Familieberichten ff) (Ilensenlinq.nl Jubileum Jazz ij Marten Hoogesteger Kimberley van Beeck L Kees en Dia Ammerlaan Overtellen Q'düüfBll Hümrn Jenneke Luteijn-Bakker K "33 Maarten Vooijs 3i 20 I Vrijdag 9 oktober 2009 kijk ook op w rif A 5 oktober 2009 Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van ons tweede kleinkind dochter van: Mathieu van der Weele en Angelique Roelandt zusje van: Quinn Tuin van Gerlagh 16 4741 AN Hoeven Grootouders: Wim en Margaret van der Weele Vandaag trouwen: en Timmer- en afwerkingsbedrijf Hoogesteger ■HH Vandaag 40 jaar getrouwd hartelijk gefeliciteerd Patricia Davy Miranda Olaf Justin 9 oktober 2009 Als ik, omringd door tegenspoed. Bezwijken moet, schenkt Gij mij leven; Is 't. dat mijns vijands gramschap brandt, Uw rechterhand zal redding geven. De Heer is zo getrou wals sterk; Hij zal zijn werk voor mij volenden; Verlaat niet wat Uw hand begon, O Levensbron, wil bijstand zenden. Bedroefd delen wij mede dat is overleden Anthonij Jacobus van der Bent A Temeuzen, 7 maart 1923 t Zuidwolde, 6 oktober 2009 Zuidwolde, D.C.A, van der Bent-Verbrugge Middelburg. E.L. Smit-van der Bent G.f. Smit Dorrit Zuidwolde, A.J. van der Meulen-van der Bent R.W. van der Meulen Mare Vincent Houten, van der Bent van der Bent-Scheepmaker Larissa Emile Max Middelburg, M. van der Bent J.C.M. van der Bent-Bol Quirine Eli Lauren Aram Meidoomlaan 15 7921 BK Zuidwolde Dr. De gedachtenisdienst wordt gehouden op zondag 11 oktober om 17.00 uur in de Hervormde Kerk van Zuidwolde. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis heeft plaats op maandag 12 oktober om 14.00 uur op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat te Terneuzen. Geen bezoek aan huis. Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht; Psalm 90lb Bedroefd om haar sterven, maar dankbaar voor hetgeen zij in haar leven voor ons is geweest, geven wij u kennis dat door haar Heer is thuisgehaald, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma Pieternella Elizabeth Bil-den Haan sinds 1996 weduwe van Pieter Marinus Bil 11 mei 1917 - Zierikzee - t 7 oktober 2009 Langelille, Simon Bil Joke Bil-van Hagen Marie Bil-Viergever in herinnering Zierikzee, Bep Groenleer-Bil Cor Groenleer Tonnie Bil in herinnering Burgh-Haamstede, Riet Groenleer-Bil Kees Groenleer Zierikzee, Jaap Bil Anneke Bil-Cats Sietske Bil kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Schouwenbank 45 4301 ZW Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. maandag 12 oktober in de Chr. Ger. kerk. Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal, omstreeks 14.45 uur, de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. - Geen bloemen Lieve Oma Bil Wij zullen u missen! Peter en Aljo Karei en Petra Sanne Petra Heieen Elly en Jo Gino Giulia Leon Jeannette en Leo Myrthe Tessa Thamar Elma en Roel Max Joanne en Arjan Matthijs en Arantza Maarten Wij willen alle medewerkenden van zorgcentrum De Wiekenhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht aan onze moeder gegeven. Familie Bil Conny, dochter en zus. Te vroeg en te snel ging je heen. Er is verdriet, we missen je. Liefs. Je moeder en broers G. van der Does, Middelburg G.P. Kuipers, Vlissingen J.J.B. Kuipers. Kattendijke Lieve Conny Je was een geweldige vriendin voor onze zus Didi. Ie hoorde bij ons, al 42 jaar. Dit afscheid komt veel te vroeg. Rust zacht. Hélène en Bouke Lieve Conny We zullen je heel erg missen. Kiek Kuijs-Kuppen Peteren Nelleke Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God! Ps. 42: 12b Van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en öma Groningen, 3 september 1923 - Vlissingen, 7 oktober 2009 Zij mag in het huis van de Heer verblijven tot in lengte van dagen. Johan Ineke en Hans Kees en Willy Bert en Annet Chris en Maaike Han Anne Adriaan en Christine Dirk en Floor Bas Jacqueline en Marco Marguerite en Boudewijn Hanneke Laura Mark Sven Papisland 2, 4337 CZ Middelburg Afscheid nemen is mogelijk op zaterdag 10 oktober a.s. tussen 11.00 en 11.45 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te 4337 HJ Middelburg. De uitvaartplechtigheid, onder leiding van ds. G.J. Smit, wordt op zaterdag 10 oktober gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. U wordt verzocht uiterlijk om 12.15 uur bij het crematorium aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en tot ontmoeting in eerder genoemd rouwcentrum. Jenneke hield van kleur. Wilt u hiermee s.v.p. bij de keuze van kleding en bloemen rekening houden. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerksters van het zorgcentrum Weyevliet te Vlissingen. De liefdevolle zorg en toewijding hebben ons getroffen. "Hij is ook mijn Heiland" Na een rijk en vrij leven, hebben wij innig afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Helena Hermina Johanna van Holst 25 december 1926 t 7 oktober 2009 Middelburg: H.H.J. Vooijs-van Holst Doorn: Ineke en Ate - Jaap en Rachida, Sterre, Boaz, Noah Mariene en Michael Rijswijk: Marcel en Marion Maarten en Bernice Geerdien en Mark Corine Wormer: Willem en Margret Geert Bart Loskade 59,4331 HX Middelburg De Dankdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 10 oktober om 12.30 uur in de "Oostkerk", Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleancemimte van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54