7 m vrijdag 2 oktober 2009 S De hoofdtrend in de haarmode dit seizoen is dat het haar langer wordt. Hoe langer, hoe meer je er mee kunt. Ook voor de mannen zijn er verschillen de haartrends gespot. Allereerst is lang 'in'. Boven op, aan de zijkanten en in de nek, als het maar lang is. Lang haar biedt veel mogelijkheden en zorgt voor afwisseling. Daarnaast zien we de langere po ny terug. Dit geeft je kapsel een jongensachtige en gelse look. Het haar wordt warrig naar voren gedra gen. Naast.de brave looks zien we ook veel rock-in- vloeden terug. Grote kuiven, omhoog geföhnde kap sels, ze zijn helemaal hip. Wees creatief en experi menteer, want daar is deze look uitermate geschikt voor. Ben je wat minder bedeeld met je haar? Geen zorgen, ook kort is 'In'. Maak een zijscheiding en gpef, er een wetlook-gel effect aan en klaar Eénjjeschikt kapsel voor elke gelegenheid. oppen Het horloge en de man, een onafscheidelijk duo. Horlo ges blijven interressant en ieder seizoen biedt wel weer iets nieuws. Geheel in lijn met de opprukkende touchp- hones en multifunctionele gsm's worden ook horloges uit gerust met de allernieuwste snufjes. Wie daar niet zoveel mee op heeft kan het horloge ook gebruike als een verleng stuk van zijn totale outfit. Dit model van Swatch bijvoorbeeld is robuust en stoer, en past daarmee goed in de stoere western trend. Maar ook sieraden zijn tegenwoordig niet meer weg te den ken uit het modebeeld voor de man. In het begin was het mis schien wennen, nu worden ze volop gedragen. Inspelend op de toe nemende vraag zijn er steeds meer sieradenmerken die een moder- ne herenliin introduceren. Dus mannen, leef je uit! Horloge Swatch 120

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 55