Familieberichten Jubileum üvurJudun (J) H1ensenlinq.nl kijk ook op Familie v/d weijde Kees Buijze Vaarwel Kees Martinus Glerum Henk Pladdet 28 I Zaterdag 10 oktober 2009 Piet erv Louise Serm reus-dL oogke 11-10-1949 11-10-2009 (O)Ha en (o)}\Aa van ka He gefeliciteerd met jullie óO-jarig "Huwelijk, en de 85 ste vefjo^mdag van (o)pa. een geweldige leuke dag gewenst en nog vele fijne jaren. j\!amens de Kinderen Kleinkinderen .Achterkleinkinderen Hrederik Hendrikstraat 4-2, 458ÓAe Lamswaafde Bedankt iedereen voor de leuke belangstelling omdat wij 6 oktober jl60 jaar getrouwd waren. 10 oktober 2009 singelweg 60 4571 KG Axel Een verenigingsmens met een hart van goud is van ons heengegaan. Lid van onze vereniging en gastheer van onze oefenruimte. Wij wensen Nellie en de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden EHBO-vereniging Philippine Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze dartvriend Kees Buijze Woorden schieten tekort. Wij wensen Nellie, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden Dart-Team MARINET Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de heer Kees Buijze Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Wij wensen Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens Stichting "Wielercomité Philippine" Bedroefd en geschokt zijn wij door het bericht van het overlijden van Kees Buijze Kees was een boegbeeld voor de verenigingen in Philippine. Wij wensen Nellie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van voetbalvereniging Philippine Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van Kees Buijze Een groot voorbeeld binnen het verenigingsleven van Philippine is van ons heengegaan. Wij zijn diep geschokt maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven. Vanaf het begin van het ontstaan van Carnavalstichting De Mosselkrauwers een grote steun en toeverlaat voor ons allen. Sinds jaar en dag is cafe Marinet onze thuishaven en tijdens carnaval de Narrentempel. Bedankt Kees voor alles. Veel respect voor je moedige strijd die je helaas niet kon winnen. Ons medeleven gaat uit naar Nellie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Geschokt en bedroefd zijn wij na het heengaan van Kees Buijze We zuilen Kees blijven herinneren als een trouwe bezoeker van onze repetities en voorstellingen. We zijn dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Bestuur, spelers en leden van Toneelvereniging Esmoreit wensen alle familieleden en vrienden veel sterkte toe. Ons bereikte het droevige bericht van het toch nog plotseling overlijden van Kees Buijze Wij wensen Nellie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Bouwklup de Sloebers Philippine Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Kees Buijze Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en medewerkers van de STICHTING MOSSELFEESTEN Kees wat zullen we je lach, gezelschap en vriendschap missen. Een grote vriend is heengegaan. Wij wensen Nellie en familie veel sterkte toe. Liduina en Frank Daphne, Gérard, Marie-France en Pauline Ie hebt je strijd gestreden, Ie lichaam wilde niet meer. Een leegte in het café. Dat doet ons zoveel zeer. Dave, Tineke en Isabel Ie, Carlo Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vader, schoonvader, onze lieve groot- en overgrootvader weduwnaar van Pieternella Braam levenspartner van F. Faas-Blaakman in de leeftijd van 88 jaar. Onze dank gaat uit naar zorgteam 'De Veste te Terneuzen voor de goede zorgen. Middelburg: Jeanette Wiskerke-GIerum Evert Wiskerke Aurel-Vlaicu (Roemenië): Dennis Wiskerke Maria Wiskerke-Chereches Julian Amalia Oost-Souburg: Petra Wiskerke Raymond Roosberg Christian Gregory Familie Faas Familie Boomsluiter Terneuzen, 9 oktober 2009 Correspondentieadres: Vinkenhof 65 4332 DM Middelburg Gelegenheid tot condoleren en samenzijn op woensdag 14 oktober van 10.30 tot 11.15 uur in de condoléance- ruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Hierna zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 11.30 uur. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor allen die haar lief waren, overleden mijn zus, onze schoonzus en tante Prudentia IJsebaert-de Jonghe - Dence - weduwe van Emile Cijrille Clementine Maria IJsebaert Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Familie de Jonghe Familie IJsebaert Familie van de Velde Terneuzen, 8 oktober 2009 Correspondentieadres: Julianastraat 81a, 4566 AE Heikant U kunt afscheid nemen van Dence in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 12 oktober van 17.30 tot 18.00 uur. De avondwake is op maandag 12 oktober om 19.00 uur in het Verzorgingshuis De Lange Akkers, Beukenlaan 2 te Koewacht. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 13 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Theresia (van het Kind Jezus), Julianastraat 16 te Heikant, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Zowel in de kerk als in het crematorium is er alleen gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve u deze aankondiging als zodanig te beschouwen. En als ik ga doodgaan plant nevens mijn kruis twee takken van 't boompje van achter mijn huis dat 'k d' eeuwigheid lang kan slapen en dromen diep aan de wortels van mijn bloedeigen bomen. (Willem Vermandere) Hendrik Marinus Biervliet, 30 augustus 1943 Gent, 8 oktober 2009 Joke Pladdet-Izeboud Erika KJ. Pladdet Egbert P.M. Pladdet broers, zussen en partners van de families Pladdet en Izeboud Amerstraat 3 4535 CK Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 13 oktober om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Iedereen is welkom. Henk Donderdagmorgen vernamen we het droevige bericht, dat Henk Pladdet, vriend en collega, toch nog plotseling was overleden. Jarenlang heeft Henk moedig en steeds vol hoop op betere tijden gestreden tegen een slopende ziekte. Uiteindelijk heeft niet Henk, maar zijn lichaam deze ongelijke strijd moeten opgeven. We zullen ons Henk blijven herinneren, als een collega die hield van zijn werk als leraar op het Zeldenrust-Steelant- college en als een collega die begaan was met het wel en wee van zijn leerlingen. Ondanks alle tegenslagen en alle pijn bleef hij jarenlang zonder klagen zijn rol als leraar vervullen. Daarvoor alle respect en bewondering. We wensen Joke, de kinderen en verdere familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Henny en Yvan Ina en Heiko Liesbeth en Piet Odiel t en Sjef Rafkeen Gustaaf Truus en Antoine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 144