Is uw personeel voorbereid op uw nieuwe toekomst? DELTA op de Contacta zeeland 12 «infotorial ^ZeelandNet www.DELTA.nl U vindt DELTA op standnr. 250 DELTA van het ondernemerschap. Om deel te kunnen blijven uitmaken van de voortdu rend veranderende maatschappij, is con stante, op het bedrijfsleven gerichte scho- Els Bus ling noodzakelijk. Op Contacta.nl zullen bezoekers drie dagen lang ervaren dat ROC Zeeland daarvoor het juiste aan spreekpunt is", aldus Els Bus. oostsouburcsewec 10 Postbus 322 4380 AH Vlissingen T 0118 55 89 00 E info@roczeeland.nl i www.roczeeland.nl door Loes van der Hoeven Op het Thema Plaza op Contacta.nl is het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland een van de vertegenwoordigers van 'Onderwijs en Ondernemen'. ROC- Zeeland heeft eveneens raakvlakken met de andere thema's op dit acti viteitenplein: Maatschappelijk Ver antwoord en Grensoverschrijdend Ondernemen. MIDDELBURG- ROC Zeeland ver zorgt op donderdagmiddag 15 oktober van 14.00-17.00 uur de activiteiten op het podium, met name vanuit de diverse opleidingen en Training Consult. "Het wordt een Meet Greet in het kader van (internationale stages en demonstaties door studenten vanuit diverse opleidin gen", vertelt Teamleider Els Bus. "Jeugdwerkloosheid is een van de gevol gen van de economische recessie. Op Contacta.nl presenteren wij samen met het bedrijfsleven hoe scholing deze onge wenste situatie kan ombuigen tot een kansrijke." Training Consult Steeds meer jongeren kiezen voor een studie in plaats van werk om kansrijker voor de arbeidsmarkt te worden. Recessies zijn van tijdelijke aard. Voor ondernemers is deze situatie ideaal, hun medewerkers via bij-, na- of omscholing voor te bereiden op de nieuwe toekomst. Els Bus: "De huidige markt vereist grote flexibiliteit. Naast volledige mbo-oplei- dingen biedt ROC Zeeland voor alle branches maatwerk in cursussen, trainin gen en consultancy. Particulieren kunnen allerlei cursussen en trainingen volgen in de open inschrijving. De accountma nagers van ROC Zeeland kunnen alle vragen omtrent scholing of training van uit het bedrijfsleven altijd beantwoorden met een deskundig advies voor elke bran che, waardoor de aanvrager adequaat kan worden bediend. Wij werken ook samen met onder meer lokale re-integratiebe- drijven en uitzendbureaus om scholing en arbeidsmarkt nog beter op elkaar te laten aansluiten." Duurzaamheidtraining Samen met de Provincie Zeeland en de Kamer van Koophandel heeft ROC Zeeland een cursus ontwikkeld die een belangrijke bijdrage levert aan het imple menteren van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen in organisa ties. In vijf weken tijd worden medewer kers uitgedaagd, in plaats van het manage ment, duurzaamheid binnen de eigen werksfeer inhoud te geven. Tijdens de laatste cursusavond presenteren uw mede werkers hun leidinggevenden het plan van aanpak daartoe. Dat kan direct geïm plementeerd worden. Ondernemerschap "Nieuw zijn de mini-ondernemingen van ROC Zeeland. Op het Thema Plaza van Contacta.nl presenteren studenten zich met hun specifieke competenties in ondernemerschap. De mini-onderneming is een uitdagende leeromgeving, waar stu denten aan de slag gaan met alle aspecten Energie en Internet zijn essentieel voor uw bedrijfsvoering. De ontwikkelingen op dat gebied staan niet stil. DELTA is daar nauw bij betrokken en presenteert op de Contacta het aanbod op het gebied van zonne-energie en glasvezeltoepassingen. Zonnepanelen Bijdragen aan een beter milieu én besparen op uw energiekosten? Zelf energie opwekken is een interessante optie voor ondernemers. Maak gebruik van de zon als oneindige energiebron en produceer zelf elektriciteit met zonnepanelen van DELTA. Zowel voor een eenvoudige start met een standaardpakket als voor uitgebreid maatwerk bent u bij DELTA aan het juiste adres. Glasvezeltoepassingen Glasvezel heeft de toekomst. Met deze supersnelle breedbandvorm gaat er voor ondernemers een wereld van mogelijkheden open. Het gaat om veel meer dan reguliere Internet- en dataverbindingen alleen. ZeelandNet Zakelijk presenteert op de Contacta unieke beveiligingsconcepten in samenwerking met is beveiligen, een gerenom meerde technische partner in de beveiligingsmarkt. Overtuig uzelf van de eindeloze mogelijkheden van glasvezel. Zakelijk f the multi-utility company cfccl L-L.Ï 1 u :q na

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 114