Uiterste zorg en precisie in metaalbewerking 35 LCS a «infotorial Wie zijn zakelijk vermogen slimmer inzet, heeft het privé nog wat breder. Uitzenden en detacheren in constructie- en scheepsbouw, offshore en petrochemie Haal privé meer voordeel uit uw zaak Private Banking voor ondernemers. In september bestond LCS verspa ning en constructie tien jaar. Wat in 1999 in 's-Gravenpolder begon als een lasbedrijf, is anno 2009 een allround verspaning- en construc tiebedrijf in Kapelle, waar laswerk- zaamheden geen core business meer zijn. door Loes van der Hoeven KAPELLE - De bedrijfsnaam LCS is een aantal maal veranderd, maar dekt nog steeds de lading. Stond hij bij de start voor Lasbedrijf C. Steketee, na de toevoeging van de constructiewerkzaamheden werd die gewijzigd in Las- en Constructie bedrijf Steketee. Nadat de onderneming in 2003 een andere koers is gaan varen, waarin verspaningswerkzaamheden de boventoon voeren, is de bedrijfsnaam in 2006 wederom gewijzigd; in de huidige naam LCS verspaning en constructie. In 2006 zijn de werkzaamheden verplaatst naar een nieuw, functioneel en driemaal zo groot bedrijfspand op bedrijventerrein Smokkelhoek in Kapelle. Voor eigenaren Cees en Pieternel Steketee staat kwaliteit voorop. Alle bewerkingen bevinden zich op een hoog niveau en worden dan ook met uiterste zorg en precisie uitgevoerd, inclusief de afwerking van de producten. Veelzijdig "Onze klantenkring is heel breed en even veelzijdig als onze producten. Wij werken onder meer voor de bouw, de aluminium gevelbouw, scheepsbouw, weg- en water bouw, de landbouw en de bakkerijbran che", vertelt Cees Steketee. "Onze specia liteit is het verwerken van roestvast staal, aluminium, hardox en staal tot een afme ting van lxl meter. Onlang hebben wij een vijfassig verticaal bewerkingscentrum aangeschaft. Daarin is een groot verspanend vermogen in vijf assen gecombineerd met hoogdynami- sche machine-eigenschappen en de hoogst haalbare productienauwkeurighe den. Met deze machine zijn wij elk pro bleem op het gebied van metaalverspa- ning de baas. Hij is geheel volgens onze specificaties gebouwd en is op dit moment de enige in Nederland. Ook onze constructie- en laswerkzaam- heden voeren wij met grote zorg uit. Het lassen van aluminium en RVS behoort tot onze specialiteiten." Trappen De producten van LCS verspaning en constructie zijn veelal maatwerk en eigen ontwerp. Dat geldt ook voor de fabricage van trappen, die het bedrijf bouwt in elke gewenste vorm en uitvoering, variërend van superluxe voor woningen en kanto ren tot zuiver functionele exemplaren voor werkplaatsen. Service De producten worden door LCS verspa ning en constructie veelal zelf afgeleverd en desgewenst gemonteerd. Ook trappen worden in eigen beheer geplaatst. De ser- vicedienst is altijd beschikbaar bij calami teiten. LCS verspaning en constructie is erkend leerbedrijf. Er werken in totaal negen personen. Het werkgebied strekt zich voornamelijk uit over Zeeland, Zuid-Holland en Noord-Brabant. Handelsweg 53 4421 SH Kapelle T0113 31 62 36 F 0113 31 65 58 E info@lcsverspaning-constructie.nl i www.lcsverspaning-constructie.nl Door de financiële ruimte uit uw zaak beter te benutten, kunt u als ondernemer privé vaak veel meer dan u denkt. Uw zakelijk vermogen kunt u bijvoorbeeld gebruiken om groter te wonen. U kunt het laten werken voor uw pensioen. Of u kunt gaan beleggen, waardoor het meer rendement op kan leveren. Wilt u weten wat de mogelijkheden zijn? Dan is een afspraak met een account manager Private Banking wel zo slim. Hij laat u graag zien hoe u privé meer voordeel van uw zaak kunt hebben. map Bemiddeling in projectmatige plaatsing wanneer u uw personeel tijdelijk moeilijk productief kunt houden Tel. 0113-614024 www.steelwelding.nl Bezoekadres: Rangeerstraat 21 4431 NL 's Gravenpolder Kijk op rabobank.nl/privatebanking Iedere lokale Rabobank en de andere onderdelen van de Rabobank Groep die als beleggingsonderneming zijn aan te merken, zijn als zodanig geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten te Amsterdam. O Inlenen, uitzenden en detacheren in alle vakgebieden Tel. 0113-316758 www.mgo-jobs.nl Rabobank U vindt ons tijdens de Contacta 2009 in het bevelanden paviljoen, standnummer 175

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 140