(Hensenl1fKf.nl Familieberichten li t Jeffrey 16 I Maandag 5 oktober 2009 kijk ook op Geboren De Heere verblijdde ons met een zoon en broertje zoon van Sander en Diana Peene - broertje van Vera en Joanne 3 oktober 2009 Oude zandweg 16 4361 SK Westkapelle Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute" van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa, oom en vriend Leonardus Joseph Vonck weduwnaar van Emelia Leonia Marie Smet levensgezel van Irene Leonie Marie Vanhijfte (f) A 13-03-1922 Hontenisse 102- 10-2009 Sas van Gent Philippine: Paul en Jacinta Vonck-Verstraete ALwin Danique en Ralf Fabian Philippine: Richard en Giselle Vanhijfte-Taelman Sas van Gent: Mevr, Nettie Kwisthout-Robesin Familie Vonck Familie Vanhijfte Sas van Gent, 2 oktober 2009 Corr.adres: Mosselbank 27,4553 CH Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 7 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen.aan de Bellamystraat 28c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Wij weten het niet, wij zullen het nooit begrijpen waarom een mensenleven wordt bekort. Waarom de ene bloem tot vrucht mag rijpen de ander reeds in de knop verdort. Lieve Damian Verdrietig zijn wij dat we je niet mochten leren kennen. Oma Visser-Walraven Tante Sonja en Oom Theo Jason en Renske Kimberly en Wouter Julian Tante Henriëtte en Oom Sjaak Patrieck, Hanneke en Luuk' Thierry en Jenneke Een kleinzoon, een neefje, het leek ons zo fijn. Nog 4 weken te gaan, maar helaas het mag niet zo zijn. Dit had niemand verwacht. Vroegtijdig ben je heengegaan en zul je als sterretje aan de hemel staan. Lieve Damian slaap zacht Liefs, Opa van Wel (in herinnering) Oma van Wel Frans en Folanda Jeremy Johnny Na een ongeneeslijke ziekte is op 49-jarige leeftijd overleden onze trouwe medewerker Dick Jansen Wij wensen zijn familie en speciaal zijn moeder veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Vele vele jaren heeft Dick 's- morgens het bedrijf geopend en was hij de vertrouwde stem aan de Betho telefoon. Namens het Bestuur, het MT, de OR en de collega's van De Betho Je ging en zou zo veel en plots ging je twijfelen. Een barstje in je levenslust dat niemand kon helen. Als je troost zocht ging je naar zee. Daar zullen we je nog vaak tegen komen, als een rots in de branding, voor altijd. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van Izaak van de Sande les 1 april 1955 t 29 september 2009 Wij zijn dankbaar voor alle mooie momenten die wij met hem hebben beleefd. Zijn echtgenote: Christine van de Sande - Warnez Zijn kinderen: Evelyn en Luigi van de Sande - Cardillo Bart en Danique van de Sande- de Rooij Zijn moeder: P. van de Sande - Manneke Zijn schoonmoeder: P. Warnez - Bekaert Ghistelkerke 50 4511 JA Breskens De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 6 oktober om 10 30 uur in de SOW-kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid de familie te condoleren voorafgaande aan de dienst van 09.30 tot 10.15 uur in "de Ontmoeting' naast de kerk. We hadden je zo graag langer bij ons gehouden. We missen je. Conno en Judith van de Sande-Schelinski JeroenRuben Sjacco en Nathalie van de Sande-Vandecraen Nikki, Amber Ad en Ann van de Sande-van der Vlies Tim, Teun Lieve les. Kleine zorgen kun je delen maar er is een soort verdriet dat kunnen mensen niet meer helen en dat hoeft ook niet Carlos en Monique Maenhout - Warnez Thomas en Tine Peter Jan en Claudine Warnez - van Tieghem Charlotte, Marie Julie en Stijn Filip en Greet Warnez - van Renterghem Arthur, Louise Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Johny Verschuren echtgenoot van Jacqueline Roza Verschuren-Herman papa van Remco A Velsen, 10 april 1957 t Hulst, 2 oktober 2009 Hulst: Jacqueline Verschuren-Herman Remco Familie Verschuren Familie Herman Wij zijn het personeel van de 'Zorgsaamkliniek' in Hulst dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. van Dijkstraat 28,4561 KR Hulst U kunt afscheid nemen van Johny in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 6 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula van het crematorium. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Johny, Voor altijd uit het oog, maar voor altijd in ons hart. Jacqueline en Remco, we zijn er voor jullie. Ludo Lia, Kim Peter, Anja Mathijs Bianca Fred, Roy, Jessica Jos Suzanne, Arno, Iris Gert Verslagen zijn wij door het droevige bericht van overlijden van onze medewerker Johny Verschuren We hebben (honny in de 33 jaar dat hij voor Dethon heeft gewerkt, leren kennen als een collegiaal medewerker en een sociaal voelend mens. Als voorman in onze montage afdeling was hij graag gezien. Zijn rustige uitstraling en zijn belangstelling voor anderen zullen altijd in onze gedachten blijven. Wij wensen Jacqueline, Remco en verdere familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit grote verlies. Medewerkers Montage afdeling Dethon Hulst Geschokt zijn we door het veel te vroeg overlijden van onze medewerker Johny Verschuren We verliezen in hem een goede voorman en een gewaar deerd collega. Zijn inzet en betrokkenheid zullen we niet snel vergeten. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur. Directie en medewerkers Dethon Lieve Jaqueline en Remco, We wensen jullie veel sterkte met het verlies van je man en papa Johnny Verschuren Van alle Speelotheek collega's: Gerby, Marileep, Ellen, Anneke, Willeke, Manuella. Roelie izsmmmmmtmammmmmmmmmmmmssmstsm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18