televisie 139
avondje met gedichten
'Er is slechts een handvol dichters dat van het werk kan leven'
Marc van Biezen, dichter
donderdag 8 oktober 2009
07:05 Amazing baby
bloopers 07:30 The bold
and the beautiful 07:55
Tommy Teleshopping
13:10Twoguysanda
girl 13:35 Amazing baby
bloopers 14:00 Farm
of fussy eaters 14:55
Droomhuis in de zon
15:45 The Cosby show
16:45 According to Jim
17:10 Little house on
the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 10:20 Jorrits-
ma blikt vooruit 10:40
RTL Z Nieuws 13:20 Stu
dio E W 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Spe
cial: Een kwestie van
vertrouwen 14:40 RTL
Z Nieuws 16:20 Busi
ness links 16:40 RTL Z
Nieuws
07:00Tel sell 17:10 Kin
derziekenhuis 17:40 Op
rah Winfrey show
06:55 Ernst, Bobbie
en de rest 07:25 Dis
ney feest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
ER 09:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele
shopping 13:55 Spin city
14:20 Home and away
14:45 ER 15:45 Disney
feest 16:10 De Spaan
se droom 17:10 Gilmore
girls
VERONICA
09:20 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Bamboe club,
Yo gabba gabba, Bam
boe club, Bob de Bou
wer, Bamboe club, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Yo gabba gabba, In
the night garden, Mus-
ti, Bob de Bouwer, Fin-
ley de brandweerwa
gen, Meteor and the
mighty monster trucks,
A kind of magie, Phineas
Ferb, The suite life of
Zack and Cody, Casper's
griezelschool, Totally
spies, World of quest,
Matt's monsters, Po-
kemon battle frontier,
The replacements, Kid
versus kat, Jimmy two
shoes, Jackie Chan, The
suite life of Zack and
Cody, Phineas Ferb
O
O
18:00 Droomhuis in de
zon, realityserie
18:00 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:55 Law Order,
misdaadserie
18:35 Dr. Phil, talkshow 18:05 Cold case, detecti- 18:00 Sneak, filmupdate
18:10 Spin city, comedy
serie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:50 De Pfaff's, celebri- 19:30 De slimste, quiz
tydocusoap
19:00 Cold case, detecti- 19:10 Will Grace, co-
veserie medyserie
19:55 Evelien, dramase- 19:35 Friends, comedy-
20:00 Trauma centrum, 20:30 Die hard, actiefilm 20:30 The cutting edge, 20:30 Shall we dance?, 20:00 Two guys and a
realityprogramma romantisch drama romantische kome- girl, comedyserie
20:30 Castle, misdaadse- die 20:30 Catwoman, actie-
rie film
21:30 Castle, misdaadse-
22:30
Hart van Neder
22:25 As the world
22:35 Criminal intent,
22:30 Terminator: The
land - Late editie
turns, soap
dramaserie
Sarah Connor
22:45
Piets weerbericht
chronicles, sF-se-
22:50
Hole in the wall:
Nog 2 dagen
rie
22:55
Shownieuws -
Late editie
00
10
O
K>
NJ
O
O
N»
to
23:15 DAS je goed
23:10 Silent rage, actie-
23:15 Oprah Winfrey
23:35
Law Order,
23:20
Terminator: The
ro
u>
recht, consumen
film
show, talkshow
misdaadserie
Sarah Connor
tenprogramma
(h)
chronicles, sF-se-
rie
00:05 Trauma Team
01:05
Teleshop 7
00:05
Teleshop 8
00:30
Medical detecti
00:10
Border security
z
E.R. live
01:06
Nachtlounge
00:06
Sneak preview
ves
(h)
01:15 Late night
03:00
Sneks
02:00
Erostijl
01:00
Nachtprogram
00:40
Friends (h)
05:00
Car tracks
05:30
Car tracks
04:00
mering: Relax TV
Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
01:05
02:05
Nachtprogram
mering
Poker after dark
n
H
tredens, gedichten en flarden van
licht absurdistische gesprekken tus
sen het tweetal. Met fotograaf
Adrie Mouthaan volgde het foto-
en gedichtenboek Beest. En sinds
afgelopen week ligt poëziebundel
nummer 3 dus in de schappen.
