Buitenreclame die altijd blijft plakken Touringcaractiviteiten van topklasse 'Bij 't Ouwe Glas Uus ontmoet ambacht kunst nieuwkomers Al 23 jaar is Franc Kruitbosch Reclame een begrip in Zeeland. Bin nenkort verhuist het bedrijf van Kloetinge naar de Scottweg in Goes. Op Contacta.nl maakt de bezoeker voor het eerst kennis met de veelzijdige, kleurrijke en vooral opvallende producten van deze Zeeuwse decorateur. door Loes van der Hoeven KLOETINGE - "Beletteren is een vak, vakkundig beletteren is een am bacht. Voor dat specialisme moet u bij ons zijn", stelt Franc Kruitbosch. "Met onze professionele computerge stuurde apparatuur voor het vervaardi gen van letters en logo's in zelfkle vend vinyl, kunststof, hout of metaal leveren wij een enorm assortiment buitenreclame-uitingen. Er zijn moge lijkheden te over om bijvoorbeeld ge veldecoratie, auto- of lichtreclame, stickers, borden, spandoeken, mag neetplaten, vlaggen en vlaggenmasten volgens de gewenste huisstijl uit te voeren. Onze primeur op Contacta.nl starten wij met een impressie van wat wij zo al voor ondernemers kunnen bete ken. Op de stand zullen wij belang stellenden vanzelfsprekend ook advise ren over de vele mogelijkheden waar mee wij hun wensen kunnen realise ren. Daarmee verwachten wij meer naams bekendheid te kunnen verwerven. Wellicht zullen wij volgend jaar de stap zetten naar een demonstatie van de vele mogelijkheden op het gebied van onze productie en bijbehorende montage. Contacta.nl is hét ontmoetingspunt van zakelijk Zuidwest-Nederland. Dat is precies ons werkgebied. Om optimale service te kunnen bieden en face to face contact met onze klanten te behouden, hebben wij er voor ge- Franc Kruitbosch. Foto: Franc Kruitbosch Reclame kozen ons op die regio te blijven con- Contacta.nl al vele jaren, als exposant aan Franc Kruitbosch Reclame lang centreren. Als bezoeker kennen wij doen wij er alles aan dat de bezoekers zullen blijven kleven!" De glasvormgevers van 't Ouwe Glas Uus uit Nieuw- dorp denken met hun opdrachtge vers mee en voeren hun ideeën uit in glas. Dat doen zij op zo'n verrassende wijze dat het moei lijk is, aan te geven of een object ambacht is of kunst. door Loes van der Hoeven NIEUWDORP - Wat Rinus Rent meester in 1997 startte als een klein glasatelier is nauwelijks twaalf jaar la ter uitgegroeid tot het grootste in Zeeland. Inmiddels werken ook zijn echtgenote Anke en oudste zoon Bart in het bedrijf, 't Ouwe Glas Uus is gespecialiseerd in de vervaardiging van nieuw gl^s in lood, reparatie en restauratie daarvan en in het brand schilderen van glas. Maar zij vervaardi gen ook de meest bijzondere objec ten door middel van diverse andere technieken van glasbewerking, zoals vormsmelten, pate de verre glas fu sing en slumpen. Voor de eerste keer toont de familie Rentmeester de veelzijdige toepassin- gen van glas aan de vele bezoekers van Contacta.nl, op een al even bij zondere en kleurige stand als hun pro duct. Gezien zullen zij daar zeker worden! 't Ouwe Glas Uus werkt samen met architecten, binnenhuisarchitecten, aannemers, schilders, gemeenten en allerlei andere opdrachtgevers. Het be drijf verzorgt naast vensters onder meer bijzondere relatiegeschenken als unicum of seriematig, kunstobjecten, gedenktekens en trofeeën. Anke Rentmeester is gespecialiseerd in het ontwerpen en vervaardigen van gla zen sieraden. Het atelier, de winkel en de galerie zijn gevestigd in een in tieme arbeiderswoning aan de Ring 61 in Nieuwdorp. Zij zijn geopend op vrijdag en zaterdagochtend. Gedu rende de wintermaanden worden er allerlei workshops en cursussen geor ganiseerd. www.glasuus. nl Sinds 7 augustus 2009 verzorgt Van Fraassen Travelling uit Middelburg de touringcaractivi teiten van moederbedrijf Taxi Centrale Renesse. De vloot be staat inmiddels uit tien luxe, dui delijk herkenbare oranje/zwarte voertuigen met een capaciteit va riërend van 19 tot 75 passagiers. door Loes van der Hoeven MIDDELBURG - Touringcarbedrijf Van Fraassen is al 75 jaar een begrip in Zeeland. Het voomialige familiebe drijf uit Vlissingen vervoert zo'n 80.000 passagiers per jaar door heel Europa. Reden voor de TCR-groep om de in de Zeeuwse samenleving diepgewortelde naam na de overna me te laten voortbestaan en wel als Van Fraassen Travelling. Directeur Cees Hage: "Al direct na de overname van het failliete bedrijf hebben wij Van Fraassen Travelling een nieuwe, krachtige huisstijl gege- ven. Die komt terug in alle recla me-uitingen, ons materieel en in de uniformen van de chauffeurs. Daar mee is Van Fraassen klaar voor de nieuwe ambitieuze start! Als touring caroperator verzorgen wij maatwerk personenvervoer voor grote en kleine gezelschappen, van dagtochten tot meerdaagse arrangementen binnen ge heel Europa. Wij rijden zowel in op dracht van diverse touroperators, maar bieden ook eigen maatwerk aan, zoals arrangementen naar grote theaterproducties, beurzen en evene menten. Hoewel wij gevestigd zijn in Middelburg, werken wij evenals de TCR-groep, vanuit heel West-Neder land. Onze luxe bussen zijn voorzien van een bar, airco, dvd en toilet. De chauffeurs zijn goed opgeleide specia listen, die veel ervaring hebben met touractiviteiten en voortdurend wor den bijgeschoold. Alleen met die com binatie en gesteund door een sterk moederbedrijf kunnen wij een A-pro duct in de markt zetten. Op Contacta presenteren wij ons nieuwe paradepaardje met, hoe kan het anders, een luxe touringcar van Van Fraassen Travelling!" Rinus en zoon Bart Rentmeester. Foto 4t Ouwe Glas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 121