75 jaar, tijd voor een nieuwe huisstijl! V/ V/ VI weststrate Detailhandet Kantoor Facilitair Verpakkingen industrie Het Jubileumjaar is tevens het jaar waarin we afscheid nemen van ons oude logo en u kennis laten maken met onze nieuwe huisstijl. De namen Weststrate Verpakkingen en Weststrate alles voor kantoor werden naast elkaar gebruikt. Onder aanmoediging van reclamebureau Nilsson werd onlangs een nieuwe verfrissende richting ingeslagen. Het oude doosje in het logo wat stond voor verpakkingen werd ingeruild voor een fleurige W, waarin de 4 specialismen van Weststrate tot uiting komen, ondersteund door de kreet "de veelzijdige specialist" Iedere kleur staat voor een productgroep waarin Weststrate zich in de loop der jaren gespecialiseerd heeft. Om de specialisatie nog verder te visualiseren werd er tevens voor iedere productgroep een icoon ontwikkeld. 175 DAAR DE VEELZIJDIGE SPECIALIST Onder detailhandelsverpakkingen verstaan we verpakkingen die op het laatste moment aan het product worden toegevoegd om het te verfraaien en gemakkelijker te kunnen vervoeren. Detailhandelsver pakkingen worden tevens vaak als reclamedrager gebruikt. Weststrate beschikt over een zeer breed assortiment cadeaupapier en bijbeho rende accessoires. Daarnaast produceert Weststrate in samenwerking met wereldwijd geselecteerde fabrikanten bedrukte draagtassen in allerlei vormen, vervaardigd uit de meest uiteenlopende materialen. Grote kans dat u tijdens het winkelen een door Weststrate geleverde tas in handen krijgt, kijkt u maar eens in de bodem. www.weststrate.nl/detailhandel Of het nu gaat om een cartridge voor uw printer, een doos je paperclips of een advies over de complete inrichting van uw nieuwe kantoor met meubilair, een presentatieruim te voorzien van de nieuwste technische snufjes en multifuncti onele systemen voor documentbeheer. Ook hierin zullen de gespecialiseerde m,edewerl<ers van Weststrate u voorzien van op maat gesneden adviezen, U zult verbaasd staan over de mogelijk heden. www.weststrate.nl/kantoor Hygiëne is vandaag de dag een sleutelwoord. Groen staat voor duurzaam. Weststrate is al jaren een vooraanstaand leverancier van hygiënische disposables. Naast toilet papier, papieren handdoeken en poetsrollen van gerecycled Nederlands oud papier, levert Weststrate de bijbehoren de dispensers voorzien van een totaaladvies In veel geval len levert dit naast kostenbesparing ook nog eens winst voor het milieu op. Hiernaast vindt u bij Weststrate een zeer uitgebreid assortiment afvalzakken in alle kleuren, formaten en diktes. www.weststrate.nl/facilitair Binnen de groep industriële verpakkingen vallen enerzijds alle verpak kingen die nodig zijn om een product op de juiste manier en onbe schadigd op de bestemming te brengen. Weststrate levert hiervoor uit voorraad allerlei soorten omdozen, beschermende folies, hoezen, tapes, kisten, etc. Zowel in standaard afmetingen als klantspecifiek, bedrukt en onbedrukt. Anderzijds specialiseert Weststrate zich in samenwerking met geselecteerde fabrikanten steeds meer in verpak kingen waarin het eindproduct voor de consument verpakt wordt Hierbij kunt u denken aan bedrukte en onbedrukte technisch hoog waardige folies voor de voedselverwerkende industrie, etiketten, emmertjes, full colour bedrukte doosjes en zakken. Steeds meer pro ducten vinden hun weg naar de consument in verpakkingen geleverd door Weststrate. www.weststrate.nl/verpakkingen industrie weststrate

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 120