Familieberichten fïlensenLina.nl kijk ook op 'ÏËfÏÊii Izaak van de Sande les echtgenoot van Gonny Coljee Mina Lobbezoo - Moerman 28 I Vrijdag 2 oktober 2009 want Gij zijt bij mij; Psalm 23 4b Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adriaantje Maria den Boer-Post sinds 14 januari 2007 weduwe van Leendert den Boer Kerkwerve, 17 mei 1919 Zierikzee, 1 oktober 2009 Zierikzee, Corrie en Wim van de Velde-den Boer Zierikzee, Co van der Wekken-den Boer Bram van der Wekken - in herinnering Lelystad, Leen en Netty den Boer-Schilperoord Uithuizen, Riet en Sjaak van As-den Boer Vlissingen, Nelie van Ree-den Boer - in herinnering Klaas van Ree Groot Valkenisse, Bouw en Petra den Boer-Slager Bruinisse, Rièn den Boer en Porfiria dos Santos Kerkwerve, Kees en Joke den Boer-Hanse Kerkwerve, Ad en Petra den Boer-van IJsseldijk folanda den Boer-Meerdink - in herinnering Kerkwerve, Marleen en Ad Theunisse-den Boer kleinkinderen en achterkleinkinderen Allévo "Borrendamme", kamer 314 Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk5, 4301 LR Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 5 oktober in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats te Kerkwerve, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.35 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in 't Kerkerf" aan de Ring te Kerkwerve. Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van "Borrendammevoor de zorg en aandacht aan haar besteed. Familie den Boer Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve oma en overomaatje Adriaantje Maria den Boer-Post Rian en Wim Nicole, Mirjam, Wilmar Karin Cynthia, Evianne, Merel Conny en )an )oyce, Kris Anja en Jos Jacolien, Johan, Miranda Steef en Paola Cekyra, Ian, Vyrena, Stan Marlène en Leon Julia Leen en Dorien Jari, Brian Erik - in herinnering Annelies en Frank Tonny en Wilanda Ekrin Marry en Hennie Lisa, Kim Sander Sharon en Edwin )ob Boudewijn en Pauline Judith Leon Carina en William Marieke en Dennis fozien Marloes Dennis Remon Frank Nick Arjen Jeanine Remco Zierikzee, 1 oktober 2009 Je ging en zou zo veel en plots ging je twijfelen. Een barstje in je levenslust dat niemand kon helen. Als je troost zocht ging je naar zee. Daar zullen we je nog vaak tegen komen, als een rots in de branding, voor altijd. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van 1 april 1955 t 29 september 2009 Wij zijn dankbaar voor alle mooie momenten die wij met hem hebben beleefd. Zijn echtgenote: Zijn kinderen: Zijn moeder: Zijn schoonmoeder: Christine van de Sande - Warnez Evelyn en Luigi van de Sande - Cardillo Bart en Danique van de Sande - de Rooij P. van de Sande - Manneke P. Warnez - Bekaert Ghistelkerke 50 4511 JA Breskens De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 6 oktober om 10.30 uur in de SOW-kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid de familie te condoleren voorafgaande aan de dienst van 09.30 tot 10.15 uur in "de Ontmoeting" naast de kerk. Lieve les, Kleine zorgen kun je delen maar er is een soort verdriet dat kunnen mensen niet meer helen en dat hoeft ook niet Carlos en Monique Maenhout - Warnez Thomas en Tine Peter Jan en Claudine Warnez - van Tieghem Charlotte Julie en Stijn Marie Filip en Greet Warnez - van Renterghem Arthur Louise Lieve les, We hadden je zo graag langer bij ons gehouden. We missen je. Conno, Judith v.d. Sande - Schelinski, Jeroen en Ruben Sjakko, Nathalie v.d. Sande - v.d. Craen, Nicky en Amber Ad, Ann v.d. Sande - v.d. Vlies, Tim en Teun Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega les van de Sande les heeft met grote toewijding en gedrevenheid zijn talenten ingezet voof het succes van onze winkel. Wij houden hem als een warme persoonlijkheid in onze gedachten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Collega's Albert Heijn XL Gitdeweg 6, Vlissingen Met diepe droefenis hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons lid les van de Sande les was al vele jaren lid van onze club en heeft een positieve bijdrage geleverd in de ontwikkeling ervan als lid van diverse commissies. Wij wensen zijn naasten, eveneens leden van TV de Boskreek; echtgenote Christine, zijn kinderen Bart en Evelien en hun partners en de overige familieleden alle sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van Tennisvereniging de Boskreek Breskens Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van les van de Sande echtgenoot van onze collega Christine Wij wensen Christine, kinderen en familieleden heel veel kracht om dit enorme verlies te dragen. Directie en medewerkers, Vroon BV Nooit vragen, nooit klagen, je ziekte gelaten gedragen. Wanhoop en woede, pijn en verdriet, al deze gevoelens spaarden ons niet. Maar ook liefde en zorgzaamheid, hielpen ons gedurende deze tijd. Afscheid nemen van elkaar en van het leven, het was ons samen gegeven. Rust zacht lieve schat. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Albertus van de Scheur Hans Apeldoorn, 22 maart 1936 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: Ede: Terneuzen, 1 oktober 2009 Gonny van de Scheur-Coljee Anja en Jos Kimberly en Stephan Kevin Jolanda Patricia Saskia Ingrid Jeroen Esther en Martin Tom Esmée Tess Peter van Anrooylaan 176 4536 CK Terneuzen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 5 oktober om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen.Voorafgaand is er gelegenheid in het crematorium om afscheid te nemen vanaf 13.00 uur tot 13.15 uur. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzus, tante en oud tante Weduwe van Jacobus Lobbezoo Op de leeftijd van 94 jaar. Waarde A. Neels - Lobbezoo Ad Neels Krabbendijke J.M. Lobbezoo-Bout en kinderen Krabbendijke, 30 september 2009.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66