Bouwman New Classic lifestyle verruimt blikveld PALLETAANBIEDING 11111111 BOUWMAN "Duist in economisch mindere tijden liggen er kansen. i ï'T Onze felicitaties met het 75-jarig jubiieurn VERPAKKINGEN DETAILHANDEL Door Henk van de Voorde Bouwman New Classic lifestyle - met winkels in Domburg, Goes, Renesse en Terneuzen - verruimt ondanks of wellicht dankzij de economische crisis het blikveld. Ondernemer Ron Bouwman neemt per 1 januari 2010 de Dis That kleding- en cadeau-zaken in Middelburg en Zoutelande over. Twee jaar geleden kwam de zaak in Renesse erbij, en begin dit jaar de winkel in Terneuzen. Ron Bouwman startte bijna twintig jaar gele den zijn eerste zaak in Domburg; hij was toen amper 22 jaar. "Mijn eerste winkel bevond zich op de plaats waar nu Pizzeria Verdi is. Medio jaren negentig zijn we verhuisd naar het veel ruimere pand aan de Ooststraat. We spreken in onze winkels een bepaalde smaakgroep aan: New Classic; een doelgroep die qua leeftijd varieert tussen de twintig en zeventig jaar. Sommige mensen houden van modem en strak, maar wij richten ons juist op New Classic", aldus Bouwman. Zijn winkels zijn verdeeld in vier afdelingen: dameskleding, herenkleding, kinderkleding, cadeauartike len plus interieuraccessoires. De prijsklasse is van midden tot hoog, met merken als Mc Gregor, Gaastra, Riverwoods en Scotch Soda. "Naast de merkkleding kan men bij ons in dezelfde kwaliteit terecht voor onze 'Lifestyle collection'. Zodoende kunnen we de klant qua prijs een beter aanbod doen in dezelfde kwaliteit; een leuk alternatief in de huidige tijd. Risico's durven nemen Voor mij is ondernemen risico's durven nemen, waarbij de kwaliteit van de onderne ming voorop staat. Wij hoeven niet per sé te groeien, maar als de mogelijkheden zich voor doen met het juiste pand op de juiste stek, dan houden we dat niet tegen. Dat blijkt wel uit de acquisi tie van vier zaken in de af gelopen jaren. Ik denk dat er juist meer kansen liggen in een mindere economie, dan andersom", legt Ron Bouwman uit. Zijn perso neelsbestand neemt met de overname van de Dis That zaken toe van 65 naar 85 medewerkers. Samenwerking met Weststrate Ron doet al jaren een beroep op Weststrate. "Zij maken tassen voor mij. Zo hebben ze onlangs in China nieuwe tassen laten maken. Verder leveren ze aan mij onder andere inpakpapier, inpakplastic, vloeipapier, kan toorbenodigdheden, bureaus, bureaustoelen en printers. John Provoost is afdelingshoofd bij Weststrate en al jaren mijn beste vriend. Hij werkte vroeger in mijn bedrijf, maar maak te op een gegeven moment de overstap naar Weststrate. Sindsdien ben ik er klant gewor den. De samenwerking tussen Bouwman New Foto: Camile Schelstraete - Duofoto Classic lifestyle en Weststrate verloopt prima. Als ik ineens zonder tassen of kantoorartikelen kom te zitten, wordt de voorraad vaak dezelf de dag nog aangevuld door Weststrate." Ron Bouwman Ondernemer-pur-sang Ron Bouwman is nooit in loondienst werkzaam geweest, maar een ondernemer-pur-sang. "Ik vind het leuk om mijn bedrijf te optimalise ren, om de omzet te laten groeien en om te zien dat de medewerkers het naar de zin heb ben. En als je wat je doet ook leuk vindt, stap je makkelijker over de zorgen heen. Of de mode aan de crisis onderhevig is? Momen teel heb ik twee zaken aan de kust en twee in de stad. Ze houden elkaar in evenwicht. Door de crisis is er meer binnenlands toerisme waardoor de omzet aan de kust stijgt, terwijl die in de stad iets daalt." Naast de leiding over diverse winkels, komt zijn ondernemende geest ook tot uiting op het terrein van onroe rend goed. Zo verhuurt Bouwman een aantal pandenvoornamelijk winkelpanden. I :'M. f -;ï WWW.LEGRO-BV.COM bij afname van: 10.000 stuks €95,-/1000 15.000 stuks €85,-/1000 25.000 stuks 72,50 1000 specificaties 35x44+2x4cm LDPE 50 micron wit 2 kleuren/2 zijden 30% lijndruk levertijd ca. 4 maanden (45x50+2x5cm op aanvraag) lO korte midweek (6 personen) 6 t/m 9 april 2010 't Wolfsven - Mierlo korte midweek (6 personen) 6 t/m 9 april 2010 t Wolfsven - Mierlo incl. champagneontbijt wnnr ->^4- geldig t/m 31 oktober 2009 vermeide prijzen zijn ex. 19% btw actievoorwaarden zie www.weststrate.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 116