L n opzegdienst s/ Familieberichten (J) dlensenlinq.nl Tanneke Maatje Verhelst Albertus van de Velde Verjaardag Opa Rinus Verhage Colofon Familieberichten (Tlensenljnq.nl mm 22 I Dinsdag 6 oktober 2009 kijk ook op Heden vernamen wij het droevige bericht dat is overleden de heer Leendert Hage Hij was gedurende vele jaren lid, en later voorzitter, van hel Bestuur van de voormalige Rabobank Sint Annaland. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze (oud-)docent Dick Boon Dick heeft zich, gedurende vele jaren, enorm ingezet voor de Zeeuwse Muziekschool. Hiervoor zijn wij hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn vrouw Wies en hun kinderen Ron en Eduard heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Muziekschool Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Nog maar 10 weken na het overlijden van haar partner, hebben wij totaal onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Michiel Antonie Kolijn partner van Alphons van de Lavoir t Marijke Radevenjic-van de Lavoir en Wim Vinke Mate Radevenjic t Angelo en Paula, Dilana, Mllano Mirko t Michelle Vinke Frans en Jenny van de Lavoir-Krijger Stefan en José Dimitri en Amy in de leeftijd van 78 jaar. Anja en Bennie Lavooij-Kolijn Gaetano en Linda Kimberley en Ferry Yannick en Natascha Jolanda en Willem Jansen-Kolijn Angela en Roy Stephanie Marc Kolijn Jazz Giano Scooby Terneuzen, 3 oktober 2009 Correspondentieadres: Mozarthof 39 4536 AT Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 9 oktober om 14.00 uur in de opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren inde koffiezaal van voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De wind der oneindigheid waait door mijn hartlichaam en ziel en brengt mij de adem voor een nieuw leven. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze oom in de leeftijd van 92 jaar. M.P. van de Velde-de Korte Paula en Gerard Marga en Malcolm Mariëtte en René Vlissingen, 3 oktober 2009 Doctor Ottestraat 89 4382 LV Vlissingen Correspondentieadres: M. Verschuren Kruidmolenlaan 150 4337 KW Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 oktober van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de samenkomst, voorafgaande aan de crematie, om 11.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. - Hoera Hartelijk gefeliciteerd met je 60e verjaardag. Heel veel liefs en xxx Jayda Lynn 6 oktober 2009 E-mail I pzcfamilieberlchten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Dag lieve oma, Je zult altijd in onze gedachten blijven. Wat zullen we je ontzettend missen. Gaetano en Linda Kimberley en Ferry Yannick en Natascha Angela en Roy Stephanie Jazz Giano Vaarwel oma Tannie. Angelo en Paula Dilana, Milano Michelle Vinke Stefan en José Dimitri en Amy fff 1 Sü Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42