opzegaienst Familieberichten f J) dlensenlinq.nl 40 Jan en Rika Walhout-Goedegebure UDJföUff) Thea de Leeuwen Maria Louisa Lous- Janssens Maria Louisa Lous- Janssens Marja Lous- Janssens IHensenlinq.nl 20 I Dinsdag 13 oktober 2009 kijk ook op 10 Oktober waren 40 Jaar getrouwd Namens hun kinderen en kleinkinderen Van harte gefeliciteerd Bosjesweg 29 4541 AM Sluiskil Piet Bos Het gemis is heel groot. Ma Arie en Nel Roelie en Arie Gert Faja en Rob Nichten en neven Hierbij geven wij kennis van het overlijden van ons lid van verdienste Lieven van Belzen Lieven was als vrijwilliger zeer vele. jaren actief binnen onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur/leden en werkgroep Voetbalvereniging Arnemuiden Vrijdag 9 oktober is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Tot ons verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Lies Dalebout-op 't Hof We wensen Jan. Martha en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Arnhem: I.E. op 't Hof 's Gravenpolder: op 't Hof (in herinnering) P. op 't Hof-van Liere 's Gravenpolder: W. op 't Hof F. op 't Hof-Traas (in herinnering) Neven en nichten In het volle vertrouwen op haar Heiland is in alle rust ontslapen onze moeder en oma Elizabeth Catharina Geluk-Vergouwe Lies sinds 1980 weduwe van Leendert Marinus Geluk in de leeftijd van 95 jaar U.S.A.: lenny Elmore-Geluk Arnie Elmore en kinderen Onze bijzondere dank voor de jarenlange 24 uurs verzorging in Ter Reedeaan de Koudekerkseweg, in Weyevlieten aan de Koudekerkseweg 19. Vlissingen. 12 oktober 2009 Correspondentieadres: B. de Jonge Fr. van de Putteplein 17 4384 BE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 oktober van 19:00 tot 20:00 uur en op vrijdag 16 oktober van 12:30 tot 13:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De Dankdienst voor haar leven zal daar worden gehouden op vrijdag 16 oktober om 13:30 uur. Aansluitend zal om 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in eerdergenoemd uitvaartcentrum In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Aarnout Thomas Kurvink 6junil939 Bergen op Zoom 12 oktober 2009 Rilland: P. Kurvink-de Bruyne Kinderen en kleinkinderen Hontestraat 43 4411 CK Rilland De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 15 oktober om 11.00 uur gehouden in De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Na afloop van de dienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen. Heer, U kent ons hart. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze muzikale begeleider Nout Kurvink Zijn oprechte betrokkenheid en inzet van bijna 10 jaar voor ons koorVox Maris zullen wij ons blijven herinneren. Wij wensen Nelly, en verdere familieleden veel sterkte toe, dit verlies te dragen. Bestuur en leden Interkerkelijk gemengd koor Vox Maris Yerseke Verdrietig delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn zuster, schoonzuster, onze tante en oud-tante Middelburg, 1 september 1938 Vlissingen, 12 oktober 2009 Miel Kommers-de Leeuwen Jan Kommers Olga Smits-Kommers Marcel Smits Erik Mark Jan Kommers Burg. Bouwmanstraat 4, Grijpskerke Correspondentieadres: Willibrordusstraat 38 4453 AT 's-Heerenhoek Thea is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 oktober a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal" om 13.00 uur de bijeenkomst worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havenijk 3 te Middelburg, waarna haar begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. In plaats van bloemen zou Thea een bijdrage aan Artsen Zonder Grenzen waarderen. Een collectebus hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister. Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt en diepbedroefd zijn wij na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Marja Westkapelle, 12 april 1955 t Boppard (D), 10 oktober 2009 Jan Lous Linda en Geerke Jobse- Lous Wilbert Marco Carolien en Edwin Czajka-Lous Jari Huijgensstraat 27, 4361 CW Westkapelle De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 16 oktober om 12.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de het Hervormd Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. vervolg familieberichten op pagina 24 "Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd" Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Thilda en Izaak Henry Paola en Eric Jack Mieke en Piet Alexander en Anneke Emma Marianne en Tliomas Paul-Pieter Haar leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij haar vast W. Lous- Brasser Lenie Lous Johan en Marike Lous- Forman en kinderen Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veet administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensen li nq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. daardoor een e stappen bereikt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100