PZC Schrijf u gratis in op schrijf u gratis in en maak kans op fantastische prijzen! L J www.pzc.nl/winweken ABONNEE VOORDEEL Superhoofdprijs: j Dodge Journey 1 \t&m Abonnee Win Weken Wij willen als de PZC graag iets extra's voor onze trouwe abon nees doen. Daarom nodigen we u uit voor de Abonnee Win Weken. Een uniek prijzenfestival dat uw krant speciaal voor haar trouwe abonnees organiseert. U kunt zich gratis inschrijven en dingt hierdoor maar liefst 5 keer mee naar mooie prijzen tijdens de weektrekkingen. Daarnaast maakt u ook nog eens kans op één van de fantastische prijzen tijdens de eindtrekking met als superhoofdprijs een Dodge Journey! Nieuwsgierig? Meedoen is heel eenvoudig. U schrijft zich slechts éénmalig in via www.pzc.nl/ winweken en dingt dan maar liefst 5 keer mee naar prijzen tijdens de weektrekkingen. Bovendien maakt u ook nog kans op één van de superprijzen tijdens de eindtrekking. Wanneer? De weektrekkingen vinden plaats in novem ber en december. De eindtrekking van de Abonnee Win Weken wordt bekend gemaakt op zaterdag 16 januari 2010. Prijswinnaars van de eerste, tweede en derde prijzen vindt u elke zaterdag na trekking in uw krant en alle prijswinnaars staan de dag voor publi catie op www.pzc.nl/winweken. Als u zich inschrijft vóór 8 november doet u mee met alle trekkingen. Wat? Wekelijks maakt u kans op prachtige prijzen; van stedentrips tot home cinema sets en van navigatiesystemen tot sauna arrangemen ten. En natuurlijk de superhoofdprijs: een Dodge Journey! Voor een overzicht van alle week- en superprijzen kunt u kijken op www.pzc.nl/winweken. Wie? De Abonnee Win Weken zijn exclusief voor trouwe abonnees, want wij doen graag iets extra's voor onze abonnees. Proefabonnees kunnen niet deelnemen aan deze actie. Hoe? Schrijf u nu gratis en eenvoudig in via www.pzc.nl/winweken. Hier vindt u ook meer informatie over deze actie. Voorwaarden U dient een doorlopend abonnement te hebben bij de PZC. Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname. Kijk voor de volledige voorwaarden op www.pzc.nl/winweken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 140