de stoel de stoel 05 Waar staat uw stoel nog meer Mijn stoel staat op negen plaatsen in Nederland, in het hoofdkantoor in Rosmalen en in onze acht beurzen en evenementenlocaties verspreid door het land, waaronder Zeeland hallen Goes. Wat is zo bijzonder aan deze stoel? Het meest bijzondere aan mijn stoel is mijn baan. Libéma is een organisa tie die alles in huis heeft op het ge bied van vrije tijd en recreëren, maar ook van zakelijke events. Het brede palet maakt het bedrijf uniek in Nederland. Vanaf dit najaar gaan wij alle Libéma locaties als één ge heel naar buiten brengen in plaats van elke accommodatie apart. Op welke stoelen heeft u hiervoor gezeten? Mijn vorige stoel stond in theater/evenementenhal De Meen- the in Steenwijk, waarvan ik direc teur was. De stoel stond daarvoor drie jaar lang in Hotel Ameville in Middelburg. Welke stoel heeft u het meest gevormd? De stoelen die ik bezet heb in diver se hotels hebben mij het meest ge vormd. Daarop heb ik geleerd wat gastvrijheid is en hoe je het je gasten naar hun zin kunt maken, maar vooral ook datje hard moet werken om resultaat te kunnen behalen. Hoe bent u op deze stoel en dus op Contacta.nl terecht gekomen? Ik werkte al acht jaar bij Libéma en was onder meer verantwoordelijk voor de eigen producties zoals Con- tacta.nl en coproducties. Van daar uit heb ik de overstap gemaakt naar de Holding van Libéma, naar de di visie Beurzen en Evenementen. Contacta.nl is al jaren een van onze topproducties, die steeds meer on dernemers doet beseffen dat zij zich daar moeten laten zien om gezien te worden. Hoe omschrijft u Contacta.nl? Contacta.nl is voor Libéma en in het bijzonder voor de Zeelandhallen een belangrijke beurs, die in drie da gen tijd tien tot vijftienduizend on dernemers en decision makers bij eenbrengt. Wat betekent Contacta.nl voor u? Voor mij is Contacta.nl een voor beeld dat ik ook graag in onze ande re accommodaties gerealiseerd zou zien. Zeelandhallen Goes heeft veel voordelen. Het complex in het klop pend hart van Zeeland leent zich perfect voor dergelijke evenemen ten en ligt centraal voor alle doel groepen. Dat geldt niet voor al onze accommodaties. Wat betekent u voor Contacta.nl? Ik zal proactief blijven inspelen op de steeds veranderende maatschappij en op de wensen van de standhou ders en bezoekers om het hoge ni veau van Contacta.nl te kunnen waarborgen. Dat betekent dus veel luisteren en waar nodig, aanpassen. Wanneer bent u het meest in uw element? Het meest ben ik in mij element als initiatieven die ik heb vormgege ven, succesvol worden afgerond. Mijn nieuwe functie biedt mij veel uitdagingen, waaraan ik vorm ga ge ven. Piekert u wel eens? Natuurlijk, maar uitsluitend over dag. Mijn nachtrust offer ik er niet aan op. Bezet u nog andere stoelen Ja, ik ben bestuurslid van het Regio naal Bureau voor Toerisme in Zwol le, heb zitting in de stuurgroep ROC Zwolle en in de stuurgroep Congresstad Zwolle. Wat is uw ambitie? Een plezierig en goed leven hebben, vooral met mijn gezin, succesvol zijn bij Libéma en niet op zijn minst, het de mensen om mij heen naar hun zin te maken. Waar komt u uw stoel voor uit? Ik kom mijn stoel in het hoofdkan toor bijna niet in! Meestal kom ik al leen mijn autostoel uit, en wel om op die in de Libéma locaties te gaan zitten. Hoe ziet Libéma/Zeelandhallen Goes er in 2015 uit? In 2015 zal Zeelandhallen Goes nog meer geprofileerd zijn als dé evene- mentenaccommodatie in Zeeland. De solide basis daarvoor is inmiddels gelegd. Daarop kunnen wij voort bouwen! Tekst: Loes van der Hoeven Foto: duofoto Naam: Eric Broekaart (47) Functie: Directeur Sales