Sport 133 belangrijke spil Winst Amstelhoekje na late treffer Rijckaert Zeeuwen in crossfinale Spannende opening GP driebanden Hoek voorlopig zonder spits Versyp Van der Meet in hoofdtoernooi Sranang maakt korte metten met IFCV RCS verslaat Terneuzense Boys woensdag 7 oktober 2009 ■■■■Bsi van Philippine hoe ze moeten volleyballen. veel tijd in steken, weet Vermeirs- sen. „Maar als ouders belangstel ling tonen voor hun kinderen, werkt dat wel. Als we echt een ta lent hebben, dan bieden we aan om bijvoorbeeld bij Savok mee te trainen. Dat hebben we de laatste jaren bewust vervroegd, omdat de stap anders te groot is. In het verle den hebben we daar ook altijd voor open gestaan. Het gaat uitein delijk om de persoon, die je het TERNEUZEN fc Zaterdag-hoofdklasser Hoek moet L het voorlopig stellen zonder Koen p Versyp. De Belgische spits viel za- I terdag tegen Bennekom gebles- t seerd uit Hij blijkt een scheurtje in een knieband te hebben opgelo pen. De verwachting is dat Versyp f zeker drie weken buitenspel staat. Hij mist de duels met IJsselmeervo- gels, SDC Putten en Dovo. MIDDELBURG Tennisster Angelique van der Meet is er in geslaagd het hoofdtoernooi van het Futuretoernooi in Antalya in Turkije te bereiken. Na een bye in de eerste ronde, won de inwoonster van 's-Heer Abtsker- ke de tweede en derde ronde in de kwalificatie. Vandaag speelt de Be- velandse de eerste ronde van het hoofdtoernooi. spelletje volleybal wilt leren." De club heeft afgelopen weekeinde ook een toernooi voor mini's geor ganiseerd, met deelname van on der meer Savok, BOK, Voorwaarts en De Sterre. Sonja Vermeirssen: „We vinden het dan belangrijk dat ieder kind met een prijsje naar huis gaat. Dat ze het gevoel hebben dat ze ergens voorgewerkt hebben." Volgens voorzitter Sandy van GOES De zaalvoetballers van FM Sranang maakten na de 5-3-zege op Groene Ster ook korte metten met IFCV/KV Design. Voor eigen pu bliek werd het na een 7-1-ruststand 9-3- Ugur Kahveci was met vier treffers topscorer: Steven Fitsch (2x), Cla rence Pahlad, Pito en Virgil Deme- za scoorden eveneens. TERNEUZEN Zondag-eersteklasser RCS heeft gis teravond in een oefenwedstrijd za terdageersteklasser Terneuzense Boys verslagen. Het werd in Ter- neuzen 1-2. Bij rust was er nog niet gescoord. Besar Xhoxhaj zette RCS, dat onder meer zonder de gebroe ders De Nooijer aantrad, met twee treffers op 0-2. Gokhan Ersahin maakte uit een vrije trap 1-2. foto Peter Nicolai Hoorn kan dat ondanks dat het een moeilijke tijd is dankzij de me dewerking van de plaatselijke mid denstand. „We zijn met weinig al blij. We hebben twee weken geleden een plantjesactie binnen het dorp ge houden. Een heleboel adspiranten hebben daarbij geholpen, het liep als een trein. Voor de vereniging was dat een echte winstverdubbel- TERNEUZEN - Al meteen op de eer ste speelavond van de GP drieban den Zeeuws-Vlaanderen was de spanning te snijden. Marco Potvlieger, zondag nog win naar van het PK driebanden twee de klasse, won weer, nu van Arie Vink. Fons Baert kwam net tekort