Succes is meer dan alleen website Modern bestelgemak en service Oceaanzeiler Hans Bouscholte geeft workshop starters Internet is een van de belangrijkste communicatiemiddelen gewor den. Dagelijks worden 550 miljoen zoekopdrachten verstrekt. Uw bedrijf zal toch niet te vinden zijn... door Loes van der Hoeven BREDA - ClickR Internetcampag- nes uit Breda en Etten-Leur zorgt er voor dat u altijd bovenaan de zoeklijs ten staat. Op Contacta.nl geeft de in 2007 opgerichte specialist in het ont wikkelen van strategieën voor een op timaal bereik van uw doelgroep u al vast een voorproefje van de wijze waarop u nóg beter gevonden kunt worden. Want ook u bent slechts één click verwijderd van echt succes! "Heel veel bedrijven benutten het in ternet niet optimaal, omdat zij de mo gelijkheden daartoe niet kennen. Dat is jammer, want zij weten evenmin dat zij daardoor veel inkomsten laten liggen", vertelt directeur Martijn van Wel. "Door gebruik te maken van on ze expertise wordt daarin verandering gebracht. ClickR heeft de tools in huis om van elke website een succes te maken door bijvoorbeeld zoekma chineoptimalisatie en adverteren in zoekmachines. Daartoe optimaliseren wij uw website technisch en inhoudelijk, waardoor u vindbaar bent op zoektermen die er echt toe doen. Maar zoekmachine marketing is meer dan dat. Met de door ClickR ontwikkelde strategieën worden zelfs negatieve publicaties in zoekmachines over uw organisatie omgebogen naar positieve berichten. Onze doelstelling is immers het beha len van uw doelstellingen. Wij ver- Vlnr: Martijn van Well, Femke Buijs en Raymond Smulders. Foto: ClickR wachten veel van onze eerste deelna- nog veel terreinen braak liggen in pen wij spoedig verandering te mo- me aan Contacta.nl, wij weten dat er Zeeland en West-Brabant. Daarin ho- gen brengen! In juni 2008 hebben Colin Bal en Angelien Sinke Willemi entje opge richt. De webwinkel uit Middelburg is gespecialiseerd in houten kinderspeelgoed en babyartikelen. door Loes van der Hoeven MIDDELBURG - Ze gaan helemaal blanco naar Contacta.nl, maar uit de vele reacties weten Angelien en Colin dat dit dé mogelijkheid is om persoon lijke contacten te leggen met onderne mers, beslissers en mede-exposanten. Colin Bal: "Het aantal bestellingen via het internet stijgt in razend tem po. Dat is niet verwonderlijk. Waar vind je zoveel artikelen tegelijk als op internet. Na één muisklik vanuit de luie stoel wordt het bestelde de vol gende dag keurig bij je thuisbezorgd, zelfs in feestelijke cadeauverpakking, voorzien van de naam van het kind. Dat bespaart veel heen en weerlopen tussen winkels en parkeergeld. Van zelfsprekend kunnen bestellingen ook bij ons worden opgehaald. Ons assortiment bestaat uit diverse ge renommeerde merken. Naast houten speelgoed en babyartikelen levert Wil- lemientjes pluche hobbelpaarden. De voorraad is enorm, toch moeten som mige artikelen besteld worden, maar ook in dat geval weet de klant direct waar hij aan toe is. Sinds een aantal maanden bedienen wij ook de zakelij ke markt met speelhoeken voor bij voorbeeld wachtruimtes en kinderdag verblijven. Onlangs hebben wij het dealerschap voor Zeeland verworven voor houten Lego speeltafels. De con tacten met onze leveranciers zijn zo goed dat een van hen binnenkort on ze ideeën in productie gaat nemen! Op Middelburg Plaza gaan wij zoveel mogelijk contacten leggen met bedrij ven, instellingen en inede-exposanten Wij zorgen ervoor dat na Contacta.nl houten speelgoed in één adem wordt genoemd met Willemi entjes!" NOS Studio Sport-zeilanalist en oceaanzeiler Hans Bouscholte geeft op donderdag 5 november 2009 een workshop op de ex po 'Verleiden met vorm'. Dit in het kader van het tienjarig jubileum van ontwerpbureau de Wilde Zeeuw. De lezing is toegankelijk voor Zeeuws publiek en vindt plaats van 20.00 t/m 21.00 uur in CBK Zee land te Middelburg. Bouscholte is een geboren Bressiaan- der en een van de meest bekende oceaanzeilers van dit moment. Bous cholte deed mee aan de Volvo Ocean Race, werd zeven keer Frans Kampioen, twee keer Europees Kam pioen en scherpte het noordzee-re- cord aan. Tijdens de expositie geeft hij een lezing, getiteld: Strategisch zeilen! Hij zal spreken over het suc cesvol inzetten van strategie en om gaan met tegenslagen. Workshops Naast de workshop van Hans Bous cholte organiseren CBK en dWZ nog twee workshops: - Woensdag 4 november - Profes sionele fotografie! Fotograaf Mark Neelemans van foto studio Input Output laat de meer waarde van professionele fotografie zien, aan de hand van sprekende voorbeelden. - Woensdag "18 november - Een frisse kijk op tekstschrijven! Schrijver/adviseur Joke Naughton vangt de essentie van communicatie vraagstukken in doeltreffende woor den en strategische daden. Ze onder scheidt zichzelf door haar scherpe slo gans, kloeke campagnes, boeiende speeches en begrijpelijke brochure teksten. Expositie De expositie 'Verleiden met vorm' wordt georganiseerd in samenwer king met CBK Zeeland (centrum voor beeldende kunsten, vormge ving en architectuur). Op prikkelen de wijze wordt het proces van brie fing tot ontwerp in beeld gebracht. De expositie is van 1 t/m 20 novem ber te bezichtigen voor publiek. Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 9.00 t/m 17.00 uur en elke eerste zondag van de maand van 13.00 t/m 17.00 uur voor bezoekers van de kunst&rcultuurroute Middelburg. Hans Bouscholte. Webwinkel in houten speelgoed.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 122