uit 13 Chi Coltrane wil weer aan de bak Ticketverkoop gestart voor: NICK SIMON 16 januari Stoffenspektakel Snuffelmarkt Contacta AGENDA Golden Earring donderdag 8 oktober 2009 Kijk voor meer info op www.zeelandhailen.nl of bel 0113-221020 Zelf een evenement organiseren? Bel 0113-221020. Zeelandhallen Zeelandhallen Goes is onderdeel van Libëma 30 oktober Hét evenement op het gebied van modestoffen, interieurstoffen én hobbystoffen. Nederlands bekendste stoffenhandelaren presenteren op meer dan 4.000 m2 de nieuwste herfst- en wintercollectie. Stoffenspektakel opent haar deuren van 10.00 - 17.00 uur. Toegang is gratis. Kijk voor meer [informatie op wwyv.zeelandhallen.nl. 31 oktober t/m 1 november CD's, kleding, schilderijen, meubeltjes en dat ene boek waar je al jaren naar zocht: kom snuffelen op de Snuffelmarkt en beleef samen urenlang zoekplezier in Goes. Op 31 oktober open van 9.00 tot 17.00 uur en op 1 november van 10.00 tot 17.00 uur. Entree: volw. 4,50 65+ 3 kinderen tot 12 jaar gratis. 13 t/m 15 oktober Inspirerend zakendoen op Contacta! Business-to-business event Contacta staat in het teken van elkaar inspireren. Het beursthema 'Samenwerken Netwerken' wordt van 13 t/m 15 oktober op praktische wijze toegelicht op het centrale Thema Plaza m Zeelandhallen Goes. ZONDAG 11 OKTOBER Goes Concert t.g.v. het tienjarig bestaan van Koor en combo Nova Musica uit Kapelle. De Mythe, 14.00 uur. Veere Dubbelconcert De Zeeuwse School door POW Ensemble (met gitarist Wiek Hijmans), slagwerker Arnold Marinissen. Veere, Grote Kerk, 15.30 uur. Terneuzen Moondance en Vera Marijt's Jazz Combo treden op. Porgy en Bess, 16.00 uur. Middelburg Jazzit opent seizoen Jazz Activiteiten Zld. Hotel Arneville, 16.00 uur. Middelburg De vaste Rocksessie band in Café 't Schut tershof. Special guest is Romy Uitdehaag. Middelburg, Café 't Schuttershof, zaal open 17 uur. Middelburg Engelse bluestalent JayTamkin met band. Bar American, 17.00 uur. Goes De Zeeuwse jazzband Moondance. Café de Post, 17.00 uur Vlissingen Mussen Zwanen met Bedgeheimen. Vlissingen, Arsenaaltheater, 20.15 uur DINSDAG 13 OKTOBER Terneuzen Extra try out van Peter en de Wolf met verteller Edwin Rutten. Scheldeth., 19.30 uur. Ook wo. 10 uur. Goes Musical Op Hoop van Zegen, met Ellen Pieters, Ben Cramer, Charly Luske e.a. Theater De Mythe, 20.00 uur. Middelburg Alasdair Roberts bengt Britse folkrock. foto archief Peter Boone Music Productions pen jaren wel ontdekt toen ik her stelde van mijn inzinking. God heeft mij als zangeres en liedjes schrijfster op de wereld gezet en ik wil die talenten weer ten volle ge bruiken." „Daarom heb ik ook geen man of kinderen; mijn publiek en mijn fans zijn m'n familie. Dat ik nooit kinderen op de wereld heb gezet, is een bewuste keuze geweest. Ik heb in mijn leven maar heel wei nig relaties gehad en ook dat heb ik bewust gedaan. Als tiener heb ik me ooit heel roekeloos in een huwelijk gestort. Maar dat was geen lang leven beschoren, want we pasten helemaal niet bij elkaar. Ik was dag en nacht bezig een car rière van de grond te krijgen en mijn man had geen werk. Daar door werd hij jaloers op mij en na verloop van tijd hadden we alleen nog maar ruzie. Na onze scheiding wist ik precies hoe ik verder moest met mijn leven. Als ik me hon derd procent aan de muziek wilde wijden, zou ik niet weer moeten trouwen. En dat was geen hoge prijs, want ik heb me sindsdien nooit eenzaam gevoeld." „Ik heb na mijn burn-out weer el ke dag het gevoel dat ik echt leef en in dat opzicht doe ik mijn naam alle eer aan", lacht Coltrane even later. „In het Hebreeuws bete kent Chi 'leven' en in het Chinees 'energie'. Mijn moeder heeft me niet voor niets zo genoemd." Haar moeder was er trouwens bij toen Chi de grootste hit van haar leven schreef „Dat moment ver geet ik nooit weer. We maakten een ritje in mijn auto. Ik zat achter het stuur en opeens kwamen de woorden voor Go Like Elijah als een wolk van inspiratie over me heen. Omdat ik mijn handen niet vrij had, riep ik tegen mijn moe der: 'Ma, pak een pen en papier uit het dashboard en schrijfhet volgende op.' En daar begon ik: So meday my time to die will come When that will be I don't know. De woorden kwamen er achter elkaar uit en mijn moeder bleef maar schrijven. Thuis heb ik de tekst aan de kant gelegd en drie maan den later kwam ineens de melo die. Heel bijzonder, want meestal komen de woorden en de melodie gelijktijdig. Maar dit liedje was een geval apart. Dat heb ik in mijn le ven nooit weer meegemaakt." Chi Coltrane treedt morgen op in de Stadsschouwburg in Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Voorprogramma de Zweed Tim Schmidt. Gallery Revolution, Lange Noordstraat 43/41, aanvang 20.00 uur. WOENSDAG 14 OKTOBER Renesse Musical Knofje en het circus door theater groep Pop. Theater aan Zee, 14.00 uur; Vlissingen Addiction met Nederlandstalige en Engel stalige populaire muziek. Grand Café De Schutterij, 14.00 uur. Terneuzen De componisten Dick de Graaf, Dies Ie Due, Douwe Eisenga en Friso van Wijck verzorgen een avondvullend programma met jazz en modern-klassiek. Porgy Bess, 20.00 uur Nieuw- en Sint Joosland Nels Andrews en Ana Egge: Americana. Theater De Wegwijzer, 20.30 uur. 17 oktober Met wereldwijd miljoenen verkochte albums heeft Golden Earring grote internationale successen geboektS -.i Op 17 oktober geeft de oudste Nederlandse rockband een concert in Zeelandhallen Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47