Faasse Ferment Faasse Fermont BEDRIJFSHUISVESTING «advertentie OPEN DAG ZATERDAG 10 OKTOBER Businesscentre De Nansenbaan Goes, Marquesweg Goes, A.J. Kade la Wijngaardstraat 53/ Goes, Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl BEDRIJFSHUISVESTING WINKELRUIMTE EVT. MOGELIJK! Huurprijs vanaf 35,= per m2 Vraag nu uw aanbieding op maat aan In collegiale verkoop met Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars. Op een fantastisch gelegen zichtlocatie gelegen bieden wij nieuwe bedrijfsruimte aan van ca. 120 m2. De ruimte is voorzien van dubbelglas, hardglazen voordeur, vol- ledige isolatie en een volledige afwerking van de buitenzijde. Er zijn voorbereidingen aangelegd voor pantry en toilet. Er zijn parkeerplaatsen bij te huren. In collegiale samenwerking met Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars. Huurprijs 19.250,- per jaar excl. BTW Goes, Smithweg Aan de Smithweg, op de hoek van de Nansenbaan op bedrijventerrein De Poel II, wordt de laatste hand gelegd aan 36 bedrijfsunits vanaf 67 m2 tot ca. 232 m2. Om te laten zien wat de mogelijkheden zijn van deze units, organiseren wij op ZATERDAG 10 OKTOBER VAN 11.00 TOT 15.00 UUR EEN OPEN DAG om vrijblijvend een kijkje te nemen in de units. Namens Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting en Stad Zeeland make laardij tot ziens op 10 oktober! Koopprijs vanaf 57.000,- VON excl. BTW Etten Leur, Markt 41 Midden aan de fraaie, ruim opgezette Markt monumentaal en statig winkel- kantoor-woonpand. Het pand dateert origineel uit laat 17de eeuw en is gerenoveerd. Het totale perceel van 918 m2 is zeer royaal te noemen en goed ontsloten middels de achterzijde. Hierdoor is het achterterrein eventu eel perfect te gebruiken als tuin of als parkeerterrein voor zeker 10 auto's. De kelder heeft een opp. van ca. 25 m2 VVO; de begane grond heeft ca. 188 m2 WO; de garage ca. 23 m2; de eerste verdieping ca. 205 m2 WO en de tweede verdieping ca. 121 m2 WO. Prijzen op aanvraag Goes, Amundseweg 4 Multifunctionele bedrijfsruimte in combina- tie met kantoorruimte, gelegen op een per fecte locatie op het bedrijventerrein "De Poel II". Deze bedrijfsruimte is flexibel indeelbaar, mede doordat er meerdere toe gangsdeuren en overheaddeuren beschik baar Het pand is in zijn geheel te huur, of in delen. De afmetingen voor het gehele pand zijn ca, 544 m2 op de begane grond en ca. 590 m2 op de verdieping. huurprijs 65,- per m2 per jaar Terneuzen, Schuttershofweg 1 Op een zeer aansprekende en goed bereikbare locatie, bieden wij kantoor ruimte aan in één van de bekendste gebouwen van Terneuzen. Wij kunnen ruimte aanbieden op de 2de, 3de, óde en 7de verdieping, met oppervlak tes vanaf ca. 150 m2. De ruimtes zijn vrij indeelbaar. Het gebouw is o.a. voorzien van twee liftinstallaties, luchtbehandeling en intercominstallatie. De pantry's en toiletgroepen zijn recent geheel vernieuwd. Op eigen terrein is parkeerruimte te huur. In collegiale samenwerking met Kindt Biesbroeck. Huurprijzen vanaf 105,- per m2 per jaar Goes, Plesmanpark 2de fase In navolging van de succesvolle 1 ste fase van het PlesmanPark wordt de 2e fase ontwikkeld. Deze fase kent 3 lagen waarvan iedere alag goed bereikbaar is met lift en trappenhuis. De begane grond is v.v. overhe addeuren en biedt ruimte vanaf ca 230 m2. De le verd. biedt totaal 325 m2. Het gebouw kenmerkt zich hoogwaardige mate rialen en design. In deze fase is het nog mogelijk individuele wensen te realiseren. Huurprijzen op aanvraag Goes, Fruitlaan 4b In een fraai kantoorpand op het Stationspark bieden wij ca. 340 m2 kan toorruimte te huur aan, gelegen op de le verdieping. De verdieping is bereikbaar per lift en trap en is v.v. inbouwarmaturen, glasvezelaansluiting, eigen