Snel op de juiste bestemming Al veertig jaar mannen van staal Techniek is mensenwerk oudste deelnemers> 17 anmm\ Al vele jaren ontmoeten de specialisten van handelson derneming en techniek A. van Til burg BV uit Roosendaal hun klan ten en prospects op Contacta.nl in de Zeelandhallen Goes, het cen trum van hun werkgebied Ant- werpen-Rotterdam en Til burg-Vlissingen. door Loes van der Hoeven ROOSENDAAL - "Contacta.nl biedt ons de mogelijkheid om in drie dagen tijd duizenden bezoekers te la ten kennismaken met onze activitei ten. Op onze stand staat altijd een be wegend element, een aandachttrek ker die mensen zich herinneren en as sociëren met ons dynamische bedrijf. Het vergroten van onze naamsbekend heid is ook een van de redenen van onze beursdeelname en waar kun je dat beter doen dan middenin je werk gebied...". Aan het woord is bedrijfs leider Peter Sijmens. "De drie discipli nes van ons bedrijf zijn: een trailerser vice, hydrauliek/pneumatiek en een technische groothandel voor de trans- portbranche. Onze hydrauliek- en pneumatiekafdeling is sterk in service en reparatie, ook op locatie en in het bouwen van specials (ciliders, mani folds, powerpacks). Naast een over zicht van onze activiteiten presente ren wij dit jaar het door ons ontwik kelde software pakket TILBUSOFT voor het managen van een werkplaats van een transportbedrijf. Daarmee ver krijgt de transportondernemer direct inzicht in de kosten van elk voertuig en worden de administratieve werk plaatshandelingen verlicht. Ook kun nen onze relaties de meest gangbare onderdelen via onze webwinkel be stellen en alle service activiteiten via internet volgen. Op deze manier den ken wij met onze klant mee in het be heren en beheersen van hun kosten. Onze Zeeuwse (potentiële) klanten kunnen ons bereiken via 0118 210100, een stukje extra service." Meijers Staalbouw is met der tien deelnames een trouwe exposant op Contacta.nl. De laat ste vijfjaar presenteert het bedrijf zich samen met Wervenhove, een van de andere zes bedrijfsonderde len van de Meijers Groep uit Serooskerke (W). door Loes van der Hoeven SEROOSKERKE (W) - Wat veertig jaar geleden begon als een dorpssme derij middenin Serooskerke is anno 2009 een ultramodern en volledig ge automatiseerd staalbedrijf met 75 me dewerkers, dat alle disciplines in ei gen huis uitvoert; van het kennisma kingsgesprek met de opdrachtgever tot en met de plaatsing van de con structie, de nazorg en service. Alweer bijna twintig jaar zijn het hoofdkan toor en de werkplaats gevestigd aan de Hondegemseweg in Serooskerke. Verkoopleider Chris de Visser: "Con- tacta,nl is voor ons een heel belangrij ke beurs. Zeelandhallen Goes ligt mid denin ons werkgebied en deze beurs biedt een enorme diversiteit aan stand houders en bezoekers met wie wij graag contacten leggen en verstevi gen. Meijers Staalbouw werkt voorna melijk in Zuidwest Nederland met uitschieters naar andere delen van het land. De Meijers Groep heeft ook een vestiging in Boekarest, een bouw bedrijf met 25 medewerkers, dat uit sluitend voor de Roemeense markt werktHet wordt door ons team aan gestuurd. Alle staalconstructies ver vaardigen wij hier en vervoeren wij over de weg en per spoor naar Roe menië, niet andersom. Op Contacta.nl presenteren wij onze staalconstructie-, dak- en gevelbekle- dingprojecten en turnkey projecten. Contacta.nl wordt steeds professione ler, het is uitgegroeid tot een echt net werk event. Op onze stand hopen wij weer veel bestaande en nieuwe rela ties te mogen ontvangen." Eén van de grootste technische centra in Zeeland Koninklijke Hol- lestelle uit Goes behoort tot de drie langst deelnemende bedrij ven aan Contacta.nl. Voor directeur Danny Hollestelle en haar team zijn het drie 'echte' relatiedagen. Zij leggen er contacten, verstevigen die en volgen ze op. door Loes van der Hoeven GOES - Danny Hollestelle: Onze ja renlange aanwezigheid op Contac- ta.nl is duidelijk. Op deze drie beurs- dagen ontmoeten wij circa 75% van onze klanten. Contacta.nl is voor ons dus een efficiënt communicatiemid del. Doordat wij onze relaties pas een entreekaart toesturen als zij positief hebben gereageerd op onze schriftelij ke uitnodiging, weten wij exact wie wij mogen verwelkomen op onze stand. Daarnaast stellen wij ons hele personeel in de gelegenheid de beurs te bezoeken. Onze orderportefeuille is flink gevuld, onder meer met werk zaamheden aan sluizencomplexen. Momenteel werken wij mee aan de renovatie van de Haringvliet- en Vol- keraksluizen. Dit is een multidiscipli nair project, waarbij Hollestelle van 2007 tot en met 2010 de werktuig- bouwkundige installaties renoveert en bovendien tot 2025 het mechanisch onderhoud aan de sluizen zal uitvoe ren. Verder renoveren wij de komen de 2,5 jaar de installaties van de West- sluis en de Middensluis van het slui- zencomplex Terneuzen tezamen met Istimewa Elektro, Noordhoek Diving en Van der Straaten, bekend als Infra Combinatie Zuid-West. Ten slotte voeren wij al geringe tijd werktuigbouwkundige onderhouds- maatregelen uit aan sluizen, stuwen en bruggen in Limburg en Noord-Brabant. Voorheen exposeerden wij op Con- tacta.nl vrijwel uitsluitend onze han delsactiviteiten. Sinds twee jaar heb ben wij een stand waarin wij alle vier de bedrijfsonderdelen presenteren. Hij symboliseert dat techniek mensen werk is, werk dat wij met onze han den uitvoeren."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 119