Van Biezen, werkzaam bij een gro
te uitgeverij, hoor je niet klagen.
In drievoud gepubliceerd worden
is een iets waar veel collega's/ lot
genoten alleen maar van dromen.
„Er is slechts een handvol dichters
dat van het werk kan leven. Of be
ter gezegd: die kunnen leven, van
optredens op festivals en dergelij
ke. Over het algemeen is de ver
koop van dichtbundels niet geste
gen, ook al zie je af en toe een
dichter op tv. Mijn bundel wordt
gedrukt in een oplage van 500. Als
die op is, gaat de vlag zéker uit."
BNN Today, Radio 1, 20.00 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:18 Film by the sea
18:30 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Cruiseline. 14:25
Thuis. 14:55 Tatort: Inspector
Lindholm. 16:25 Clips. 16:35
Rick Stein's Mediterranean
escapes. 17:35 Buren. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:35 Blokken. 19:00
Het journaal. 19:45 Man bijt
hond. 20:10 Het weer. 20:15
Thuis. 20:45 Koppen. 21:20
Los zand. 22:10 De laatste
show. 23:05 Het journaal laat.
23:25 KENO-uitslagen. 23:26
Het weer. 23:30 Absolutely
fabulous. 00:00 Man bijt hond.
00:25 De rode loper.
België 2
07:15 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot. 07:20
Eliot Kid. 07:35 Buzz Lightyear
of Star Command. 07:55 Uncle
Max. 08:05 Samson en Gert.
08:30 Mama Mirabelle. 08:40
Raymond. 08:50 Karrewiet.
09:00 Terzake. 09:35 Herfst-
beelden. 09:59 CANVAS. 12:00
15:29 KETNET. 15:30 Hopla.
15:35 Musti.15:40 Wizzy
en Woppy. 15:45 Draakje.
15:50 Kabaal in de stal. 16:05
Strawberry Shortcake. 16:30
Samson en Gert. 16:55 Piet
Piraats voorleesverhalen uit de
griezelgrot. 17:00 Mama Mira
belle. 17:10 Raymond. 17:20
Buzz Lightyear of Star Com
mand. 17:40 Eliot Kid. 17:55
Sherlock. 18:05 Karrewiet.
18:15 Amika. 18:30 M.I. High.
18:55 W817.19:10 Sherlock.
19:20 Karrewiet. 19:30 Wicked
Science. 19:5419:59 CANVAS.
20:00 Terzake. 20:40 India
voor beginners. 21:35 Wild
Caribbean. 22:25 Man stroke
woman. 22:55 Phara. 23:40
Later with Jools Holland.
RTBF1
09:20 Croisière nuptiale en
Birmanie. 10:50 Sans chichis.
11:51 Questions d'argent.
11:55 Table des terroirs.
12:05 Feux de I'amour. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:40
Weerbericht. 13:45 Télétou-
risme quotidien. 13:55 Le
renard. 15:00 Danstes rêves.
16:35 Arabesque. 17:30 P.J.
- Police judiciaire. 18:30 Le 6
minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:14 Weerbericht. 20:15,
21:05 The mentalist. 21:50,
22:45 Sleeper cell. 23:45
Questions d'argent. 23:50
En quête de sens - II était une
foi. 00:00 La clef des champs.
00:25 50 degrés nord.
RTBF2
11:10 Une brique dans le ven
tre. 11:36 Questions d'argent.
11:37 Plus belle la vie. 12:05
Toute une histoire. 13:05
Médical détectives. 13:35 Sans
chichis. 14:30 L'odyssée de
l'espèce. 15:20 C'est pas sor-
cier. 15:50 Tekenfilms. 18:00
Un gars, une fille. 18:05 Tout le
monde veut prendre sa place.
18:55 Plus belle la vie. 19:25
Pour le meilleur et pour le pire.
19:50 Un gars, une fille. 19:55
Beursberichten. 20:05 Le meil
leur de l'humour. 22:00,22:05,
22:10 Un gars, une fille. 22:23
KENO. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Beursberichten. 22:45 Döbels.