pantry en toilet groep, vloerbedekking, lamellen, etc. Er zijn 6 parkeerplaatsen inbegrepen, er kan een extra plaats bijgehuurd worden. Oplevering kan per direct. Huurprijs 135,- per m2 per jaar Terneuzen, Zuidlandstraat 34 Op een zeer goede zichtlocatie gelegen vrijstaand kantoorgebouw, bestaande uit twee bouwlagen op een perceel van totaal 1.278 m2. Het pand is gelegen aan de doorgaande route van de stad. Het geheel heeft een moderne uitstraling en is kantoor gebouw goed geoutilleerd. Er zijn ruimten beschikbaar van 370 tot 760 m2. Goes, Livingstoneweg 2- 6 Op bedrijventerrein de Poel II, op een zeer goede zichtlocatie, dit grootschalige bedrijfspand. Het pand heeft een totale opp. van ca. 3590 m2 en een vrije hoogte van 7 meter, oplopend tot ca. 12 meter in de nok. De gehele vloer is een voorge spannen betonvloer en is vloeistofdicht, met een vloerbelasting tot 2200 kg/m2. Hef pand is ideaal voor grootschalige opslag. Te huur per ruimte van ca. 500 m2. Huurprijzen v.a, 35,- per m2 per jaar Eede, Vlasstraat 10 Op een zeer goede locatie, op de grens met Belgie, een bedrijfsterrein van 10.000 m2 met opstallen. Het object is een hal van totaal 2.085 m2 bestaande uit 2 gedeelten (450 m2 en 1635 m2} met gedeeltelijk een scheidingswand. Op het terrein staan tevens portocabins, gébruikt als kantoor. Het buifenterrein is bijna geheel verhard, V.v drainage en verlicht. vraagprijs €925.000,- k.k. huurprijs 69.000,- per jaar i3»SfV; Terneuzen, Guido Gezellestr. 27 Aan één van de belangrijkste doorgaande wegen van en naar het centrum van Terneuzen, op een uitstekende locatie, bie den wij een bedrijfsterrein aan van ca. 9105 m? met opstallen. Het terrein is bijna geheel verhard. De opstallen zijn te gebruiken, maar ook eenvoudig weg te halen, zodat u het terrein naar eigen inzicht in kunt richten. Oplevering in onderling overleg. prijs op aanvraag Eindewege, Noordweegseweg 15 Op een klein bedrijventerrein buiten het dorp gelegen bedrijfsverzamelgebouw, bestaande uit 2 loodsen waarvan de lin- kerloods momenteel beschikbaar is. Het ter rein is omheind en bereikbaar middels een gezamenlijk draaihek. Indeling: De ruimte heeft een begane grond vloer van ca. 460 m2 en is een geheel open ruimte. De ruimte is via de overheaddeur te betre den... huurprijs 900,- per maand Goes, Stationspark 47 Op het Stafionspark te Goes bieden wij totaal 533 m2kanfoorruimte aan op de begane grond en 1ste verdieping van een representatief kantoorpand. De ruimte bestaat uit meerdere kantoorkamers, verga derruimte, archiefruimte en meerdere pan try's. Eventuele deelhuur is mogelijk. Er kan vrij van BTW gehuurd worden! Aanvaarding kan spoedig. Collegiaal met Synchro Bedrijfsmakelaardij. Huurprijs €135,- per m1 Terneuzen, Vlooswijkstraat 55 Op een goede locatie in het centrum bie den wij deze objecten aan op een zeer ruim perceel van 1.035 m2. De panden, bestaande uit een winkel/woonhuis, opslag loods en garages, alsmede een geschakeld woonhuis dienen gerenoveerd of heronfwik- keld te worden. Hef pand heeft een statige uitstraling en origineel 2 entrees. Hef geheel biedt ook veel mogelijkheden voor wie Wonen en werken wil combineren vraagprijs €309.000,- k.k. Goes, 'sH, Hendrikskinderendijk 103-115 Op een uitstekende locatie aan de rand van Goes, bieden wij in hef fraaie pand lie de France kantoorruimtes aan met met oppervlaktes van 240 m2 tot 630 m2 BVO. De ontsluiting richting de snelweg ligt direct voor het pand, waardoor de bereikbaar heid optimaal is. De kanfoorverdieping is v.v. klimaatcontroie, databekabeling, pan try en toiletgroep. Er zijn meerdere par keerplaatsen inbegrepen. Huurprijs 135,- per m2 per jaar itJU'iT.rW in business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 158