Geniet van authentiek Volendam! fietsen I scoort i JobTrack.nl BN DeStem PZC Borsele Best Western Hotel Spaander Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite O J°bTrack Borsele Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. 14 I Woensdag 14 oktober 2009 WeGeNeR NieuwsMedia je bereikt meer op de fïets! 3 gemeente - BESTEMMINGSPLAN "OOSTGAARDE" 'S-GRAVENPOLDER Burgemeester en wethouders van Borsele maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat het door de gemeenteraad op1 oktober 2009 vastgestelde bestemmingsplan "Oostgaarde" van 15 oktober 2009 tot en met 25 november 2009 voor een ieder ter inzage ligt. Wilt u ook adverteren in de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl «pmmm prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag voor aankomst op vrijdag en zaterdag €10,- per persoon per nacht. Beroep Gedurende de termijn van terinzagelegging (beroepstermijn) kan een belanghebbende tegen de vaststelling van het bestemmingsplan schrifte lijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. inwerkingtreding bestemmingsplan Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking met ingang van dag na die waarop de beroepstermijn afloopt. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit tot vaststelling niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Heinkenszand, 14 oktober 2009 Heinkenszand, 14 oktober 2009 Speciaal voor u heeft uw dagblad een arrangement samengesteld in samenwerking met Best Western Hotels. Adviesprijs* Lezersprijs* 119,- €99,- -■ gemeente Beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" en Subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" 's-Gravenpolder KAMER VAN KOOPHANDEL ZUIDWEST-NEDERLAND heeft op 14 oktober 2009 o.g.v. art.2:19a BW. haar voornemen meegedeeld over te gaan tot ontbinding van de volgende rechtspersoon: Ervis B.V., statutair gevestigd teTerneuzen. Dit voornemen wordt ingetrokken bij wijziging van de omstandigheden; belanghebbenden dienen zich hiertoe binnen 8 weken te wenden tot de genoemde KvK, Postbus 6004,4330 LA Middelburg. Burgemeester en wethouders van Borsele maken bekend dat: A. Beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" de gemeenteraad op grond van artikel 4:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto artikel 12a van de Woningwet op 1 oktober 2009 de beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" heeft vastgesteld. De beeldkwaliteitseisen vormen een aanvulling op de Welstandsnota en fungeren als communicatiemiddel en toetsingskader bij onder meer aan vragen om bouwvergunning. Het documenten is te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. B. Subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" de gemeenteraad op 1 oktober 2009 de subsidieverordening "Zonnig wonen in Oostgaarde" heeft vastgesteld. Deze verordening treedt per 23 oktober 2009 in werking. De verordening is onder nummer 7ij opgenomen in het Regelingenbestand gemeente Borsele. De verordening is te raadplegen op www.borsele.nl/verordenin- gen Terinzagelegging De beeldkwaliteitseisen bebouwing "Oostgaarde" en de subsidieverorde ning "Zonnig wonen in Oostgaarde" liggen ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geo pend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Inhoud ontwerp bestemmingsplan Het plan omvat een juridisch planologische regeling die voorziet in de bouw van circa 95 woningen gelegen aan de oostzijde van 's- Gravenpolder, grenzend aan de Magnoliastraat, Lavendelstraat en Ligusterstraat. Het plangebied heeft een oppervlakte van ongeveer 7,3 ha. Het plan wordt ontsloten via de Magnoliastraat. Daarnaast zijn er ook aan sluitingen op de Lavendelstraat en 0e Kamperfoeliestraat. Er is geen ont sluiting op de Ligusterstraat. Het plan is opgedeeld in 6 gedeelten, ieder met een verschillende beeld kwaliteit. Het plan krijgt verschillende woningbouwcategorieën, namelijk: vrijstaande, 2/1 kap, rij- en patiowoningen. Tot het bestemmingsplan behoort ook een gedeelte van de bestaande woningen gelegen aan de westzijde van het plan. Het gaat om een gedeel te van de woningen aan de Ligusterstraat, Lavendelstraat, Magnoliastraat en Seringestraat. Er zijn geen zienswijzen op het plan uitgebracht. De gemeenteraad heeft het plan vastgesteld conform het ter inzage gelegde ontwerp bestem mingsplan. Tervisielegging Het bovengenoemde bestemmingsplan ligt, samen met het raadsbesluit, in de periode van 15 oktober 2009 tot ën met 25 november 2009 ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Het raadsbesluit, de bestemrningsplankaart, de toelichting en de voorschriften zijn ook te raadplegen op de website van de gemeente Borsele www.borsele.nl/bestemmingsplan. Aan het mooie IJsselmeer en de Volendammer dijk ligt het wereldberoemde Best Western Hotel Spaander (anno 1881). In dit klassieke pand vertellen de meer dan veer tienhonderd 19e-eeuwse schilderijen u verhalen uit lang vervlogen tijden, toén Volendam een echte schilderskolo nie was. Dit en de vele faciliteiten garanderen een prettig en memorabel verblijf. Het hotel is ideaal gelegen ten opzichte van Amsterdam en diverse toeristische beziens waardigheden. Het hotel beschikt onder andere over een overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad en fitness. Spaander Special 2 x overnachting incl. uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Welkomstdrankje en amuse Gratis plattegrond van Volendam en omstreken Gratis gebruik van zwembad, sauna, stoombad en fitness en gratis parkeren. Bovenstaand arrangement is geldig tot 31 maart 2010 op basis van beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Best Western Hotels: via het gratis telefoonnummer 0800 022 14 55 onder vermelding van "Spaander Special". Wij zijn bereikbaar van ma t/m vrij van 9.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14