0 d1ensenlinq.nl Familieberichten Cornelis Willem Vink Petrus Looij Piet Fred Bakker Susanna Cornelis-Werner Cathrien Vermeule Lieve Cathrien 22 I Vrijdag 9 oktober 2009 kijk ook op Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed onze oudste broer, zwager en oom rsj 28 april 1941 t 7 oktober 2009 Soes: Koos Schikker-Looij - Kees Schikker Teun en Kat ja benise, Kevin Peter en Petra 's-Gravenpolder: Freek Looij en Jacky Erik Soes: Jos Looij Ria Looij-Boonman Erwin Patrick Correspondentieadres: Middelburgsestraat 68 4461 EK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Heden overleed na een arbeidzaam leven mijn moeder, schoonmoeder, oma en levenspartner Maria Leonarda van Vooren geboren, 2 juli 1931 te Sluis overleden, 7 oktober 2009 teTerneuzen Terneuzen: Ronald en Lea van Damme-de Caluwé Oostburg: Joseph Hermans, haar levenspartner Correspondentieadres: Pastoor van Genklaan 2-12 4501 AH Oostburg Een woord van dank aan de dokters en het verplegend personeel van afdelingAl van het Zorgsaam ziekenhuis de Honte te Terneuzen. De eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 13 oktober om 10.00 uur in de r.-k. kerk Heilige Eligius te Oostburg waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in het crematorium "Brugge", Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangëfi, deze als zodanig beschouwen. Mijn leeuw is niet meer! Diep bedroefd geven wij kennis van liet overlijden van mijn man, onze stiefvader en vriend. Rotterdam, augustus 1927 Pettenbach, september 2009 Hij stierf zoals hij heeft geleefd: strijdend tot op het laatst. Volgens de wens van Kees zal zijn as, in aanwezigheid van zijn naasten, op zee verstrooid worden. We zullen hem missen! Ursula Uta en Stefan Familie Zijn maten Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart geven we kennis van het overlijden van Luitenant ter zee van speciale diensten der lste klasse b.d. Ridder in de orde van Oranje Nassau met de Zwaarden Bijna 43 jaar getrouwd met Joke Bakker - Kouwenhoven Bijzondere en trotse vader van Pascale, Shirley, Arjan en Eelko. Te kort opa van "zijn kleine meisje" Faith. In de leeftijd van 74 jaar is hij op 7 oktober 2009 overleden in woning 11 van Verpleeghuis Ter Reede, waar hij ruim vijf maanden liefdevol en met respect verzorgd en begeleid is nadat de ziekte van Parkinson hem voerde naar een bestaan in de schemering waarbij herinneringen vervaagden en gedachten weggleden. Door de hartelijke bejegening van het team naar ons toe is het ondanks alles toch een mooie periode geworden waardoor we verder kunnen. De crematiedienst vindt plaats op maandag 12 oktober om 11.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ieder die zich bij ons betrokken voelt is welkom. Fred is thuis waar afscheid kan worden genomen na een berichtje. Fred genoot al van een enkele witte bloem maar zou een kleine gift in de collectebus t.b.v. Parkinson erg waarderen. Correspondentieadres: J. Bakker M. Smallegangehof 24 4331 WG Middelburg Tel: 0118- 581961 San is uitgefietst Na een sportief en creatief leven is overleden onze moeder Barsingerhorn 21 november 1930 Vlissingen 5 oktober 2009 Louise Cornelis en Henk Vermaas Ko Cornelis Correspondentieadres: Dclfrweg 9 3043 CC Rotterdam De crematie heeft op 8 oktober in besloten kring plaats gevonden. Onze hartelijk dank gaat uit naar het personeel van het Hospice ter Reede voor hun liefdevolle verzorging. Dag San, Je moest afstappen en een onbekend weggetje ingaan. De tochtjes met jou blijven een dankbare herinnering. Herman Helaas is onze trouwe en lieve oppasmoeder veel te vroeg overleden Eric Vuijk en Karin Boot Matthijs Simone Je gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van de jaren met jou. Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, maar ik zal je zo missen bij het verder gaan. Na het moedig voeren van een ongelijke strijd, is in alle rust ingeslapen mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Jos Rooze in de leeftijd van 59 jaar. Ans Rooze-de Keiser C. Rooze 1. Rooze-Baaijens t [aap en Willy Jeanineen Martin, Raoul, Danielle Saskia en Jaco Annie en Bram Monique en Edwin, Julia, Sophie Z. de Keiser A. de Keiser-Bogers t Kees en Laura Jules, Rogier, Renze Eric en Heima Jeroen, Ruud en Britt llona en Albert Stijn, Harm, Diede Nicole en Karei 8 oktober 2009 Damstraat 23,4456 AV Lewedorp Jos is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 12 oktober om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Jos hield van rode rozen. Zij die geen rouwbrief hebben onh'angen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer even kijken hoe Cathrien het doet Je was, bent en blijft één van ons We gaan je ongelooflijk missen maar in gedachten blijf je altijd bij ons in ons midden vooraan op je stekje. We wensen Ronald en de overige leden van de familie veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te verwerken De meiden van de aerobic Gymnastiekvereniging Koudekerke Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze collega Jos Rooze jos was jarenlang in dienst als Voorman aardappelsorteer- loods bij onze vestiging in Lewedorp. fos was een zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Directie en medewerkers McCain Foods Holland BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80