él ff) mensenlinq.nl Familieberichten A Frannie Willeboordse-Bode iRirik Dingenis Griep Wim Peter van Dorp Catharina Luitwieler-Ludikhuize Christine Verhage-de Kam 30 I Zaterdag 10 oktober 2009 - in plaats van kaarten - Op 8 oktober 2009 is mijn geliefde echtgenote en moeder Francina Catharina Willeboordse-Bode In de leeftijd van 85 jaar heengegaan. W. Wilieboordse W.H. Wilieboordse Zandkreekstraat 38 4335 NN Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroeft namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze schoonzus en tante. We wensen de familie de komende tijd veel sterkte toe. Vlissingen P.C. Louws S.J. Louws-Bode t neven en nicht Een vriendin, een goed mens Opeens zijn we je kwijt Conny we zullen je missen- Conny Koeman-Kuipers Ria en Wim Covers Addi en Piet Gabriëlse •3' v l In goede machten liefderijk geborgen verwachten wij getroost wat komen mag. Dietrich Bonhoeffer Voor alle warme aandacht, gebeden, steun in wat voorvorm dan ook, willen we u bedanken. Vanaf de tijd dat de ziekte zich bij Jan openbaarde, de periode van onzekerheid en de strijd die Jan leverde om bij ons te blijven, hebben we ons vaak getroost gevoeld door het meeleven van zo velen. We missen Jan steeds meer. De woorden van troost, de bloemen en de vele kaarten en brieven na het overlijden van Jan Bauke de Boer maken de leegte en het gemis niet minder, maar zijn voor ons een grote steun. Alie, Annemarie, Margriet, Martin Sjoerd, Jesper, Leander Nisse, oktober 2009 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. A. Griep-Riemens Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, oktober 2009 Er is geen leven dat nooit, al was het maar een ogenblik, onsterfelijk is geweest. (Wistawa Szymborska) Het is voor ons nog steeds heel moeilijk te aanvaarden dat niet meer in ons midden is. Wij willen u hartelijk danken voor de steun die u ons hebt gegeven - en nog geeft - in deze voor ons zo moeilijke periode. Diny Rouwendal - Borkent Kinderen en kleinkinderen Middelburg,.!0 oktober 2009 Wij bedanken iedereen hartelijk voor de vele vormen van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn man en onze vader De vele lieve woorden in de vorm van brieven, kaarten, e- mails en telefoontjes hebben ons heel veel troost en kracht gegeven. Ook uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst gaf ons veel steun. Het doet ons erg goed om te weten dat Peter bij velen geliefd was. Nicoline van Dorp-Noorlander Laura en Rinus Mike Middelburg, oktober 2009 Je blijft altijd in ons hart Vergeten doen wij je niet. Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschri ktelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Janny Feleus Dit heeft ons gesterkt in ons verdriet. Esther en Huih Anouk, Renee Rico en Sandy Wemeldinge, oktoher 2009- De onvoorwaardelijke liefde die Salome naar ons heeft uitgestraald Wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Salome Huisjes-Schipper geboren 6-11-1948 overleden 26-8-2009 Wij willen u graag bedanken voor uw aandacht en steun, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte van Salome, voor uw aanwezigheid op de afscheidsdienst en de begrafenis en voor uw steun in de periode na het overlijden van Salome. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Bé Arianne Judith en Martijn Oktober 2009 Weegbree 1,4421 MKKapelle Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn lieve man pn onze geliefde vader, opa en overgrootvader Marinus Izak Koole Het is ons tot steun geweest T. Koole-Louwerse Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, oktober 2009 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van betuigen wij u onze hartelijke dank. Namens de families Luitwieler en Dronkers Vlissingen, oktober 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en voor uw aanwezigheid tijdens de begrafenis van onze moeder, oma en overoma Jacoba A driana Maat-Klap - Koos - willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oktober 2009 kijk ook op Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon-)vader en fantastische opa Lourus Lous Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. W. Lous-Coppoolse Lia en Peter, Karin en (klein-)kinderen Westkapelle, 10 oktober 2009 Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Leendert Nie wenhuijse overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Corrie Niewenhuijse-van Waarde Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 10 oktober 2009 Onvoorstelbaar veel medeleven mochten we ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde zoon ERIC Het is helaas niet mogelijk U allen persoonlijk te bedanken voor Uw aanwezigheid. Uw troostvolle woorden, Uw persoonlijke brieven en kaarten. Heel veel dank voor onzedirekte familie en vrienden, die ons in deze zware dagen dag en nacht hebben bijgestaan. Sjaak en Betsy Boone Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn man, onze papa, schoonvader en lieve opa Jan de Vos heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Annemiek de Vos-Janssen Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2009 Voor uw belangstelling tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van mijn man, onze pa en opa Gerard van der Made willen wij u van harte danken. Nellie van der Made-Grim Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, oktober 2009 i Hartelijk dank voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn broer t en onze oom Ms Piet Westveer Fam. Ruissen Westveer Wemeldinge, oktober 2009. We willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling, de vele kaarten, brieven en (zonne) bloemen die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en dochter Het verlies blijft moeilijk om te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht ons verdriet en geeft ons allen de moed om verder te gaan. Peter, Amber en Ard Verhage Klaas en Matty de Kam 's-Heer Arendskerke,oktober 2009 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 134