■team stel! Marleen - verpakkingen detailhandel Ronald verpakkingen detailhandel Angelique^. receptie Wilma controller II 'T f 5 V - I 'f Marcel chauffeur Remco magazijn chauffeur 1 Feest in de sneeuw Zoals Theo Reitsma destijds het Nederlands elftal betitelde dat in 1988 europees kampi oen werd zo roemt de directie hun mede werkers. In een vaak ongedwongen sfeer, waarbij hart voor de zaak een vanzelfspre kendheid isbeseffen Krijno en Rob als geen ander dat Weststrate de onstuimige groei van de laatste jaren nooit had kunnen reali seren zonder het enthousiasme en inzet van het gehele team. Naast al dat werken wordt de teamspirit goed onderhouden door de hyperactieve personeelsvereniging die regelmatig leuke uitjes organiseert voor het gehele gezin, tel daarbij op een dagje zeilen met de Eendracht en een weekendje skiën ter gelegenheid van het 75-jarig jubileum en u zult begrijpen dat de betiteling van Rob Krijno niet overdreven is. Weststrate draagt klanten op handen leder jaar nodigt Weststrate de 100 grootste klanten uit voor een Weststrate dag, waar bij de klanten worden ontvangen op de zaak aan de Herculesweg. Tijdens de koffie Zeeuwse bolus, worden de klanten even bijgepraat over de recente ontwikkelingen binnen het bedrijf. Per touringcar wordt afge reisd naar de locatie van die middag, waarbij Weststrate er ieder jaar weer in slaagt dit op originele wijze te organiseren. Want of het nu ringrijden, vissen op de Oosterschelde, boogschieten bij Fort Rammekes of een pot je jeu-de-boules betreft, iedereen is fanatiek en de sfeer is opperbest! Veelzijdige specialisten ook aanwezig tijdens het Marathon-weekend Afgelopen weekend was er een flinke dele gatie van Weststrate actief tijdens het mara thon weekend te Zoutelande. Vrijdagavond om 18.00 uur werd het startsein gegeven voor een onvergetelijk weekend. Monique had zich ingeschreven voor de 10 km en had er zin in, onder redelijke weersomstandigheden finishte ze in een prima tijd. leder jaar wordt er gestreden om de Weststrate trofee, maar door de komst van de nieuwe shirtsponsor Woongoed werd het opschrift op de bo kaal aangepast tot 1e Weststrate-Woongoed loper. Net voor de start viel er een buitje waar menigeen al 2 maanden op had ge wacht, wat daarna volgde was legendarisch, heroïsch of gewoonweg gekkenwerk! Vanaf de pijlerdam werd het Weststrate team aan gevoerd door Ronald die zich opofferde om het kopwerk te verrichten. Angstig werd er naar rechts gekeken (lees richting Domburg) om te constateren dat het strand wel erg smal werd en dat de zon nog niet veel zin had door te breken. Beukend tegen de wind en slalommend over het strand, in een poging natte voeten te ontlopen, vervolgde het team zijn weg. Waar normaal gesproken alle elementen aanwezig zijn om een goed gesprek te voe ren over b.v. de invloed van de huidige re cessie, vermeende wantoestanden bij DSB of over het broeikaseffect, werden nu zelfs de laatste lokale roddels niet uitgesproken. Het enige geluid werd veroorzaakt door de gierende wind en het opspattende wa ter als men toch een golf niet kon ontwij ken. Maar het team hield stand, keurig ge groepeerd werd de tocht vervolgd richting Domburg om vervolgens op de Westkapelse dijk letterlijk uit elkaar geblazen te worden. Na nog wat heuveltjes en tenslotte het strand bij Zoutelande kwam de finish in zicht waar iedereen werd verwelkomd door de fami lie Lievense met hun team van geweldige vrijwilligers! Als afsluiter van het weekend wandelde Krijno de 42 km en ondanks wat zere voeten volbracht ook hij de tocht der tochten! Al moest hij dat de volgende dag wel bekopen met zijn eerste ziekmelding van het jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 121