Doe mee meo Oktober Kennismaand mi Kerstshoppen in LONDEN Oktober Kennismaand voor de lezers van deze krant! 4-daagse busreis Groot-Brittannië liil info? www.oktoberkennismaand.nl 3 hotelovernacht.nge Nu de wintermaanden weer in aantocht zijn hebben wij een supervoordelige kerstshoppingspecial voor u in de aan bieding! Deze exclusieve 4-daagse busreis inclusief over tocht, 3 hotelovernachtingen, ontbijt en stadstour boekt u al vanaf slechts 175. In shoppingstad Londen maakt u kennis met de wereldberoemde kerstverlichting van Harrods, de grandioze kerstboom op Trafalgar Square, de vele pubs en restaurants en uiteraard de talloze winkels! Neem zeker een kijkje in de ontelbare winkels van Oxford Street, Bond Street en King's Road. Maar u kunt natuurlijk ook een bezoek brengen aan de hippe wijk Notting Hill of de hippiemarkt in Camden! Tijdig reserveren is aan te raden, want deze bus- special is meestal snel uitverkocht... Personenweegschaal COSZeeland I 25 jaar 28 I Donderdag 8 oktober 2009 van 1 t/m 31 oktober door heel Nederland Storm binnen in de wereld van Wetenschap Technologie vanaf VERTREKDATA LR 12.077 Op vrijdag 30 okt. t/m 18 dec* 4 dagen vanaf €175 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Opstapplaatsen: op 6/11 en 4/12 vertrekken we vanaf Zwolle, Apeldoorn, Arnhem en Nijmegen. op 30/10, 20/11 en 18/12 vertrek ken we vanaf Eindhoven, Den Bosch, Tilburg en Breda. Inclusief: reis per Tourist Class bus, bootovertocht Calais-Dover v.v., erva ren chauffeur/reisleider, 3 overnach tingen in een toeristenklasse hotel, 3 x ontbijt en een stadstour door Londen. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies, reis- en annu leringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR12077 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening en ga naar BOEK NU. Hm Of bel met: 0900 -9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 12.077 SST. waarom zou je meer betalen Fietsen Scoort is een nieuwe campagne omber fieisen in- Nederland op een actieve en uitdagende wijze te stimuleren. Doe ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl rtocht mie Incl oSit en stadstour DAGPROGRAMMA Dag 1: via een speciaal opstapsche- ma met opstapplaatsen in uw regio rijdt onze bus naar Calais voor de overtocht naar Dover. In de vroege avond komen we aan bij ons hotel. Dag 2: stadsrondrit door Londen, met highlights als de Big Ben, Buckingham Palace, St. Pauls Cathedral, West minster Abbey en Downingstreet. In de middag heeft u de mogelijkheid een facultatieve boottocht over de Theems te maken. Boek zeker ook de optionele lichttour door Londen. Dag 3: vandaag heeft u een vrije dag om heerlijk uw kerstinkopen te doen! Londen heeft vele beroemde winkel straten, waaronder Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Downing street en Oxford Street. Hier kunt u volop genieten van de sfeervol ingerichte winkels en grote, typisch Engelse warenhuizen. Dag 4: vanuit Dover maken we de oversteek naar Calais. Vervolgens rijden we terug naar Nederland. UW HOTEL We verblijven in een toeristenklasse hotel aan de rand van het centrum. Met de metro (halte in de directe omge ving) staat u binnen 20 minuten in hartje centrum. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift en restaurant. Werken aan een duurzame en rechtvaardige wereld Deze elektronische weegschaal heeft een extra groot display waardoor deze gemakkelijk is af te lezen. Voorzien van anti-slipvoeten voor de veiligheid. De design weegschaal hoeft met zijn stijlvolle uitstraling niet in een hoekje te worden geschoven. Weegt tot max. 150 kg 15 jaar garantie Extra groot display (32 mm) Normaal 49,95 Lezersprijs 29,95 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 9™-1700 www.pzc.nl/gezondheidswinkel centrum voor internationale samenwerking GEZONDHEIDSWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30