Heerlijke Prosecco PZC JUNGLEBOEK Kerstshoppingcruise Düsseldorf en Keulen Abonnees hebben voordeel! Personenweegschaal ABONNEE VOORDEEL Verleidelijke en sprankelende wijnen WIJNWINKEL Eenvoudig thuisbezorgd! vanaf nü verkrijgbaar I voor de lezers van deze krant! 3-daagse riviercruise inclusief 2 keer ontbijt en diner! 16 I Dinsdag 6 oktober 2009 Deze elektronische weegschaal heeft een extra groot display waardoor deze gemakkelijk is af te lezen. Voorzien van anti-slipvoeten voor de veiligheid. De design weegschaal hoeft met zijn stijlvolle uitstraling niet in een hoekje te worden geschoven. Weegt tot max. 150 kg 15 jaar garantie Extra groot display (32 mm) Normaal €49,95 Lezersprijs 29,95 GEZONDHEIDSWINKEL Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 900-1700 www.pzc.nl/gezondheidswinkel Uw krant doet graag iets extra's voor trouwe abonnees. Daarom introduceren wij: Prosecco druiven staan garant voor heerlijke frisse en verleidelijk fruitige wijnen. De druiven groeien in Noord-ltalië (boven Venetië). MontAsolo Garganega Prosecco Uitbundige frisseen fruitige geur met hinten van vers geplukte bloemen. Verrassend droge en frisse tintelende smaak met indrukken van amandelen. Lange, frisse en kruidige afdronk met een heei klein aangenaam zoetje. Adviesprijs 8,95 Lezersprijs 4,95 MontAsolo Raboso Prosecco Rosé Zeer fruitige geur met indrukken van frambozen en zwarte kersen. Tinte lende, frisse smaak met het aroma van verleidelijke rode vruchten. De afdronk is goed in balans en met een uitbundige fruitigheid. Adviesprijs €8,95 Lezersprijs €4,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. www.pzc.nl/wijnwinkel BON PROSECCO Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) MontAsolo Garganega Prosecco a €4,95* p.fl. x dozen (6 flessen) MontAsolo Raboso Prosecco Rosé a €4,95* p.fl. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Levertijd web winkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERS NAAM ADRES OMOV POSTCODE GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van dé krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. A.s. zaterdag starten we met een groot se kick off actie: de Abonnee Win Weken. Houd uw krant in de gaten, doe gratis mee en maak kans op mooie prijzen! knip de bon uit de zaterdagkrant Nu exclusief te boeken voor de lezers van deze krant! Vertrek vanuit Arnhem! vanaf Ga in de sfeervolle maanden november en decem ber mee op deze bijzondere kerstshoppingcruise naar Duitsland! In Düsseldorf en Keulen kunt u naar hartelust uw kerstinkopen doen. Geniet hier volop van de kerstsfeer, de sfeervolle verlichting, intie me kerststallen, kerstconcerten en de traditionele kerstmarkten. U kunt ook overal terecht voor heer lijke lekkernijen zoals gebraden appels, Glühwein, kaneelkoekjes, warme chocolademelk, knapperige aardappelpannenkoeken en heerlijke punch. Deze fantastische riviercruise met het MS Diana*** inclu sief halfpension boekt u al vanaf slechts 99 p.p.! Tijdig reserveren is aan te raden, want deze cruise- special is meestal snel uitverkocht! DAGPROGRAMMA Dag 1: u reist op eigen gelegenheid naar Arnhem, waar u aan boord gaat van het MS Diana. Het schip vertrekt omstreeks 17.00 uur naar Düsseldorf. Dag 2: in de ochtend arriveren we in Düsseldorf. U kunt hier gezellig winkelen, de kerstmarkten bezoeken of één van de vele bezienswaardigheden bezichtigen, zoals de St. Lambertuskirche en de Schlossturm. Mocht u nog tijd over hebben, bekijk dan zeker de wereldbe roemde Königsallee. Deze straat is een verzameling van elegante etalages en gezellige terrasjes. U zult zich hier geen moment vervelen! Rond 17.00 uur varen we naar domstad Keulen. Dag 3: in de ochtend kunt u in de feestelijk gedeco reerde binnenstad van Keulen heerlijk winkelen. Bezoèk hier ook bezienswaardigheden als de beroemde Dom, het Biermuseum en het Imhoff Stollwerck (chocolade)- Museum langs de Rijn. Per bus wordt u 's middags terug gebracht naar Rotterdam, Utrecht en Arnhem. MS DIANA*** Het comfortabele en sfeervolle 3-sterren riviercruiseschip MS Diana heeft de afgelopen jaren al vele klanten van KRAS.NL een heerlijke cruise bezorgd en is een bijzonder geliefd schip. Het beschikt o.a. over een receptie, restaurant, bar, lounge met dansvloer en zonnedek met stoelen. VERTREKDATA LR 29.166 November 25 v.a.€ 99 November 27 v.a.€119 December 2 v.a. €119 December 4 v.a. €109 December 9-11-16-18 v.a. €129 Op 27/11 en 4-11-18/12 is de route in omgekeerde volgorde en begint de cruise in Keulen en eindigt in Arnhem. Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: busreis Nederland-Keulen of Keulen-Nederland per comfortabele bus, 2 nachten verblijf aan boord van het MS Diana in een benedendek voordeelhut, 2 x ontbijt en 2 x diner en het beschreven vaarprogramma. Exclusief: vervoer Arnhem v.v., niet genoemde maaltijden, fac. excursies, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteiten fonds 2,50 en res.kosten 20 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR29166 anv£ Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening en ga naar BOEK NU Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 29.166 sgr waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16