sport 137 Burgemeester huldigt beachsoccerteam FordFocus Limited Marein Ceirland is beter thuis in het librespel Sensationeel voordeel voor snelle beslissers. Nu ook in de showroom: Oostburg Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen Van Putten Zn. B.V, 0115 - 61 38 57. Feel the difference donderdag 8 oktober 2009 TERNEUZEN - De tweede dag van de GP driebanden op Zeeuws Vlaanderen kende een paar verras sende uitslagen en toonde aan dat Marein Geirland zich in het kleine spel dat libre heet beter thuis voelt. In het ene wedstrijddeel klopte Cees Baumgarte opponent Rudi Boerjan die daarna ook van Rinus Maas verloor. Daarna bleek Maas ook verrassend sterker dan Baumgarte. Maas gaat dus naar de beslissende wedstrijd in deze pou le. In de andere speelhelft van het rooster won Bram de Kraker van Marein Geirland net als Johan de Witte trouwens. De beslissing viel in de onderlinge partij en daarin trok De Witte aan het langste eind. CP driebanden. Poule E: Rudi Boerjan (te maken 20)-Cees Baumgarte (35) 13-35, 45; Rinus Maas (22)—Rudi Boer jan (20) 22-15, 62; Cees Baumgarte-Ri- nus Maas 29-22, 44. Bram de Kraker (32)-Marein Geirland (25) 32-15, 52; Johan de Witte(32)-Marein Geirland 32-12, 54; Bram de Kraker-Johan de Witte 24-32, 52. mmmmMmmmmmmmmamm weg meest slopende rally, met 24 proe ven, was in Etten-Leur. Meersschaert; „Na de verkenning werd er vrijdagavond om negen uur gestart. Om half twee 's nachts was het eerste gedeelte klaar. Zaterdagmorgen om negen uur was de volgende start. De rally eindigde zondagnacht om drie uur. Tussen de proeven door had je nauwelijks tijd om te eten en te drinken." „Het is vrijwel non-stop", vult Debbie aan. „Fysiek is het best zwaar om van de eerste tot de laat ste proef, veelal in het donker, ge concentreerd te blijven." Ze behaal den er een derde plaats. In de rallysport is de snelheid be langrijk, maar het is ook zaak door foutjes geen straftijd op te lopen. Wie de kortste tijd rijdt is win naar. De rally's worden vaak in de polder gehouden, maar ook wel op een circuit of industrieterrein (Amsterdam). „Op rechte stukken haalt de auto 190-195 kilometer per uur", verze kert Sjef. Angst? „Nee, we kennen geen angst. Dan kun je beter stop pen. Ik voel wel de spanning voor de start, maar zodra ik achter het stuur zit valt de stress weg." Zij zegt als navigator geen tijd te heb ben om angstig te worden. De laatste rally om het Nederlands kampioenschap wordt 7 en 8 no vember in Hengelo gereden. De beste vijf van de zeven rally's met 22 deelnemers zijn doorslaggevend voor het eindresultaat. Debbie is in de race voor de beste navigator. En waar eindigt het koppel in de klasse C5 op het NK? „De derde plaats moeten we kun nen vasthouden en dan hebben we ons doel in de top vijf bereikt. Voor volgend jaar leggen we de lat weer hoger", blikt het rallyteam al vast vooruit. TERNEUZEN - In het Terneuzense gemeentehuis schudt burgemees ter Jan Lonink (rechts) de hand van Veli Eryürük. Hij hield gistera vond een lange speech, waarin hij de loftrompet stak over de voetbal lers van Beach Soccer Zeeland. Het team werd eind juli voor de eerste keer kampioen van Nederland. Die mijlpaal bereikte de formatie in Scheveningen, slechts vier jaar nadat het de eerste wedstrijd op zand had gespeeld. Voor de ge meente was dat aanleiding de for matie in het zonnetje te zetten. De selectie, die voor het meren deel uit Zeeuws-Vlaamse voetbal lers bestaat, was gisteravond niet compleet. De spelers die wél aan wezig waren kregen net als Veli Eryürük uit handen van Lonink een sporttas. De burgemeester ver telde ook dat Beach Soccer Zee land vanwege de prestaties aange meld zal worden voor de sportver- kiezingen van de gemeente Ter- neuzen én die van de provincie Zeeland. foto Mark Neelemans 'WMWiïmMÊmmmMmimm. Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn Incl. BTW/BPM. excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwilkon van slandaardspecillcatles. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: van 9,7-27,0; liter/100 km: 3,7-10,3; C02 gr/km: van 98-244 Ford pakt nu flink uit met de Focus Limited. Een tijdelijk model met een sensationeel voordeel en een absolute topuitrusting. De Focus Limited is gebaseerd op de Focus Titanium met zijn schitterende styling en zeer complete uitrusting. Daaraan is toegevoegd een 5 inch kleuren navigatiesysteem, Bluetooth/Voice Control en parkeersensoren. Kortom: zeer compleet, met een voordeel van 4.875 euro. Dus een lage aanschafprijs van 20.900 euro en voor de leaserijders betekent dit zo'n 42 euro per maand minder bijtelling (42% belastingschijf). Focus Limited, nu in de showroom. Tijdelijk model, dus kom snel naar de Ford dealer of kijk op www.ford.nl en sla uw slag. FordFocus 1.816v 92 kW (125 pk) Normaal: 25.775,- Voordeel: A.875,- Nu: 20.900,- Ook leverbaar als diesel en/of Wagon. FordMondeo Limited van 31.325,- voor 26.100,- Ook leverbaar als diesel en/of Wagon. FordC-MAX Limited van 28.750,- VOOr 23.750,- Ook leverbaar als diesel met een voordeel van 4.150,-. N0Bl>

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 75