tegen Ruud van Velzen, die ook Potvlieger met minimaal verschil wist te verslaan. Ruud Bolijn en Carel van Meelen verzorgden een marathonzitting. Liefst 78 beurten waren nodig. Daarna verloor Meer- ten Dallinga nipt van Jack de Maat, die later op de avond ook Ruud Bolijn versloeg. Poule D. Arie Vink - Marco Potvlieger 22(35)-27, 49; Fons Baert - Ruud Van Velzen 30(32)-25, 43; Potvlieger-van Velzen 25-25(27), 46. Ruud Bolijn - Ca rel van Meelen 20-26(30), 78; Jack de maat - Meerten Dallinga 35-43(45), 54; Bolijn - de Maat 20-31(35), 56. door Aector Dooms TERNEUZEN - Het zaalvoetbalteam Amstelhoekje/Adm. Bakker bleef in het duel met Max Korting Pro Sport in de eerste klasse regio Zeeuws-Vlaanderen dankzij een treffer in de laatste seconden onge slagen (6-5). Bart Rijckaert was de matchwinnaar. Ook Internetplan/Tempo Team won moeizaam zijn derde wed strijd. Tegen Cargill werd het 4-2 na een 0-2-achterstand. De twee teams delen de koppositie met Tencezaman, dat na een 3-3-rust- stand op stoom kwam tegen D'Ouwe Brug/Van Opdorp: 10-4. Sporthal Vliegende Vaart pakte de eerste punten dankzij een royale 10-1-overwinning op Wentzler Pauwels. Amstelhoekje/Adm. Bakker-Max Korting Pro Sport 6-5 (4-1): De zaalvoetbalploeg uit Kloosterzan- de werkte na rust knap de 4-1- en 5-2-achterstand weg. Het duel leek op een 5-5-gelijkspel uit te draaien, maar Bart Rijckaert dacht daar anders over en bezorgde in de slotseconden Amstelhoekje de zwaar bevochten winst. Max Kor ting kwam op 0-1, maar daarna na men de Axelaars het initiatief Dat bleek toch niet genoeg. Doelpuntenmakers Amstelhoekje/ Adm. Bakker: Bart Rijckaert 3, Bart Cornelissen 2, Niek de Meijer 1. Max Korting Pro Sport: Antoine Thoen, Mi chel Nieuwelink beiden 2, Jeroen Ver- vaet1 De Tukker-Vinfo Techn. 4-5 (3-3): Beide ploegen hadden geen wissels meegenomen en hielden el kaar bijna steeds in evenwicht. Vinfo liep uit naar een 5-3-voor- sprong, maar de Westdorpenaren verkleinden de marge. In een span nende slotfase stond Vinfo met ge legenheidsdoelman Adem Atmaca geen treffers meer toe. Timucin Yil- maz scoorde een zuivere hattrick voor Vinfo. Doelpuntenmakers De Tukker: Gert-Jan Vael, Tom de Smet beiden 2. Vinfo Techn.: Timucin Yilmaz 3, Moha- med Kilic, Tahsin Kilic, beiden 1. D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Ten- cezaman 4-10 (3-3): De Sasse ploeg nam tot drie keer toe een voorsprong, maar werd na rust overspeeld door Tencezaman. De Hulstenaren drukten na een moei zame start het kwaliteitsverschil uit in tien doelpunten, waarvan Ja- ri Vyaene en Norbert Baart elk drie treffers voor hun rekening na men. Doelpuntenmakers D' Ouwe Brug/Van Opdorp: Joris Neijt, Wesley Winne, beiden 2. Tencezaman: Jari Vyaene, Norbert Baart beiden 3, Kieran O'Shea 2, Davy Kerstens en Maarten Thomas 1. Internetplan/Tempo Team-Car- gill 4-2 (1-2): Darius Blaszyk en Ri- cardo de Bruijn zetten Cargill ver rassend op een 0-2-voorsprong. In- ternetplan kwam pas pas laat langszij, even later gevolgd door de 3-2. In de slotminuut werd het ook nog 4-2. Mevlud Eryürük had met drie treffers een groot aandeel in de winst. Doelpuntenmakers Internetplan/ Tempo Team: Mevlud Eryürük 3, Mi chael van Mol 1. Cargill: Darius Blas zyk, Ricardo de Bruijn, beiden 1. 