GEDIPLOMEERD DOKTERSASSISTENTE Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl Banen voorzitter centrale directie JobTrack.nl Coördinator bedrijfsbureau Cjroenhoiysen van BeekvelriCfTerpstra Planner Brandpreventie Kijk ook op Zaterdag 10 oktober 20091 31 De CS W is een brede chris telijke scholengemeen schap voor VMBO (met L W00), MAVO, HAVO, Atheneum en Gymnasium. De school telt drie vestigin gen verdeeld over vier gebouwen in Middelburg en Vlissingen. De CSW biedt onderdak aan 'circa 2800 leerlingen en een kleine 300 personeelsleden. De locaties Van de Perre, Toorop en Bestevaer ver zorgen, vanuit het streven naar een optimale ontwik keling van elke leerling, betekenisvol, gedifferenti eerd en samenhangend onderwijs, met aandacht voor een brede vorming van de leerlingen. De school richt zich daarbij op talent ontwikkeling en de ontwik keling van een positief kriti sche visie op mens en samenleving. Het managementteam van de school bestaat uit de voorzitter centrale directie en twee sectordirecteuren. Er is gekozen voor integraal en resultaatgericht ma nagement in een team gerichte organisatie. De CSW gaat uit van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren. Het bestuur van de vereniging vormt het bevoegd gezag. Het bestuur bestuurt op hoofdlijnen en draagt de -eindverantwoor delijkheid voor alles wat in en rond de scholenge meenschap gebeurt. Verdere informatie over de school is verkrijgbaar via: www.cswalcheren.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.vanbeekveidenterpstia.nl Verantwoord veranderen met hart voor onderwijs en zorg De Christelijke Scholengemeenschap Walcheren zoekt een die op bindende en inspirerende wijze leiding geeft aan de scholengemeenschap. De voorzitter is besluitvaardig en stuurt en begeleidt het initiëren, vormgeven en verankeren van de gewens te organisatorische en onderwijsinhoudelijke vernieuwingen. Hij/zij is communicatief zeer vaardig, kwaliteitsgericht en handelt transparant en respectvol. Profiel van de functie De voorzitter centrale directie beschikt, vanuit een academisch werk- en denkniveau, over een heldere onderwijskundige visie en strategisch inzicht. Hij/zij heeft leidinggevende ervaring in het voortgezet onderwijs en een op samenwerking gerichte stijl. De voorzitter heeft kennis van en inzicht in de bedrijfsvoering van een onderwijsorganisatie. Verdere informatie en een informatiepakket met daarin onder meer het gehele profiel van de functie zijn verkrijgbaar via: www.vanbeekveldenterpstra.nl. Benoeming Het betreft een managementfunctie van 1,0 fte in schaal 16 con form de CAO voor het voortgezet onderwijs. Procedure en belangrijke data De voorselectiegesprekken vinden plaats op woensdag 4 novem ber. De eerste gespreksronde met de benoemingsadviescommis sie is gepland op vrijdag 13 november, de tweede op donderdag 19 november. Alle gesprekken vinden plaats in de regio. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitatie Uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. kunt u sturen naar Van Beekveld Terpstra Werving en Selectie, ter attentie van mevrouw drs. M.M. de Kruif o.v.v. vacaturenummer 20090301, Nieuwe Steen 18, 1625 HV in Hoorn. Mailen kan ook, naar wervingenselectie@vbent.org ter attentie van mevrouw De Kruif. Bij vragen kunt u contact opnemen met de adviseur onder nummer 0229-249 000. Uw reactie dient voor maandag 26 oktober in ons bezit te zijn. Groenhuysen in Roosendaal zoekt voor haar Kennis Expertise Centrum een m/v) 32 36 u-urper week die met 3 collega's ondersteuning biedt aan de (behandel)praktijken van het Kennis Expertise Centrum (KEC). Behalve het aansturen van je collega's, ben je managementassistent voor de leiding van het KEC en coördineer je de activiteiten binnen het bedrijfsbureau. Daarnaast lever je met je kennis en ervaring op het gebied van officemanagement een bijdrage aan de professionalisering van het bedrijfsbureau. Wij bieden... Een uitdagende werkomgeving en een divers takenpakket. De werk tijden stemmen we in overleg af. Je salariëring is marktconform volgens de CAO VVT. De functie biedt zicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Reap, eren... Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kun je kijken op www.groenhuysen.nl of contact opnemen met drs. J.P.H. Biezemans, stafhoofd KEC, via 0165- 58 66 71. Voor vragen over de sollicitatie procedure neem je contact op met Els Knobel of Serge Reyntjens van Groenhuysen Select aan de Markt 6 in Roosendaal. Zij zijn ook bereikbaar via 0165-56 38 06 en via select@groenhuysen.nl. Stichting Ouder worden, jezelf blijven Bij Groenhuysen staat de kwaliteit van leven en zorg centraal, met nadrukkelijke aandacht voor de (indivi duele) leefstijl, interesses en persoonlijke wensen van ouderen. Dat doen we door (overwegend) ouderen in de regio Roosendaal gerichte aandacht en maatwerk te bieden op het gebied van preventie, ondersteuning, begeleiding, verzorging, verpleging en behandeling, zowel thuis als in een goed verzorgde woonvoorziening. Voor meer informatie kijk op www.groenhuysen.nl. werving selectie npjifi „opefi z3 3^* ta 3euqÓ Onze 3°n9<;Laewen- "«"i' se^"«n.r4 aW 6 »etere teren en »eer Gevraagd: voor 24 uur per week Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen van maandag t/m vrijdag tussen 10.00 - 10.30 uur met Dhr F. Bronzwaer, telefoon 0118 - 412525 Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw CV kunt u tot 17 oktober richten aan: F.A.N. Bronzwaer, huisarts SINGEL 3 4382 LL Vlissingen Top Service Allroundpreventie Bedrijf: Top Service Allroundpreventie B.V. Standplaats: Goes Voor T.S.A. Brandpreventie B.V. komen wij graag in con tact met kandidaten die geïnteresseerd zijn in bovenge noemde vacature. Als planner bewaak je de kwaliteit van de totale service organisatie. Dit doe je door de aansturing van service medewerkers en het onderhouden van contacten met opdrachtgevers. Meer weten? Kijk dan op www.tsa-bv.nl. Contact: Tel. 0113-331000 JobTrack.nl vacaturenr: JOB 1992811 JobTrack.nl 't Betere werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 87