w North Safety zorgt voor een extra dimensie 75 DAAR NORTH Safety Products weststrate "Onze missie is om mensen zo veilig mogelijk hun werk te laten doen." Door Henk van de Voorde North Safety Products, dat sinds ruim een jaar deel uitmaakt van het enorme Honeywell concern, is wereldwijd een van de meest diverse fabrikanten van persoonlijke bescher mingsmiddelen. Een goede oog-, gehoor-, ademhalings-, hand- en valbescherming zijn essentieel. North Safety biedt soelaas in alle sectoren waar men veiligheidsrisico's loopt, zoals in de bouw, (petro)chemie en farmacie." Onze onderscheidende missie is om mensen zo veilig mogelijk hun werk te laten doen. Het geeft veel voldoening om hen aan het eind van de dag gezond en wel naar huis te kunnen laten gaan. Een leven kan in een fractie van een seconde totaal veranderd worden. Het verliezen van zicht of gehoor heeft een gigantische impact. Als je dit kunt helpen voorkomen, is dat een hele mooie zaak. Het geeft een extra dimensie aan je bedrijfsvoering", aldus algemeen directeur Leon Klapwijk van North Safety Products Europe BV waar 140 mensen emplooi hebben. Nieuwe locatie Kwaliteit, veiligheid, innovatie en duurzaam heid zijn de pijlers waarop North Safety is gegrondvest. De Europese hoofdvestiging van North Safety is inmiddels twee jaar gesitueerd in een even fraaie als ruime locatie op industrieterrein Arnestein I te Middelburg. Voorheen beschikte de onderneming over een productiebedrijf met kantoren en een magazijn op één industrieterrein en een apart buikmagazijn aan de andere kant van de stad. In het nieuwe gebouw zijn de kan toren, magazijnen en productiefaciliteiten gevestigd. "Op onze nieuwe locatie hebben we alles onder één dak gebracht en kunnen we de groei die we de afgelopen jaren heb ben laten zien, verder doorzetten. Uiteinde lijk moeten onze producten ook verpakt en (wereldwijd) verstuurd worden en deden we al geruime tijd zaken met elkaar op indus trieterrein Ramsburg, toen Weststrate zowat in onze achtertuin was gelegen. Op Arnestein is de samenwerking gecontinueerd en verder uitgebouwd. Weststrate houdt alle onbedrukte en bedrukte verpakkingsdozen voor ons op voorraad, die wij per pallet kunnen afroepen. Tevens bewaken zij de minimum voorraden. Naast de besparing van kostbare magazijnruimte kunnen wij, door het flinke volume dat Weststrate inkoopt, een prima prijs bedingen, dit alles gecombineerd met leveringen van kantoorartikelen en meubilair maakt Weststrate een totaal leverancier. Honeywell kent een beoorde lingssysteem waarbij leveranciers worden beoordeeld aan de hand van criteria als betrouwbaarheid, kwaliteit en prijzen. Ons keywoord is 'samen' vertelt Leon Klapwijk. Positieve mentaliteitsverandering Hij wijst op de positieve mentaliteitsverande ring die gaande is op het gebied van de per soonlijke beschermingsmiddelen. "Vergelijk het met de veiligheidsgordel in de auto. Dat was lastig, men had hem liever niet om. Inmiddels is het een automatisme omdat we weten dat het beter is. Het veiligheidsbesef verschilt wel van land tot land. In Midden- en Noord-Europa is dat besef het hoogste, maar hoe zuidelijker hoe minder. Wij trainen onze distributeurs en klanten op veiligheids bewustzijn en geven ook regelmatig seminars. Als bedrijf zijn we erg gespitst op een goede voorlichting, om een zo groot mogelijke acceptatie bij de gebruiker te bewerkstelligen zodat deze zo goed moge lijk wordt beschermd. Ergonomie is daarbij erg belangrijk. Hoe moderner en ergono- mischer, hoe groter de kans dat de persoon lijke veiligheidsmiddelen worden gebruikt. Vandaag de dag zijn het geen saaie en lelijke producten meer. Er is bijvoorbeeld een heel scala van modieuze veiligheidsbrillen. Uiteindelijk is het gebruik van persoonlijke veiligheidsmiddelen altijd een compromis. Het dragen van een helm is bijvoorbeeld niet natuurlijk. Onze taak is om de gebruiker zo min mogelijk last te bezorgen en het dragen zo prettig mogelijk te maken." Weststrate levert al 75 jaar aan bedrijven, overheid en gezondheidszorg. Het assortiment van Weststrate is bijzonder breed: van dozen tot draagtassen en van cartridges tot kantoormeubilair. Alles onder één dak. Weststrate legt veel nadruk op praktische adviezen aan de klant. Maatwerk is onze kracht. De ruime voorraden en het uitgekiende logistieke systeem zorgen ervoor dat Weststrate snel levert. Vandaag besteld is morgen in huis. Om de sterke groei van ons bedrijf te ondersteunen zoeken wij de volgende enthousiaste collega's: 2 Junior accountmanagers industriële verpakkingen Als visitekaartje van ons bedrijf ben je na een gedegen inwerkperiode in staat om zelfstandig relaties te acquireren en te beheren. Je bent dynamisch, assertief, zelfstandig en een goede gesprekspartner op alle niveaus. Het spreekt voor zich datje in het bezit dient te zijn van rijbewijs B. Wij bieden een marktconforme beloning en een informele werksfeer in een jong en dynamisch team. Voor informatie over bovengenoemde functie kun je contact opnemen met Rob Jeras of Krijno Davidse. Heb je interesse in deze functie, stuur dan je brief, bij voorkeur met pasfoto en cv aan: WESTSTRATE T.a.v. de directie Postbus 8077 4330 EB Middelburg of pere-mail aan: vacatures@weststrate.nl OE VEELZIJDIGE SPECIALIST -tl. -A- jéË&r 5 - ,;v? :f mm mui rrrr Leon Klapwijk, algemeen directeur van North Safety

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 113