Nu ook keukenartikelen bij Pabo zee ar25 'Geruchten growshop niet waar' FOOTNOTES Berkhout schoen Comedy Live en Punkfest in De Pit ROC Terneuzen houdt zaterdag open huis GROEI Erotiek-postorderbedrijf wil grotere markt veroveren en breidt collectie uit met 'brave' huishoudelijke artikelen WORD JIJ ONZE NIEUWE COLLEGA? ö8öai?0S HOOFD HUISHOUDING (MA/) MEDEWERKERS ALGEMEEN SCHOONMAAKONDERHOUD (MA/) MEDEWERKERS WEEKEND- KAMERSCHOONMAAK (MA/) Nog een weekje en alles is weg Nieuwe voorraad! donderdag 8 oktober 2009 z door Sheila van Doorsselaer walsoorden - Pabo, postorderbe drijf in erotische artikelen, in Wals oorden wil meer klanten aan zich binden door allerhande 'brave' huishoudelijke artikelen toe te voe gen aan het doorgaans zinnenprik kelende assortiment. Behalve de lingerie, seksspeeltjes en dvd's, is het bij Pabo nu ook mogelijk onder meer een keuken wandklok, broodrooster, dekbedo vertrek, geurolie, parfums, compu- teraccessoires en juwelen te bestel len. Pabo wil voor ieder wat wils aanbieden en deze nieuwe strate gie moet leiden tot meer klanten, meer omzet en meer werkgelegen heid. Hoeveel extra banen de assor timentsuitbreiding gaat opleveren, kan Pabo-woordvoerder Dennis Castel niet zeggen. Castel ontkent dat bij Pabo de vertrutting heeft toegeslagen. „We blijven ons erotische assortiment gewoon voeren, maar we vonden dat het tijd was ons ook te richten op lifestyle producten. We hebben er grootse verwachtingen van." Dat Pabo met deze brancheverva ging meer de richting op gaat van de meer deugdzame postordercol lega's als Neckermann (de laatste verkoopt overigens naast kleding en witgoed inmiddels ook al op blaaspoppen en andere seksattribu- ten) bestrijdt Castel ook. „De hoofdmoot van onze collectie blijft de erotische artikelen." Pabo heeft niet de illusie dat de klant die een latex lingeriesetje koopt ook meteen een waterkoker meebestelt. Het concern wil een compleet nieuwe klantenkring aan boren en zodoende het 'merk' Pa bo meer bekendheid te geven als leuke en vertrouwde thuiswinkel. Voorlopig is de uitbreiding van het Pabo-assortiment een proef. Castel: „We kijken het minimaal een kwartaal aan en zullen dan be slissen of we nog meer algemene artikelen in de catalogus en op de website zullen opnemen." Pabo zette onlangs een andere op merkelijke stap door in Wagenin- gen de eerste winkel te openen; een outlet van erotische modearti kelen. de kracht var» schoon Albatros B.V. Hoteldiensten is toonaangevend in Nederland op het gebied van hotelschoonmaak. Deze dienst verlenen wij met zo'n 2.400 medewerkers al ruim 35 jaar in meer dan 110 gerenommeerde hotels en bungalowparken ver deeld over heel Nederland. Ter versterking van ons team zijn wij voor een hotel in Sluis op zoek naar: ma. t/m vrij. (07.00 - ca. 15.00 uur) bereid om af en toe in de weekenden te werken ma. t/m vrij. (07.00 - ca. 15.00 uur) za. en zo. (09.00 - ca. 14.00 uur) (studenten/scholieren!) Voor een uitgebreide functieomschrijving zie onze website, ook wanneer u nieuwsgierig bent geworden naar één van onze andere vacatures. N.B. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Heb je interesse? Reageer dan via onze website www.albatrosbv.nl of bel telefoonnummer: 06-17549170. terneuzen - Het ROC Wester- schelde opent zaterdag 10 oktober om 9.30 uur haar deuren aan de Vlietstraat in Terneuzen, in het ka der van de landelijke manifestatie 'Ontdek het beroepsonderwijs'. In Terneuzen wordt een opleidingen café georganiseerd waar van alles te doen is. De afdeling Motorvoer tuigentechniek laat motoren zien en bij Werktuigbouwkunde kun nen bezoekers de trekbank probe ren. De opleidingen Leisure 8c Hospitality en Zorg geven verschil lende presentaties en workshops. Reanimeren kan geoefend worden op een pop. Er zijn workshops over 'Competentiegericht onder wijs' en 'Onderwijs en onderne men'. De Cursistenservice is er met informatie en het jongerenlo- ket informeert over studiefinancie ring, de sollicitatiebrief en het CV. De afdeling horeca verzorgt een terras met koffie en iets lekkers. terneuzen - Jongerencentrum De Pit aan de Korte Kerkstraat in Ter neuzen staat morgenavond in het teken van de Comedy Explosion. Stand-up comedians Hank, Pien Ankerman, Dara Faïzi en Riza Tis- serad doen mee. Deuren open om 21.00 uur, entree zeven euro. De Pit viert zaterdagavond vanaf 21.00 uur een Punkfest, met Taga- da Jones en in het voorprogramma War Risk 3 en The Dickson Batte ries. Punk in allerlei soorten en maten komt voorbij, van melodi sche punk tot 'het hardere kick ass- werk'. Toegang is gratis. TERNEUZEN - Bewoners van de Bachlaan in de Ter- neuzense Zuidpolder kunnen even opgelucht adem halen. De sloop van de fundering van het voormalige postkantoor en sporthal 't Zwaantje is praktisch ten einde. „Af en toe leek het net of er een lichte aardbeving was", kijkt Bachlaan-be- woonster Corrie Bakker terug op het werk. Kees Kolijn van aannemer Sagro laat weten dat zoveel mogelijk rekening is gehouden met omwonen den. Het duurt nog een weekje voordat al het puin is afgevoerd. „Vooral de fundering van het postkantoor was een stevige", aldus Kolijn. Op het terrein komen onder meer 38 huur- en 52 koopappartementen van woningcorporatie Lau- rentius uit Breda. foto Mark Neelemans door Eugène Verstraeten heikant - De gemeente heeft niet de hand gehad in de verhuizing van de growshop uit de Hulster Bierkaaistraat naar de Julianastraat in Heikant. Dat verzekerde burge meester Jan-Frans Mulder de aan wezigen tijdens de jaarvergadering van de Heikantse dorpsraad. Boze tongen in het dorp beweren dat de gemeente de growshop, die de face-lift van de Bierkaaistraat lelijk in de weg zat, heeft gewezen op Heikant. Daar zat in de voormali ge supermarkt al eerder een growshop. „Indianenverhalen", zei Mulder. „Voor ons was de verhui zing net zo'n verrassing." Mulder kan zich voorstellen dat Heikant niet op zo'n voorziening zit te wachten, maar kan er niets tegen ondernemen. Het doopceel van de uitbater is gelicht en daar uit blijkt niets van een mogelijk cri mineel verleden. Hij voldoet dus aan de vergunningvoorwaarden. „Volgens de wet is het natuurlijk gewoon een winkel waar je materi alen kunt kopen", stelde Mulder, die de bewoners wel vroeg om overlast meteen te melden. „Dan kunnen we daarop reageren." Zuidstraat 6, Sas van Gent, Tel. 0115 Enkellaarsje in de kleuren: zwart en oud zilver. Zeer geschikt voor losse Verkrijgbaar bij:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 67