarig lidmaatschap. Mevrouw M. Hemelaar-Colsen en R. Aerts prijken al zeventig jaar op de ledenlijst. Zeven leden kregen de gouden speld met diamant voor een halve eeuw lidmaatschap. Twee leden waren veertig jaar lid en twee andere een kwart eeuw. TERNEUZEN OOSTBURG Cursusleider Joan Mangnus brengt tien nieuwe deelnemers aan de cursus in gemeenschapscentrum Malpertuus in Clinge de elementaire beginselen van het wijnmaken bij. foto Mark Neelemans mmmmmmsmmsmmm TERNEUZEN - Jongerencentrum De Pit aan de Korte Kerkstraat in Ter neuzen staat vrijdag 16 oktober in het teken van de Comedy Explosi on, bekend van Veronica tv. Stand- up comedians Dara Faïzi, Hank, Pien Ankerman en Riza Tisserad treden op, vanaf 21.00 uur. Entree 7,50 euro. De Pit viert zaterdag 17 oktober vanaf 21.00 uur een Punk fest, met Tagada jones, War Risk 3 en The Dickson Batteries. Punk in allerlei gedaantes komt voorbij, van melodische punk tot 'het har dere kick asswerk'. Gratis toegang. Taxateur en veilinghouder Arie Mo lendijk uit Rotterdam komt van daag naar restaurant koffiehuis Het Stadhuis aan de Zuidzandsestraat in Oostburg om oude en zeldzame boeken en handschriften op waar de te schatten. Molendijk is gespe cialiseerd in oude geschiedenis, ty pografie, (staten)bijbels en theolo gie. Hij neemt antieke boeken mee die op originele wijze zijn gerestau reerd. Taxatie kost drie euro per persoon. Molendijk is aanwezig van 13.00 tot 17.00 uur. www.tmcwoonwinkels.nl Prijs inclusief Bonaparte Motion tapijt bij een gesloten trap van 13 treden, zonder bocht en exclusief zijkanten. De voordelen van ons Bonaparte tapijt op uw trap: geluidsarm, veilig, vuilverbergend, vakkundig gelegd. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47