fnensenlinq.nl Familieberichten Bum Jan Hop kijk ook op Overleden Albertus Gerardus Reichardt STERK - ONDERNEMER LIEFDEVOL - BETROKKEN LEVENSGENIETER Opa Jan, Je was een lieve man Liefs Laura Patrick Jan Hop Jan Hop Bert Wahl 20 I Woensdag 7 oktober 2009 E 3 §3 Iman en Adrie JÉÉÈÈk-4 'teS zijn vandaag alweer sÉM 50 jaar een onafscheidelijk paar. Daarom van harte gefeliciteerd van Jullie trotse kinderen, kleinkinderen en 1 I *®J1t achterkleinkind AO Vandaag 40 jaar getrouwd! Rien en Lena van 't Hof-de Jonge Adrijanne Chris, Petra Martin, Pieter&Angelique, Danny, Eline&Gert, Niels Charlotte, kleinkinderen 7 oktober 2009 Noorddijkstraat 8,4318 BJ Brouwershaven Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van Dick Boon begeleider van ons muziekensemble Hij heeft onze muzikale wereld groter gemaakt. Wij wensen zijn gezin veel sterkte om dit verlies te dragen. Padovana, ensemble voor kamermuziek: Bert, Nellie, Anja, Verena, Marianne, Cokky, Hannie, Matty, René Een groot vakman is van ons heengegaan. Na een werkzaam leven waarbij in het laatste jaar zijn lichaam hem steeds meer in de steek liet, is het onze droeve plicht u mede te delen dat op 5 oktober is overleden in de leeftijd van 88 jaar Wormerveer, 1 juni 1921 Goes, 5 oktober sinds 1 oktober 2008 weduwnaar van Gré Reichardt-Veenis Goes, St. Maarten in de Groe Meer dan 40 jaar hebben we samengewerkt en dit afscheid is dan ook meer dan een afsluiting van een werkrelatie. Han en Petra van Westen Onze dank gaat uit naar de mensen van St. Maarten in de Groe die hem de laatste moeilijke tijd hebben verzorgd en bijgestaan. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 9 oktober om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Kattendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle Contactadres J. J. van Westen Schoondijksedijk 6 4438 AE Driewegen Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische pa en stoere opa echtgenoot van Tiny Hop - Havermans pa van Bap en José, Caroline en Wout, Chris en Moniek opa van Casper, Janne, Roos, Bart, Julia, Sjoerd, Jeep. Ginneken en Bavel - 11 augustus 1940 Etten-Leur - 5 oktober 2009 De crematiedienst vindt plaats op vrijdag 9 oktober om 15.00 uur in crematorium Zegestede, ionweg 12 te Roosendaal (A58, afslag Zegge). Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de crematiedienst en persoonlijk na de dienst in de Nobelaer, Anna van Berchemlaan 2 te Etten-Leur. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Voor info: Margaret Verbraak Uitvaartverzorging 0165-364566 Correspondentieadres: Tolhuislaan 75 4875 AJ Etten-Leur Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oud directeur Ondanks zijn slopende ziekte, maar dankzij zijn enorme wils- en levenskracht, was hij nog sterk betrokken bij de zaak. Met veel plezier denken wij daar aan terug. Met groot respect en waardering zullen wij hem blijven herinneren. Wij wensen Tiny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers Jan Hop Chrysler Jeep Honda Roosendaal In verband met de crematie zal de vestiging Roosendaal a.s. vrijdag 9 oktober de gehele dag gesloten zijn. Zo bijzonder Zoveel wils- en levenskracht Zo moedig Zo 'n ongelijke strijd Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn levenswerk, hebben wij afscheid moeten nemen van de grondlegger en naamgever van ons bedrijf: Team Jan Hop Goes: André Leo Piet Bob Marco Robbert Edwin Mariëtta Robin Jeroen Marjan Tini Kenrick Martin Yvonne We zijn verdrietig door het onverwachtse overlijden van onze medewerkster Gonnie van Hest Gonnie werkte sinds 1995 bij Dethon. In deze tijd hebben we haar leren kennen als een vriendelijke sociale vrouw. Wij verliezen met Gonnie een gewaardeerde mede werkster. Haar partner, familie en vrienden wensen we veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Na een kort ziekbed is plotseling overleden onze collega Gonnie van Hest We verliezen in haar een gewaardeerde en vriendelijke collega. Haar aanwezigheid op onze afdeling zullen we zeker gaan missen. We wensen haar partner en familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Collega's van de afdeling Inpak Montage Dethon Terneuzen "Die zwei blauen Augeri' Gustav Mahler, "Lieder eines fahrenden Gesellen" Zijn fiets staat stil in de garage De pixels van zijn fotocamera werkeloos Voorgoed de zeilen gereefd van zijn "Flierefluiter" 2 oktober 2009 onze liefste 73 jaar puur, integer, intelligent, naïef, menselijk eeuwig jong op weg naar vrede voorgoed Uit aller naam: Barbel Schewe-Scholz Irislaan 4, 4356 JJ Oostkapelle Zoveel meegenomen Zoveel achtergelaten Mahler zwijgt, wij zijn verslagen Op 6 oktober hebben wij in besloten kring afscheid genomen van Bert. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Bert partner van Barbel Wij wensen jou en de familie sterkte met dit verlies. Psz. 't Speeltreintje Bep Pattenier Edith Kiezebrink Suus Koole Ouders, collega's en bestuur van de SPV Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Eliënne Veldkamp-Knook Beeldhouwster A 2 april 1937 t 5 oktober 2009 Harry Veldkamp Arthur en Jolanda Milan, Jaymon en Tristan Arjan en Netty Aimée Correspondentieadres: Wijngaardstraat 3 4351 AP Veere Geheel in overeenstemming met haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22