't Bierwinkeltje-Benny Sport 5-2 (2-0): De Terneuzenaren wonnen vrij gemakkelijk, maar de score had veel groter kunnen zijn. Et- werd te slordig omgesprongen met de kansen. Barry van der Hooft wist nog wel drie keer te scoren voor 't Bierwinkeltje. De Belgisch getinte tegenstander was al lang blij dat het geen afstraffing opliep. Doelpuntenmakers 't Bierwinkeltje: Barry van der Flooft 3, Stefan Dobbe laar, Roy van Ham, beiden 1. Benny Sport: Stijn Bonne, Carlo van de Velde, beiden 1. Wentzler Pauwels-Sporthal Vlie gende Vaart 1-10 (1-5): Wentzler Pauwels kon als excuus aanvoeren dat de ploeg gehavend was. Dat deed niets af aan de eerste over winning van Vliegende Vaart. De Terneuzenaren combineerden vlot en creëerden kans op kans. De pro ductie werd keurig verdeeld over beide helften. Doelpuntenmakers Wentzler Pauw els: Dennis van Passel 1. Sporthal Vlie gende Vaart: Tim de Waal, Johnny de Lijzer, beiden 3, Edo Lucieer, Dimitry Pluijm, beiden 2. door Herman Heuvink AXEL - Zo'n 400 rijders nemen za terdag deel aan de motorcrossfina le van de vijf districten - noord, oost, zuid, west en midden - op het circuit in Axel. Tal van Zeeuw en geven acte de prèsence. Zij ko men uit voor het district west. De rijders zijn geselecteerd bij de titelstrijd in de districten. Eén van de Zeeuwse deelnemers is Troy van de Ketterij uit Vlissingen. Hij was in west de sterkste in de klas se 65CC grote wielen. Hij is daarom een kanshebber. Een andere kam pioen, Marco Pennings uit Tholen, kan in de klasse MX 2 door een schouderblessure niet deelnemen. Gino Nagtegaal uit Nieuw- en Sint Joosland en Kevin van de Beer uit Zaamslag, die als tweede en derde eindigden, moeten de honneurs waarnemen. In de klasse MX 1 be hoort Arno Ruttinger uit 's Hee- renhoek tot de favorieten. De trai ningen beginnen om 9.00 uur. De wedstrijden steraten om 11.00 uur. Zeeuwse deelnemers met hun start nummers. 50 cc: 2, Jayden Hoek, Oost-Souburg; 3. Joris Lampio, Vlissin gen; 6. Mike Meedendorp, Vlissingen. 65 cc kleine wielen: 2. Dailey van de Ketterij, Vlissingen; 4. Michan Fase, Sint Maartensdijk. 65 cc grote wielen: 1. Troy van de Ketterij, Vlissingen. 85 cc kleine wielen: 2. Guido Boone, Oost-Souburg; 3. Jochem van de Dor pel, Kapelle; 4. Tommy van Wanrooij, Vlissingen; 5. Tom Cortvriendt, Axel; 7. Jurian van de Velde, Yerseke; 8. Lars de Nood, Oost-Souburg. 85 cc grote wie len: 3. Martijn Roos, Zuiddorpe; 4. Mar vin Boone, Yerseke; 5. Rikward Fase, Sint Maartensdijk. MX 2: 2. Gino Nagt egaal, Nieuw- en St Joosland; 3. Kevin de Beer, Zaamslag; 4. Bart Kuzee, Waar de. MX 1-3: 4. Ronald Melse, Melisker- ke; 6. Frank Rottier, Wemeldinge; 7. Ar no Ruttinger, 's Heerenhoek; 8. Erik van der Wekken, Zierikzee. Veteranen: 2. Marcel Willeboordse, Kamperland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 53