23:45 Deux soeurs. 00:10
Recto verso. 00:20 Doorlo
pende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Heli
copter heroes. 11:00 Homes
under the hammer. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
To buy or not to buy. 12:30
Cash in the attic. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Bargain
hunt. 14:00 Nieuws en weerbe
richt. 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Murder, she wrote.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 Mister Maker. 16:25
Bear behaving badly. 16:45
Bernard. 16:50 OOglies. 17:05
Raven. 17:35 SMart. 18:00
Newsround. 18:15 The weakest
link. 19:00 Nieuws en weerbe
richt. 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 20:57
BBC News. 21:00 Watchdog.
22:00 Criminal justice. 23:00
BBC News. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Question time.
BBC 2
07:00 Me too! 07:20 Big cook
little cook. 07:40 Bits and
Bobs. 08:00 Arthur. 08:25
Newsround. 08:30 Sorry, I've
got no head. 09:00 Deadly 60.
09:30 Tommy Zoom. 09:40 Big
barn farm. 10:00 Timmy time.
10:10 Chuggington. 10:25
Numberjacks. 10:40 Tweenies.
11:00 Ethelbert the tiger.
11:05 Grandpa in my pocket.
11:20 Yoko! jakamoto! Toto!
11:30 In the night garden.
12:00 Primary history. 12:20
Science clips. 12:30 Class
clips. 12:50 Focus: Difference
and discrimination. 13:00
The daily politics: Conference
special. 14:00 Snooker: Grand
Prix. 15:00 The daily politics:
Conference special. 17:00
Snooker: Grand Prix. 19:00
Eggheads. 19:30 Strictly come
dancing: It takes two. 20:00
Snooker: Grand Prix. 21:00,
21:45 Masterchef: The profes
sionals. 22:30 Never mind the
Buzzcocks. 23:00 Dragons'
den online. 23:30 Newsnight.
00:15 Weerbericht. 00:20
Today at conference.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Hausund Kind. 12:00
heute. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Elefant,
Tiger St Co. 17:00 Tages
schau urn fiinf. 17:15 Brisant.
18:00 Verbotene Liebe. 18:25
Marienhof. 18:50 Eine für
alle - Frauen können's besser.
19:20 Das Quiz mit Jörg Pilawa.
19:45 Wissen vor 8.19:50
Das Wetter im Ersten. 19:55
Börse im Ersten. 20:00 Tages
schau. 20:15 Star Quiz mit
Jörg Pilawa. 22:00 Panorama.
22:30 Tagesthemen. 22:58 Das
Wetter im Ersten. 23:00 Satire
Gipfel. 23:45 Krömer - Die
internationale Show.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne-Service taglich.
10:30 Die Arzte. 11:15 Alisa
- Folge deinem Herzen. 12:00
heute. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Ktichenschlacht auf hoher
See. 15:00 heute - Sport.
15:15 NümbergerSchnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:40 Leute
heute. 17:50 Ein Fall für zwei.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Notruf Hafenkante.
20:15 Kommissar Rex. 21:00
ZDF.reporter. 21:45 heute-
journal. 22:12 Weerbericht.
22:15 Maybrit Miner. 23:15
Markus Lanz. 00:20 heute
nacht.
Discovery
07:40 Dirty jobs: Leech trap
per. 08:30 American hotrod:
'59 Chevy low rider - Part
109:20 The greatest ever:
Motorcycles. 10:15 Massive
machines: Helicopters. 10:40
Overhaulin'. 11:35 Nextworld:
Future superhuman. '12:30
How do they do it?: Empire
State Building/Extracting cop
per. 13:00 How do they do it?:
Fighter jet/Baseball/Sports car.
13:25 Future weapons: Preda
tors. 14:20 Mega builders: The
big collider - Geneva. 15:15
Biker build-off: Mike Metzger
vs Larry Linkogle. 16:10 Ameri
can chopper: Gander Mountain
117:05 Wheeler dealers:
Peugeot 205 - Part 117:35
Wheeler dealers: Peugeot
205 - Part 2.18:05 Extreme
loggers: Swamp logging. 19:00
Mythbusters: Bullets fired
up. 20:00 World's toughest
jobs: Ultimate fighter. 21:00
Prototype this: Traffic busting
truck. 22:00 America's ports:
Rush hour in the harbour.
