njko°k °p (flensenlinq.nl Familieberichten Huwsliifc Peter Brussé Jitske Flach Conny Koeman - Kuipers Cathrien Vermeule-van Zetten Cathrien Vermeule-van Zetten Jan Willem de Vrieze 24 I Donderdag 8 oktober 2009 Wij gaan trouwen en 9 oktober 2009 Om 14.00 u. zullen wij ons Ja-woord geven in het Luthersekerkje te Zierikzee SKIP»" ÜTdfrdlÏBll Schijnen mij uw wegen duister, zie, ik vraag U niet: waarom? Eenmaal zie ik al uw luister, als ik in uw hemel kom! Gezang293:2B Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zuster, schoonzuster en tante Jacoba Francina van 't Leven-van Iwaarden in de leeftijd van 74 jaar. AJ. van 't Leven JJ. van Iwaarden M. van Iwaarden-Molhoek Neven en nichten 7 oktober 2009 Kraaierstraat 8 4413 CW Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt zaterdag 10 oktober om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter Wulffelé en de medewerkers van Allévo voor de goede zorgen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve tante Coba van 't Leven Wij denken met dankbaarheid terugaan de manier waarop zij met ons meeleefde. Piet en Nelleke Leen en Patrizia Conny (in herinnering) lankees en Liesbeth Sjaak en Jeannet Achterneefjes en -nichtjes Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden, onze lieve altijd meelevende nicht Coba van 't Leven-van Iwaarden Wij zullen haar warme belangstelling missen. Wij wensen Adri en de verdere familie Gods kracht en nabijheid toe in dit grote verdriet. J. Nieuwenhuijse-Overbeeke Neven en nichten fam. Nieuwenhuijse-Lobbezoo Oostdijk, 7 oktober 2009 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Mevr. van 't Leven - van Iwaarden Wij wensen onze buurman veel sterkte toe. Ko en Ina Scheele Leo en Marian Dinetta en Koos Elly en Gert-Ian |an-Willem en Nathasja Marco en Corina Joop en Rianne Conja en Pieter en kinderen al 33 jaar buren... Daarom zijn we stil en aangedaan door het overlijden van onze buurvrouw Conny Koeman Wij wensen Adri en verdere familie veel sterkte. Jan, Carla en Chantal Overbeek Annemagreet Kuiper We zijn erg verdrietig dat Conny niet meer bij ons is Dave en Suzan Richard Jeffrey en Minny Lieve Conny, lieve vriendin, rust zacht. Didi Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw en maatje, onze moeder en oma *15 december 1951 46 oktober 2009 Lieve Conny, je bent veel te vroeg uit ons midden gegaan. Voor ons zal je altijd heel speciaal zijn. Je was het en je blijft het. Adrie Koeman Angelique Koeman en Andrea Fiumiani Timothy Jaeques Koeman en Bregje Swart Gervinsland 9 4337 CB Middelburg Conny is thuis. Op vrijdag 9 oktober heeft u van 1 7.00 tot 19.00 uur de gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden zaterdag 10 oktober om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. DOORGAAN EN VOORTGAAN Anje 1 1 CORINTHIËRS 15:51 - 55 Tot ons intense verdriet stierf na een slopende ziekte onze echtgenote en moeder ANJE SCHONEMAN 1941-2009 Brouwershaven: Jaap van den Boogert Rotterdam: Bob Langstraat 6 Oktober 2009 Haven Zuidzijde 22 AJ Brouwershaven Anje was een kunstzinnige, creatieve en liefdevolle vrouw, die wij heel erg zullen gaan missen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 10 oktober om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Vanaf 10.30 uur verzamelen in het 'Swarte Schaep' aan de Haven Zuidzijde 16 te Brouwershaven. Van daaruit zullen wij om 11.15 uur in stoet naar de algemene begraafplaats lopen. Na de begrafenis is er in het 'Swarte Schaep' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Géén bloemstukken, in plaats daarvan gelieve een ieder één witte bloem mee te nemen om deze in haar graf achter te laten (s.v.p. zonder cellofaan of papier). Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve, betrokken buurvrouw Ron 8; Anja Verbrugghe René Eveline Ravays Ger8iNelvanden Hummel Piet Anja Klip Jaap 8i Laura Rentier-Franse en kinderen Wij verliezen Ronald; Gwendolyn en Vanessa niet uit het oog. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega is overleden. Cathrien was werkzaam in de huishoudelijke verzorging van zorgcentrum Scheldehof. Wij verliezen in haar een vriendelijke, vrolijke en betrokken collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens bewoners en medewerkers van de Stichting Werkt voorouderen drs. J. de Graaf, algemeen directeur Koudekerke, 8 oktober 2009 Zij die wij verloren zijn niet meer waar zij waren, maaraltijd waar wij zijn. Verslagen zijn wij door het overlijden van Cathrien Vermeuie-van Zetten Onze gedachten zijn bij Gwendolyn en haarfamilie. Bram en Elly Erik en Liesbeth Ramon en Linda Audry en Jeroen Herinneringen verbinden, wat het oog niet meer ziet. Geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van Cathrien Vermeule-van Zetten Ons team leeft mee met Gwen en haarfamilie. Directie Woontrend Zeeland en haar medewerkers Bram, Erik en Colin (in herinnering) de Wee Koudekerke, 8 oktober 2009 Heden overleed mijn geliefde broer en onze oom In de leeftijcLvan 96 jaar Kloetinge: J.T. Dekker - de Vrieze neven en nichten 6 oktober 2009 Soms is er zoveel wat we voelen., Maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Rob Witteveen 12 september 1976 3 oktober 2009 Wij wensen ouders en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Kloetinge Begeleiding en Medeclienten van Afdeling 93-97

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66