f J) I1lensenlinq.nl Familieberichten het einde van een misverstand. Ook zonder Monuta- verzekering verzorgen wij uw uitvaart. Monuta Peter van Dorp Dingenis Griep Catharina Luitwieler-Ludikhuize 2 In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging 1^- metde beste service van Nederland. Jan Wolfert Wouter Maas OVERTOOM-GROEN Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag 10 oktober 2009 kijk ook op Onvoorstelbaar veel medeleven mochten we ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde zoon ERIC Het is helaas niet mogelijk U allen persoonlijk te bedanken voor Uw aanwezigheid, Uw troostvolle woorden, Uw persoonlijke brieven en kaarten. Heel veel dank voor onze direkte familie en vrienden, die ons in deze zware dagen dag en nacht hebben bijgestaan. Sjaak en Betsy Boone Wij bedanken iedereen hartelijk voor de vele vormen van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn man en onze vader De vele lieve woorden in de vorm van brieven, kaarten, e- mails en telefoontjes hebben ons heel veel troost en kracht gegeven. Ook uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst gaf ons veel steun. Het doet ons erg goed om te weten dat Peter bij velen geliefd was. Nicoline van Dorp-Noorlander Laura en Rinus Mike Middelburg, oktober 2009 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. A. Griep-Riemens Kinderen en kleinkinderen Melislcerke, oktober 2009 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader, opa en overgrootvader Marinus Izak Koole Het is ons tot steun geweest T. Koole-Louwerse Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle. oktober 2009 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de families Luitwieler en Dronkers Vlissingen, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en voor uw aanwezigheid tijdens de begrafenis van onze moeder, oma en overoma Jacob a Adriana Maat-Klap - Koos - willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oktober 2009 Voor uw belangstelling tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van mijn man, onze pa en opa Gerard van der Made .willen wij u van harte danken. Nellie van der Made-Grim Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand. oktober 2009 Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Leen dert Me wenhuijse overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Corrie Niewenhuijse-van Waarde Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 10 oktober 2009 <21 ®Wisse Tel. 0113 259966 E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van onze lieve vader, opa en broer Henk Wieles De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Hessel en Renate - Fabicin, Thijmen Krista en Pedro Familie Wieles Dillenburglaan 63, Goes.0113-216815 www.uitvaart.vg Voor uw meeleven na het overlijden en bij de rouwplechtigheid van onze zwager, oom en vriend zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Wolfert, Mevr. J.S. van Doesselaar-Verhage, ex. Test. Hoek, oktober 2009. 10-10-2008 10-10-2009 't lijkt de zelfde dag, maar dan zonder jou lieve Wouter we missen je Mama, Papa Joop Mieke Evelien Een jaar geleden stond de tijd stil In ons midden hoorden wij een gil Van een jongen zo apart Die had een speciaal plekje in ons hart Met pijn in dat hart hebben we afscheid moeten nemen Van een jongen zo vol in zijn leven De tijd verstrijkt maar de pijn die blijft Uit het oog maar nooit uit onze harten 10-10-2008 10-10-2009 Kenny, Sijs, Rachelle, Elmarije, Joyce, Mitchel, Ilona, Anouk, Ricarao Bel bij overlijden uw lokale uitvaartcentrum of 0800 - 023 05 50. Kijk op monuta.nl voor de dichtsbijzijnde vestiging. IN MEMORIAM Geoffrey 6-10-1976 - 11-10-2007 Something will remind me I never know just when It might be something some one says And it all comes back again The times we spend together The happiness, the fun Once again I feel the pain Of life without my son It's said that time's a healer I'm not sure this is true. There's not a day goes by son That I don't cry for you. Mum, Jo, Family and Friends 'M/r/h Q Uitvaart Zorgcentra Zeeland .Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 148