van Libéma Beurzen en Evenementen in Rosmalen. Bedrijf: De divisie Beurzen en Evenementen van Libéma bestaat vanaf dit najaar uit drie centraal aangestuurde units: Sales, Event Ser vices en Catering. Voormalig Accommodatiedirectcur van IJsselhal- len Zwolle en IJsselhallen Exhibitons Eric Broekaart is benoemd tot Directeur Sales. Bijzonderheden: Als één van Nederlands grootste leisure con cerns ontvangt Libéma jaarlijks meer dan 5,1 miljoen gasten. De or ganisatie bestaat uit drie divisies: Beurzen en Evenementen, Attrac tieparken en Vakantieparken. De divisie Beurzen en Evenementen omvat acht bovenregionale accommodaties met een landelijke dek king, waaronder Zeelandhallen Goes. Naast producties van derden spelen de eigen producties een belangrijke rol, waaronder Lego World in IJsselhallen Zwolle en de inmiddels gerenommeerde Con- tacta.nl in Zeelandhallen Goes, de meest gewaardeerde algemene toeleveringsbeurs van Zuidwest Nederland. Kader OOSTERHOUT - Kader Maga- zijnsystemen bestaat dit jaar dertig jaar. Een mooie gelegenheid om de vertrouwde huisstijl te restylen. Met een volledig nieuwe, frisse en toch duidelijke herkenbare stijl is Kader klaar voor de toekomst. Het Ooster- houtse bedrijf heeft ervoor gekozen de merknamen nadrukkelijker te profileren. Twinfloor- entresolvloe- ren, Twinrack- legbordstellingen en Twinspace- systeemoverkappingen zijn hiervoor voorzien van een pro ductlogo. Doordat de activiteiten van Kader zich tot ver over de ei gen landsgrenzen uitstrekken, is er gekozen voor een internationale pay-off. Met de nieuwe 44 pagina's tellende Image Catalogus krijgt men een kijkje in de keuken, www.ka- dermagazijnsystemen.nl lndustrieland.nl GELDROP - Industrieland.nl heeft begin september haar landelijk por taal gelanceerd. Het nieuwe portaal moet een bijdrage gaan leveren aan de herkenbaarheid van de Neder landse industrieterreinen. Via het portaal kunnen ondernemers hun bedrijf op een speciale manier pre senteren. Bovendien worden alle ac tiviteiten op en rondom het indus trieterrein in aparte rubrieken toege licht. Industrieland.nl werkt nauw samen met ondernemersverenigin gen en andere samenwerkende orga nisaties die betrokken zijn bij indus trieterreinen. Buurtsuper BREDA - Buurtsupers en rijdende winkels blijven het goed doen. Wie de beste heeft, wordt binnenkort be kend bij de verkiezing van de beste buurtsuper en de beste rijdende win kel van 2009. Van de 600 onderne mers door heel Nederland zijn er in iedere categorie uiteindelijk 15 ge nomineerd. Zij gaan komende we ken in de halve finale strijden om één van de drie finaleplaatsen in ie dere categorie. Klanten en buurtbe woners kunnen zelf ook stemmen via Lekkennakkelijk.nl. Onder de stemmers worden prijzen verloot, zoals een verzorgd buurtfeest en boodschappenpakketten Studiedag TILBURG - De Ondernemer gaat op woensdag 14 oktober een twee de bijeenkomst houden over zaken doen in en met Belgie: Sales en mar keting voor de Belgische markt. De dag is bedoeld voor alle mkb-onder- nemers met exportplannen. Het be treden van de Belgische markt ver eist een specifieke aanpak van de sa- les en marketingorganisatie. Tijdens deze studiemiddag wordt aangeven hoe dat op de meest zinvolle en ef fectieve wijze kan gebeuren. Hoe stuur je sales aan? Welke onderde len zijn belangrijk? Wat is het ver schil in marketing aanpak met Ne- derland?Communiceer je in België anders met de markt? Anita de Haas, chef van de economieredactie van Brabants Dagblad, treedt op als dagvoorzitter. Een en ander vindt plaats in het Willemll stadion.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 107