Familieberichten H1ensenlinq.nl ver I Kees en Dia Ammerlaan Juujjfbum Christiaan Spier Adriana Bommeljé-Jasperse Adriana Bommeijé - Jasperse 20 I Dinsdag 6 oktober 2009 kijk ook op n IV Vandaag 40 jaar getrouwd hartelijk gefeliciteerd Patricia Davy Miranda Olaf Justin 9 oktober 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat volkomen onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en schoonbroer Abraham Levinus de Groote Bram echtgenoot van Geertje Pieternella Jonker in de leeftijd 76 jaar. Hoek: G.P. de Groote - Jonker Jolanda en John DylanQuirijn Jelle en Tjarda Ella en Jan 28 september 2009 Marijkestraat 11 4542 AS Hoek De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde vóórhaar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zus, schoonzus en tante Josephina Mathilda Augusta van Olffen-Lockefeer Tilly echtgenote van Wilhelm Friedrich van Olffen A Hulst t Terneuzen 10 december 1929 4 oktober 2009 Hulst: W.F. van Olffen Bergen op Zoom: Rob t en Miek Lockefeer-Lambert Hulst: Louis en Ria Lockefeer-Reijtenbach Clinge: Maria en Flori Pharazijn-Lockefeer Tilburg: Els en Ton Vermelis-Lockefeer Hulst: Jeanne en Willy Everaard-Lockefeer Heythuysen: Frans en Riet van Olffen-Coenen Villeneuve (Fr.): Leny en Maurice t Estable-van Olffen Rotterdam: George en Riet van Olffen-de Meijer Terneuzen: Gre en Rinus Polderman-van Olffen neven en nichten Blaauwe Hofke 26,4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van Tilly in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 8 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 9 oktober om 10,30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum van DELA, naast de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij willen op deze manier iedereen bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Achiel Schalkens Uw aanwezigheid bij zijn afscheid, de vele kaarten en telefoontjes hebben ons goed gedaan. Juliette Schalkens-Herrewegh Cindy, Henny, Eva en Fleur Mademein Madel, ich bin Dir so gut Je hart heeft altijd voor haar geklopt Je ogen hebben haar tot het laatst gezocht Pa, opa, opa Chris, mijnheer Spier, Chris bedankt voor alles, je was voor ons heel bijzonder. Je was de basis om bij terug te komen. Wij geven kennis van het overlijden van weduwnaar van Francoise Anna Overdulve Assen 24 januari 1923 Terneuzen 3 oktober 2009 Oostkapelle, Aalydia en Peter Koning-Spier Rotterdam, Robert, José, Ella en Wieke van Waterschoot Rotterdam, Stefan van Waterschoot Groene Specht 6, 4356 DB Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 8 oktober van 14.00 tot 14.45 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Aansluitend brengen we Pa naar zijn Sientje om 15.00 uur. Op verzoek van Pa geen toespraken. Na afloop kunt u afscheid nemen van Aaly, Peter en de kinderen Mnr. Spier - opa- Zoveel van U geleerd zoveel voor ons gedaan zoveel van U gehouden de herinneringen blijven bestaan Henk en Bianca Bas, Sanne Na een kortstondige ziekte is in alle rust zachtjes van ons heengegaan onze oud-tante Magdalena Wilhelmina de Rijke Madeleine In de zeer hoge leeftijd van ruim 102 jaar, A Thisselt (B) t Middelburg 16 april 1907 3 oktober 2009 Ineke Wispelweij-de Rijke Rein Wispelweij Hans de Rijke, ex. test. Adrie de Rijke-Broekhuijse en verdere familie Wij willen van de gelegenheid gebruik maken al het personeel van verpleeghuis Buitenrust (afd. 't Stranghe) te bedanken voor alle goede zorgen aan onze tante bewezen. Correspondentieadres: de Rijke Einsteinlaan 11 2641 ZLPijnacker De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats 'Rustoord' te Nijmegen. Na een mooi leven, maar'moeizaam laatste jaar, is overleden onze lieve moeder en oma sinds 5 september 1996 weduwe van Adriaan Bommeijé Koudekerke t Vlissingen 22 april 1920 4 oktober 2009 Wim en toes Artne en Bas Maartje en Thomas Roos Nel en Johan Lucas Julia Jonas Wij zuller, haar missen.... Correspondentieadres: Wim Bommeijé, Gerbrandystraat 63, 4384 MC Vlissingen Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdlenst zal worden gehouden op vrijdag 9 oktober om 14:00 uur in "de Open Hof" aan de Alexander Gogeiweg 57, 4384 EV te Viissingen, Aansluitend zal om' 15:00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Open Hof". Tot onze grote droefheid is overleden mijn lieve schoonzus en onze tante Adriana Bommeljé-Jasperse weduwe van Adriaan Bommeijé Koudekerke F.M. de Witte-Bommeljé J.H. de Witte t Capelle a/d IJssel Piet t en Rowena de Witte-Teo Koudekerke Wim de Witte Amemuiden Anja en Rien Moerland-de Witte Koudekerke Loes de Witte en hun kinderen Koudekerke, 4 oktober 2009 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze allerliefste schoonzus en tante Adriana Bommeljé-Jasperse |.P. Jasperse in herinnering M. Jasperse-Aarnoutse Nel Jasperse Piet van der Heijden in herinnering Kees Simons Adriana Jasperse Simon Jasperse lannie Jasperse-Theune Peter Jasperse Thea Jasperse-Pizzamei en kinderen Vlissingen, 4 oktober 2009 Zondag 4 oktober is overleden onze geliefde nicht: J. Verhage C. Verhage - Aarnoutse C. Ruitenbeek A. Ruitenbeek - Aarnoutse D. Aarnoutse M.J. Aarnoutse - Gideonse G.A.C. Aarnoutse M.A.C. Aarnoutse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 72