Familieberichten 0 H1ensenlinq.nl kijk ook op iublJsuffi Ries de Visser en Janny de Visser-Geertse v Jan en Rika v Walhout-Goedegebure Jan en Jo Allaart Dvaflsdsn Kees Buijze Martinus Glerum Teun van Dalen Jos Jos Henk Pladdet Dries Lamper 28 I Zaterdag 10 oktober 2009 1969 2009 Zaterdag 17 oktober zijn onze ouders en grootouders 40 jaargetrouwd. Wilt u hen feliciteren dan bent u van harte welkom van: 15.30 uur tot 17.30 uur op "Oosterzicht". De kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, 4363 RC, Kloosterweg 2 M i 40 Jaar getrouwd g Namens hun kinderen en kleinkinderen Van harte gefeliciteerd 10 oktober 2009 Bosjesweg 29 4541 AM Sluiskil Hartelijk bedankt voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij bij ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. (MS».' Een verenigingsmens met een hart van goud is van ons heengegaan. Lid van onze vereniging en gastheer van onze oefenruimte. Wij wensen Nellie en de farnilie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden EHBO-vereniging Philippine Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vader, schoonvader, onze lieve groot- en overgrootvader weduwnaar van Pieternella Braam levenspartner van F. Faas-Blaakman in de leeftijd van 88 jaar. Onze dank gaat uit naar zorgteam 'De Veste te Terneuzen voor de goede zorgen. Middelburg: Jeanette Wiskerke-Glerum Evert Wiskerke Atirel-VIaicti (Roemenië): Dennis Wiskerke Maria Wiskerke-Chereches Julian Amalia Oost-Souburg: Petra Wiskerke Raymond Roosberg Christian Gregory Familie Faas Familie Boomsluiter Terneuzen, 9 oktober 2009 Correspondentieadres: Vinkenhof 65 4332 DM Middelburg Gelegenheid tot condoleren en samenzijn op woensdag 14 oktober van 10.30 tot 11.15 uur in de condoléance ruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Hierna zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 11.30 uur. Geen bloemen. Indien a geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt li deze advertentie-als zodanig beschouwen. Nooit zid je door de tuin meer lopen waar iedere bloem, iedere plant, getuigde van je zorgende hand. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Omringd door allen die hem lief en dierbaar waren, is na een langdurige, met moed gedragen ziekte, overleden mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Kloetinge: Corrie van Dalen - Koster Goes: Wim en Patricia Jessica, Jean-Paul Angela 's-Gravenpolder: René en Tanja Reus Scharendijke: Erik en Janita Romy 8 oktober 2009 Ds. H. Boersmastraat 63, 4481 CD Kloetinge Mijn man, onze vader en opa is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 12 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 oktober om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Eén vriend, te jong met veel moed gestreden. Eén lege stoel in de kring. De herinnering bli jft. Jos Wij wensen Ans en de familie veel sterkte toe. Jos en Els Kees en Lenie Leo en Marika Frank en Irene Sjaak en Corrie en kinderen Onze vriend Samen Fietsen Samen Vakantie Samen Tennissen Samen 'n Biertje Samengewoon gezellig Het is een gemis als er geen samen meer is. Ans veel sterkte toegewenst,we zullen er voor je zijn. Jan en Mary Geerard en Jeanette Peter en Marietje Ad en Petra Kees en Janny Verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze voorman Jos Rooze collegialiteit i. Wij leven allen mee met Ans en de familie) Zijn vriendschap en collegialiteit zullen altijd in onze herinnering voortleven. Bram Dick Abco Bou Joost Jan Cees Matthijs Blanche Rob Edo Bert Kees Frans René Hans Chris Robert lohan Ronald Jeanette Albert Jan Hein Gerry Wim Met verslagenheid heb ik vernomen dat mijn behulpzame buurman en goede vriend Jos Rooze is overleden. We wensen Ans en verdere familie veel sterkte met dit groot verlies. Ko Fokke en familie Een sportvriend in hart en ziel, een voorbeeld in onze club. Ging voor in de strijd, genoot van elke geslagen bal. Zijn inzet sprak boekdelen, zowel op het veld alsook eromheen. Bij ons allen zeer geliefd, we zullen je missen Jos. Ans en Familie veel sterkte toegewenst. Leden en bestuur, Lewedorpse Tennisvereniging En als ik ga doodgaan plant nevens mijn kruis twee takken van t boompje van achter mijn huis dat 'k d' eeuwigheid lang kan slapen en dromen diep aan de wortels van mijn bloedeigen bomen. (Willem Vermandere) Hendrik Marinus Biervliet, 30 augustus 1943 Gent, 8 oktober 2009 Joke Pladdet-Izeboud Erika KJ. Pladdet Egbert P.M. Pladdet broers, zussen en partners van de families Pladdet en Izeboud Amerstraat 3 4535 CK Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 13 oktober om 13.00 uur inde Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Iedereen is welkom. Collega's McCain Potatoes Lewedorp Hij had de rust om te aanvaarden dat het niet anders meer kon.... Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve pa en opa Andries Nicolaas in de leeftijd van 82 jaar Goes: G. P. Lamper - Verburg Goes: Tonny Lamper Kapelle: Diet en Cockie Lamper - Lizierse Rob Ellen en Patrick Amsterdam: C. D. L. Lamper en M. Krakström Goes, 9 oktober 2009. Kloetingseweg 47-12 4462 AW Goes Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 13 oktober van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheids- dienst zal worden gehouden op woensdag 14 oktober om 14.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de dienst is er gelegenheid vanaf 15.15 uur tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 112