Willy van der Kuijlen Sport 133 Kennisgeving Van der Meet in hoofdtoernooi Future Antalya Zierikzee speelt komend weekend niet Hoek voorlopig zonder spits Versyp RCS verslaat Terneuzense Boys Sranang maakt korte metten met IFCV Mark van Bommel hervat training Zijn beste wedstrijd voor Zierikzee herinnert Kees Verkaart zich nog als de dag van gisteren: de bekerwedstrijd tegen Middelburg op 12 november 1989. foto Dirk-Jan Gjeltema Komend weekeinde hebben de teams van Zierikzee geen competitieverplichtin gen. Wegens het 90-jarig bestaan wordt er op Den Hogen Blok gefeest. De af trap is op vrijdagavond met een receptie, gevolgd door een jeugddisco. Voor de jeugd zijn er op zaterdag spelactiviteiten uitgezet, 's Middags is een reünietoer- nooi voor (oud-)leden. Met een feestavond wordt het jubileum afgesloten. TERNEUZEN Zaterdag-hoofdklasser Hoek moet het voorlopig stellen zonder Koen Versyp. De Belgische spits viel za terdag tegen Bennekom gebles seerd uit Hij blijkt een scheurtje in een knieband te hebben opgelo pen. De verwachting is dat Versyp zeker drie weken buitenspel staat. Hij mist de duels met IJsselmeervo- gels, SDC Putten en Dovo. TERNEUZEN Zondag-eersteklasser RCS heeft gis teravond in een oefenwedstrijd za terdageersteklasser Terneuzense Boys verslagen. Het werd in Ter- neuzen i-2. Bij rust was er nog niet gescoord. Besar Xhoxhaj zette RCS, dat onder meer zonder de gebroe ders De Nooijer aantrad, met twee treffers op 0-2. Gokhan Ersahin maakte uit een vrije trap 1-2. GOES De zaalvoetballers van FM Sranang maakten na de 5-3-zege op Groene Ster ook korte metten met IFCV/KV Design. Voor eigen pu bliek werd het na een 7-1-ruststand 9-3- Ugur Kahveci was met vier treffers topscorer. Steven Fitsch (2x), Cla rence Pahlad, Pito en Virgil Deme- za scoorden eveneens. MUNCHEN Mark van Bommel heeft zijn ren tree op de training van Bayern München gemaakt. De middenvelder was twee maan den uitgeschakeld door een blessu re aan de grote teen van de rechter voet. Hij maakte probleemloos de training van anderhalf uur vol. De middenvelder onderging een operatie aan de teen. MIDDELBURG - Tennisster Angeli- que van der Meet is er in geslaagd het hoofdtoernooi van het Future- toernooi in Antalya in Turkije te bereiken. Na een bye in de eerste ronde, won de inwoonster van 's-Heer Abtskerke de tweede en derde ron de in de kwalificatie. Vandaag speelt de Bevelandse de eerste ron de van het hoofdtoernooi. Ook volgende week is Van der Meet in Antalya actief, op een an der Future-toernooi. Ze is van plan komend jaar fullti me te gaan tennissen, om te zien of er een bestaan als profspeelster voor haar is weggelegd. Van der Meet is op de wereldrang lijst voor senioren binnengeko men op plaats 763 en staat nu 755e. In de komende tijd zal ze ook mee reizen met long Oranje. woensdag 7 oktober 2009 W Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Onttrekking aan het openbaar verkeer van de bij het Rijk in onderhoud zijnde oprit, vanaf de kern Nieuw en Sint Joosland naar de hoofdrijbaan van de A58 bij km. 166.2d, en de afrit, vanaf de hoofdrijbaan van de A58 naar de kern Nieuw en Sint Joosland bij km. 166.3, gelegen in de gemeente Middelburg De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, gelet op het bepaalde in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. in verband met de aanleg van de gewijzigde aansluiting tussen de A58 en de nieuw aangelegde N57 komt de verkeersfunctie van de oprit, vanaf de kern Nieuw en Sint joosland naar de hoofdrijbaan van de A58 bij km. i66.2d, en de afrit, vanaf de hoofdrijbaan van de As8naar de kern Nieuw en Sint Joosland bij km. 166.3, gelegen in de gemeente Middelburg, te vervallen. Als gevolg hiervan is het wenselijk voornoemde weggedeelten aan het openbaarverkeer te onttrekken. Op grond van het artikel 8, eerste lid van de Wegenwet kan een weg welke doorhet Rijk wordt onderhouden, aan het openbaarverkeer bij Koninklijk Besluit worden onttrokken. Terinzagelegging Op de voorbereiding van bedoeld besluit is de in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht geregelde procedure van toepassing. In dit verband wordt medegedeeld dat het ontwerp van het te nemen besluit, alsmede de bijbehorende tekening van donderdag 8 oktober 2009 tot en met woensdag 18 november 2009 ter inzage liggen op de navolgende adressen: - op het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, informatiecentrum kamer 1.17, Poelendaelesingel 18 te Middelburg, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur; - op het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 te Goes, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur; -stadskantoorvan de gemeente Middelburg (centrale hal), Kanaalweg3 te Middelburg, op werkdagen tussen 8.30 uur en 16.30 uur en op donderdag tot 20.00 uur; -op hetkantoorvan Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Griffioenlaan 2 te Utrecht, op werkdagen van 9.00 uur tot 16.00 uur (bij de receptie' kunt u vragen naar de afdeling B|V, team Zaaksbehandeling Publiek recht, telefoon 088 - 797 13 29). Zienswijze Belanghebbenden, dat wil zeggen degenen wiens belang rechtstreeks bij het besluit zijn betrokken, kunnen gedurende de hiervoor genoemde periode naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar voren brengen. Schriftelijke reacties kunnen worden gezonden aan de Directeur van de Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Postbus 2232, 3500 GE Utrecht, t.a.v. de eenheid BIV. Voor mondelinge reacties kan contact worden opgenomen met bovengenoemde eenheidmevrouw S. Marselli, telefoon 088 - 79713 57 en/of met de heer B. van 't Hoff, telefoon 088-7971350, op werkdagen tussen 10.00 uur en 12.00 uur en tussen 14.00 uur en 16.00 uur. Utrecht, september 2009. De Ministervan Verkeer en Waterstaat, namens deze, de Directeur-Generaal Rijkswaterstaat, namens deze, het wnd. hoofd van de eenheid Bestuurlijk-Juridische zaken en Vastgoed van de RWS Corporate Dienst, mevrouw M.M.C. Teunissen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 35