V/ Niet mauwen maar bouwen JALEMA JALEMA DIFYCLIP SEC0L0R SIXTAB JalemaClip met USB-stick Uw papieren en digitale informatie in een Handige sorteermap 6 tabs www.jalemaoffice.com 75 DAAR £D FRAANJE Aannemingsbedrijf Fraanje BV uit Lewedorp heeft ruim vijf jaar geleden het prachtige bedrijfspand gerealiseerd van Weststrate, dat gunstig gelegen is aan de Herculesweg op Industrieterrein Arnestein. Martijn van Sabben, die samen met Marco Bosman en Flan van de Velde de leiding heeft over het middelgrote bouwbedrijf, is met recht trots op dit nieuw- bouwpand. Fraanje en Weststrate zijn altijd goede zakenpartners gebleven. Door Henk van de Voorde "Weststrate is onze leverancier van diverse kantoorartikelen: kopieermachines, kopieer papier, nietmachines, potloden, pennen, paperclips, etcetera. De samenwerking gaat hartstikke goed, mede vanwege het voordeel dat ze dichtbij zitten. Ze zijn uit hetzelfde hout gesneden als wij. Geen valse beloftes, men sen niet aan het lijntje houden maar recht door zee. We passen qua bedrijven wel goed bij elkaar, met een goed arbeidsethos op basis van 'niet mauwen, maar bouwen'. Ondanks de groei is het familiegevoel bij beide bedrij ven gehandhaafd", aldus Martijn van Sabben. Fraanje BV behoort tot de middelgrote aan nemingsbedrijven in Zuid-West Nederland. Vanuit Lewedorp werken 175 vaste medewer kers aan uiteenlopende projecten in de hele regio. Flet bouwbedrijf is flexibel en slagvaar dig, met name ook in het kader van gecompli ceerde projecten. Fraanje BV, dat werkt volgens NEN-ISO 9001 en VCA** certificering, levert topkwaliteit die afgestemd is op de specifieke wensen van de klant. Fraanje heeft in negentig jaar een schat aan kennis en ervaring opgebouwd. De bedrijfsvoering is geoptimaliseerd door bijvoorbeeld geautomatiseerde calculatie- en planningsprocessen, die een grote transpa rantie naar opdrachtgevers mogelijk maken. Naast de professionele kantoororganisatie en vakkundig bouwpersoneel beschikt Fraanje over eigen werkplaatsen voor timmerwerk en staalconstructies. Deze faciliteiten geven planningsvoordelen en bieden de mogelijk heid om de kwaliteit letterlijk in eigen hand te houden. De service van Fraanje gaat verder dan het opleveren van bouwplannen. Het gere nommeerde Zeeuwse aannemingsbedrijf ontzorgt desgewenst op turn-key basis. Alle zaken betreffende technische installaties en interieur, zodat de klant het pand sleutelklaar kan betrekken, kunnen door of via Fraanje worden gerealiseerd. "Fraanje is uitgegroeid van een dorpsaan nemer tot een multidisciplinair aannemings bedrijf dat totaaloplossingen biedt. We heb ben in ons bedrijf alle disciplines in huis, zodat we makkelijk kunnen schakelen: van complete nieuwbouw van bedrijfspanden, kantoren, scholen, zorgcomplexen (utiliteitsbouw) en woningbouw tot restauratie, onderhoud en projectontwikkeling. Bovendien beschikken we over een 24 uurs servicedienst. Slecht weer is natuurlijk vervelend, maar aan de andere kant levert het veel werk voor ons op. Martijn van Sabben, directeur van Aannemingsbedrijf Fraanje: „Ondanks de groei is zowel bij ons ais bij Weststrate het familiegevoel gehandhaafd." Als door de storm een dakpan naar beneden is gevallen of een schutting is omgewaaid, zijn we snel paraat. Hetzelfde geldt bijvoorbeeld bij een lekkage. Uit onze goede kwaliteit en service bij dergelijke kleine klussen, vloeien vaak grotere opdrachten voort. Dat is mede onze kracht", legt Martijn van Sabben uit. "im DIVISION OFFICE SUPPLIES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 119