Verwer Janssen Vermogensmanagement verruimt het blikveld Bouwen op vertrouwen Verwer f Janssen infotorial vermogensmanagement SOCIETE GENERALE Equity Fixed Income currencies Commodity derivatives Alternative investments www.sgcib.com melijk bezighouden met de administratie ve en ondersteunende werkzaamheden binnen het snelgroeiende bedrijf. Nieuw kantoor Behalve uitbreiding en versterking van het team, heeft de directie van Verwer Janssen een andere structurele beslissing genomen. Mr. Johan van Sprundel: „We hebben er voor gekozen om in Roosendaal een nieuw strategisch gele gen kantoor te gaan betrekken. Het is momenteel in aanbouw. Het nieuwe kan toor is bijzonder centraal gesitueerd, recht tegenover het NS-station en er is ruime parkeergelegenheid. De medewerkers van Verwer Janssen Vermogensmanagement zullen vanaf mei 2010 vanuit het goed geoutilleerde nieu we pand te Roosendaal opereren. „Wij bouwen op vertrouwen. Dat is tweeledig uit te leggen. Vermogensbeheer is enkel en alleen gestoeld op vertrouwen. Cliënten van ons kunnen daar op bou wen. Daarnaast bouwen we ook in fysie ke zin. We bouwen momenteel een gloednieuw pand vanuit het vertrouwen om verder te groeien als vermogensbe- heerbedrijf', verklaart Van Sprundel. Werkwijze De werkwijze van Venver Janssen Vermogensbeheer bestaat voornamelijk uit het opbouwen van portefeuilles met verschillende producten van diverse eer steklas aanbieders. Een van die aanbieders is bijvoorbeeld Société Générale Paris. Deze bank is wereldleider op het gebied van gestructureerde beleggingsproducten. „Momenteel wordt er een product gemaakt dat aansluit op de huidige beleg- gingswens.We moeten hier eigenlijk spre ken van angst: beleggers die toch een beetje last van hoogtevrees krijgen en dus een correctie vrezen. Een product waarbij de belegger meedoet als de Dow Jones Euro Stoxx 50 Index verder stijgt, maar als de markt onverhoopt de komende jaren toch zou dalen, wordt het laagste niveau van deze index het instapmoment. (twee maandelijks gemeten). Op onze informatieavonden in november zal er iemand van Société Générale Paris aanwezig zijn om dit product verder toe te lichten. Absoluut de moeite waard om Informatieavonden hier kennis van te nemen", aldus Evert Verwer. Op de lezingen van Verwer Janssen op dinsdag 10 en donderdag 12 november kunnen belangstellenden nader en geheel vrijblijvend kennis maken met deze betrouwbare vermogensmanagers. Opgave: via e-mail: info@vermogensmanagers.nl via website: www.vermogensmanagers.nl of telefonisch via 0114-322224. 10 november Zeeland, Nieuwdorp, Restaurant Landlust 12 november West-Brabant, Wouw, Motel van der Valk Aanvang telkens: 20.00 uur X gratis Opgave 0114-322224 Geïnteresseerden zijn van harte welkom. www.vermogensmanagers.nl Postbus 275,4560 AG Hulst www.vermogensmanagers.nl Corporate Investment Banking INVESTMENT BANKING - GLOBAL FINANCE - GLOBAL MARKETS Op de beurzen wereldwijd lijkt het er op alsof het ergste van de crisis achter de rug is. Óf dit ook zo is, daar zijn de geleerden het dui delijk niet over eens. Economen voorspellen dat er nog meer ellende in aantocht is; een terugval van de aandelenbeurzen na het forse herstel vanaf maart 2009, wordt niet uitge sloten. Aan de andere kant zijn beleggers bang om de boot te mis sen en is het alternatief, sparen, bij de huidige rentestand niet echt inte ressant. Een goed moment om bij dè onafhankelijke vermogensbe heerder in de regio Zuidwest- Nederland, Verwer Janssen Vermogensmanagement, eens te beluisteren hoe zij deze roerige tij den hebben doorstaan. Evert Verwer oogt ontspannen. De kre dietcrisis, die vorig najaar in alle hevig heid losbarstte, heeft geen vat gekregen op de degelijke vermogensbeheerder Verwer Janssen. „Sterker nog: wij zijn enorm gegroeid in deze periode. Vele beleggers bleken ontevreden over hun beleggingsportefeuilles en verweten hun bank dat ze geen of in ieder geval te wei nig aandacht kregen. Juist in een dalende markt kun je toegevoegde waarde bieden en dat hebben wij dan ook kunnen doen", aldus Verwer. Door de zeer gede gen werkwijze van deze vermogensbe heerder bleken de portefeuilles goed bestand tegen de enorme dalingen. „Nu de markten herstellen zien we dat de por tefeuilles ook weer goed gedijen. Cliënten zijn tevreden en daar gaat het om." De behoorlijke groei van het cliëntenbe stand van Verwer Janssen heeft geleid tot een aantal strategische stappen, zowel op personeelsgebied als qua infrastruc tuur. Waker Janssen RBA, commercieel directeur: „We hebben per I mei van dit jaar Ad Maas uit Bergen op Zoom aange nomen. Hij is een DSI senior beleggings adviseur met ruim dertig jaar ervaring in de beleggingswereld. Het leuke is dat Ad in 2002 Evert en mij aan elkaar heeft voorgesteld. Hij gaf destijds leiding aan ons. We zijn zeer blij met zijn komst." Evert Verwer vult aan: „Naast Ad Maas werkt Adrie Neufeglise al sinds 2008 als verbonden agent exclusief voor ons bedrijf. Ook hij beschikt over meer dan dertig jaar ervaring in het belcggingsvak." Het gemotiveerde team van Verwer Janssen is gecompleteerd door de dames Marion en Dominique, die zich voorna With its ONE team integrated cross-asset solutions approach Société Générale Corporate Investment Banking now proposes a unique Global Markets platform. Het team van Verwer Janssen Vermogensmanagement voor het in de steigers staande pand te Roosendaal; v.l.n.r: Marion van Etten, drs. itig. Walter Janssen RBA, Ad Maas, Evert Verwer, Dominique Roelands, Adrie Neufeglise, Mr. Johan van Sprundel. Société Générale is authorised by Banque de France and the Financial Services Authonty. and is regulated by the Enancial Services Authonty for the conduct of UK business. In the United States, certain securities, underwriting, trading, brokerage and advisory activities are conducted by Société Générale Group's wholly-owned subsidiaries SG Americas Securities, LLC (registered broker- dealers and members of NYSE, NASD and SIPC). 2009 Société Générale Group and its affiliates. Société Générale Corporate and Investment Banking Structured Products Benelux we stand by you eqdbenelux@socib.com tel: +33 (0) 1 42 13 53 53

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 108