23:00 Destroyed in seconds.
23:30 Shocking survival videos:
Disaster at 4,000 feet. 00:00
Mega world: United Kingdom.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Food lovers
guide to the planet: Farm to
fork. 12:30 Most amazing
moments. 13:00 Animal
inspectors. 13:30 Mad labs.
14:00 Dog town: New begin
nings. 15:00 Food lovers guide
to the planet: Turkish delights.
15:30 Is it real?: Russian
bigfoot. 16:00 Monkey thieves:
Taxi raid. 16:30 Animal rescue
squad. 17:00 Megastructures:
Future trains. 18:00 Animal
house. 18:30 El camino de
Santiago: Over the Pyrenees.
19:00 I didn't know that. 19:30
Is it real?: Ghosts. 20:00 Air
crash investigation: All engines
failed! 20:59 Engineering
Thursday. 21:00 Megastruc
tures: Made of steel. 22:00
Megafactories: T rucks. 23:00
Monster moves: Blizzard
battle. 00:00 Megastructures:
Made of steel.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:45 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:35 TMF.Toons: Kappa Mi-
key. 09:00 Your chart. 10:00 10
X. 11:00 De videotheek. 12:00
TMF NL. 13:001 OX. 14:00 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk dit
nou live. 17:30 Beach battle.
18:00 De videotheek. 20:00
Your chart. 21:00serveert.
21:30 License to liberty. 22:00
TMF Dance. 23:00 TMF Laat!
00:00 Midnight.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 From
1.11:00 Top 11 at 11.12:00
Euro top 20.13:00 Monster
hits. 14:00 Brand new. 15:00
MTV Vaults: Britney. 15:30
Made. 16:25 Teen cribs. 16:50,
17:20 Life of Ryan, 17:45 Room
raiders. 18:10 The X-Effect.
18:40 America's best dance
crew. 19:30 Pimp my ride.
20:00 Cribs. 20:25,20:50
Hogan knows best. 21:20 From
G's to gents. 22:10,22:40,
23:05,23:30 Scarred. 00:00
After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Méditerraneo. 09:00 Flash.
09:05 Comme chez moi. 09:30
Chroniques d'en haut. 10:00
Flash. 10:05 Des chiffres et
des lettres. 10:30 Plus belle la
vie. 11:00 Roxy. 11:30 Jardins
et loisirs. 12:00 Flash. 12:05
A la di Stasio. 12:30 360°
- GEO: Avions portés disparus.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00, 1 JÊÊk
15:00 Disparitions, retour
aux sources. 16:00 Nieuws.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Les hommes
a l'oreillette. 18:00 Nieuws.
18:20 L'invité. 18:30 Le journal
de l'éco. 18:35 Une enfance vo-
lée: L'affaire fïnaly. 20:30 Frans
nieuws. 21:00 Fred. 22:30 Les
paradis perdus. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Vous
aurez le dernier mot!
Eurosport
08:35 Eurogoals: Flash. 08:45
Voetbal: Today in Egypt. 09:00
Tennis. 14:45 Snooker. 17:45
Voetbal: Today in Egypt. 18:Ö§**B^j
Voetbal. 19:00 Eurogoals:
Flash. 19:10 Voetbal. 20:00
Snooker. 23:00 Voetbal: Today
in Egypt. 23:15 Pro wrestling:'
Vintage collection. 00:15
This week on World wrestling
entertainment. .g
CNN
07:00 World report. 08:30
World sport. 09:00 World re
port. 09:30 World business to
day. 10:00 World report. 10:30
My city_my life. 10:45 The
screening room Xtra. 11:00
Larry King. 12:00 World report.
12:30 World sport. 13:00
World report. 14:00 Amanpour
reports. 14:30 Living golf.
15:00 World business today.
16:00 International desk. 17:00
The brief. 17:30 World sport.
18:00 World report. 18:30
Living golf. 19:00 International
desk. 20:00 Quest means
business. 21:00 Amanpour re
ports. 21:30 World one. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The -
situation room.
Dichter Marc van Biezen. Bij BNN Today staat de dichtkunst twee uur lang
centraal. foto GPD/BNN
mmmmmsmmammmmmmmimmm