Familieberichten O co (H ITIensenlinq.nl l bsifMaiuféirtó 1 na de uitvaart aan huïs Albert Van de Velde Wat blijft is de emotie... familieberichten 9* Colofon Familieberichten 1 20 I Maandag 5 oktober 2009 kijk ook op "Heer die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken, Kent Gij mij, Gij weet waar ik ga. Gij volgt mij waar ik zit of sta. Wat mij ten diepste houdt bewogen, 't ligt alles open voor uw ogen Verdrietig geven wij kennis dat onverwacht is overleden' onze zoon, broer, zwager en oom Rob Witteveen geboren: 12 september 1976 overleden: 3 oktober 2009 Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Krabbendijke: Herman en Inge Witteveen Berry en Joselien Witteveen Laura, Manon Alex en Kim Witteveen Stef, Linn Anja Witteveen Harry de Moor Karin Witteveen Mirelle Minning Correspondentieadres: Fam. Witteveen Eindje de Rondte 18a 4416 CS Kruiningen Rob wordt woensdag 7 oktober in besloten kring begraven op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Het laatste beetje is nu op Veel was er te doorstaan Het kaarsje is opgebrand Het vlammetje is gedoofd Je was moe en mag nu rusten Na een verzorging van zes jaar in zorgcentrum "De Vurssche" is na de Zalving der zieken te hebben ontvangen, rustig en kalm van ons heengegaan onze ma, schoonma en oma José Josephine Sturtewagen sinds 23 november 2007 weduwe van Hendrik van de Velde A St. lansteen, 15 september 1924 t Axel, 3 oktober 2009 Axel: Tilly en Georges Marco en Barbara Patrick en Corina - Thomas, Fabian St. Jansteen: Irene en Rudy lessica en Davy Wesley Axel: Ronny en Corinne Milou Maxim Correspondentieadres: Fam. Peeters 1 Trompstraat 8 4571 BL Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 8 oktober om 10.00 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vurssche en de doktoren. "Boei" brult niet meer... Na een lang leven van hard werken en zorg voor zijn gezin is Albert Van de Velde op 3 oktober 2009 stil en in alle eenzaamheid overleden in de leeftijd van 92 jaar. Nu resten alleen nog de goede herinneringen aan een vader die liefde voelde, maar deze moeilijk kon uiten. Lieve Ma, wij wensen je heel veel sterkte in deze ook voor jou droevige en verwarrende tijden. Onze steun aan jou blijft onvoorwaardelijk. Paula Drost-Van de Velde Gerard Drost Arnemuiden, 4 oktober 2009 You left us beautiful memories. Your love is still our guide. And though we cannot see you, You 're always at our side. Tot onze grote droefheid is onverwachts overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Kornelis Paardekooper weduwnaar van Jannetje Elizabeth Straub 4- 20 augustus 1921 f3 oktober 2009 Heinkenszand: Maaike Paardekooper Fred Heemskerk Ilse en Edwin Marijn Kattendijke: Marien Paardekooper Truus Jansen Kattendijke: Hans Paardekooper v.d. Plasschestraat 2 4444 AG 's-Heer Abtskerke Op dinsdag 6 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 7 oktober om 11.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Sinoutskerke. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.30 tot 11.00 eveneens gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 88-jarige leeftijd overleed plotseling onze geliefde zwager en oom J.K. Paardekooper weduwnaar van J.E. Straub Waarde: K. Straub-Dijl Kapelle: J.C. van Schaik-Straub Kloetinge: A.N. Straub-Jobsen- 's-Heer Abtskerke, 3 oktober 2009 Diep bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar terugkijkend op alle liefde die hij ons gaf, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze lieve broer, zwager en oom Jail Jacobus Tramper in de leeftijd van 87 jaar. Krabbendijke: W. Tramper-Vleugel Krabbendijke: J.J. Tramper E. Tramper-Schrier Wemeldinge: M.J. Vleugel-de Witte Neven en nichten Goes, 2 oktober 2009 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Kraaierstraat 18 4413 CW Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt woensdag 7 oktober om 14.00 uur gehouden in "DeRancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze speciale dank aan de medewerkers van Allévo, dokter aan den Toorn en alle medewerkers van Ter Weel te Goes, Unit 3, voor de liefdevolle verzorging. amiiieberichteoon.fine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Floor de Jonge Met dankbaarheid kijken wij terug op het mooie afscheid, de afscheidsdienst in de kerk en crematorium. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Floor in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Mina de Jonge-Kole Kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Voor de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zuster Dientje Verburg-Vleugel betuig ik u mijn oprechte dank. Namens de familie Sientje Adriaanse-Vleugel Ali Mnr. Spier - opa- Zoveel van U geleerd zoveel voor ons gedaan zoveel van U gehouden de herinneringen blijven bestaan Henk en Bianca Bas, Sanne afscheid nemen in vertrouwde omgeving Rid s Leo MarkusseHSakker Róozenburglaan 139 4337 JD Middelburg tel: OII8 62 90 18 mobiel: 06 53 39 76 II email: riamarbak@zonnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden e telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopcfraCftt krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet recIarrfê'reg naIV tëIefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Fax 088 - 013 9990 wsmed De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00 17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.i Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22