Familieberichten I# ooit op (nensenlinq.nl Leendert Hage Catlina de Bruijne Dien de Smit-Pierens 30 I Vrijdag 2 oktober 2009 "Mijn tijden zijn in Uw hand" Met verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een moeizame levensavond zacht en kalm is ingeslapen, mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en onze trotse opa en overgrootvader echtgenoot van Neeltje Ligtendag St. Annaland, 13 april 1928 t Goes, 30 september 2009 Goes: N. Hage-Ligtendag H. I. Ambacht: Rien Hage Marjolein en Wouter, Sanne Carolien en Martin Goes: Ina en Frank Visscher-Hage Pieter-Bart en Janine Lennart en Laura Eline Goes: Cobi en Hans van den Berg-Hage Luuk Sal Correspondentieadres'. Zorgcentrum "Randhof", kamer 326 's Heer Elsdorpweg 18, 4461 WL Goes Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Randhof', voor de liefdevolle verzorging en verpleging. De dienst van Woord en gebed, waarbij u bent uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op maandag 5 oktober om 13.30 uur in de "Maranathakerk", Bergweg 43a, Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30, Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Maranathakerk". Voor bezoek aan huis graag vooraf contact opnemen, tel. 06 51 86 99 85. Geen bloemen. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. louw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt. louw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Nadat zij vele jaren liefdevol verzorgd is door velen, geven wij u kennis dat mijn lieve vrouw, onze moeder en oma op 30 september 2009 rustig is ingeslapen. Clazina Willemina de Jonge-de Regt Sien In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Jo de Jonge GoesLeo en Ellen Rick en Bianca Robin Sjoerd Middelburg: Peter en Esther Michelle en Martin Danielle Anouk Vrijlandstraat 102 4337 ES Middelburg Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis. Wanneer u afscheid van haar wilt nemen, is dit mogelijk na telefonisch overleg. De afscheidsdienst zal .worden gehouden op maandag 5 oktober a.s. om 13.30 uur in kerkcentrum 'De Hoek steen'. Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar van 12.30 tot 13.25 uur gelegenheid de familie te condoleren. a li WW Aansluitend aan de dienst zullen we haar als gezin begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Eindewege. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. .Rust nu maar uit. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Maria Clementina Seghers weduwe van Paulus Johannes Vergeer Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Familie Seghers Sas van Gent, 25 september 2009 Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 139 4567 AC Clinge De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Psalm 146.3 Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, zorgzaamheid,, wilskracht en ijver, delen wij u mede dat wij met grote droefheid in ons hart, temidden van ons die haar lief hadden, afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Adriaan Flikweert in de leeftijd van 85 jaar. Breskens: A. Flikweert Aardenburg: Breskens: Breskens: Ines en Age Aagtelinde en Wim Liselotte Sjaak en Han'nie Kim en Tom Mart Dirk Jan in herinnering Yvonne Joeri en Nadine Tjarda en Jelle 30 september 2009 Ghistelkerke 618 4511 JP Breskens De rouwdienst vindt plaats op maandag 5 oktober om 14.00 uur in de SOW kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "de Ontmoeting" naast de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een periode van afnemende krachten is overleden onze gerespecteerde en geliefde bure Flikweert Onze gedachten en medeleven gaan uit naar buurman en naaste familieleden. De buurtjes van het pleintje, Ghistelkerke Verdrietig, maar in alle rust hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en oma Dien sinds 1971 weduwe van Louis de Smit in de leeftijd van 93 jaar. Gerda en Frans Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 29 september 2009 Correspondentieadres: G. Wielemaker-de Smit Van Turnhoutstraat 28 4388 HS Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde broer, mijn zwager, onze oom en oud-oom Cornells Willem de Jonge - Kees in de leeftijd van 77 jaar. Kruiningen: W.A. de Jonge D.P. de Jonge-Verrijzer Sommelsdijk: Jeannette de Jonge Amy Ruthger Kruiningen: Frank en Sandra de Jonge-Bun Goes, 28 september 2009 Zorgcentrum T er Valcke Correspondentieadres: Snelle Markt 1 4416 BR Kruiningen De begrafenis heeft donderdag 1 oktober in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Veilig in lezus'armen.... Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat, na een leven vol wilskracht, hartelijkheid, liefde en behulpzaamheid is heengegaan onze lieve papa en opa Jacobus Wattel Ko sinds 21 augustus 2007 weduwnaar van Cornelia Maljers Oost-Souburg, t Veere, 8 december 1922 30 september 2009 Bedankt dat we altijd op je konden rekenen! Betsie Leijnse-Wattel en Frans Leijnse Peggy Nathalie en Joram Roger f Wim Wattel en Peter Jacobs Bram Wattel en Astrid Wattel-Latumeten Giacomo en Kelly V Giano Giovanni en Nicole Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" afdeling "Rozenhof" voorde liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Cornelis Visstraat 10,4364 BD Grijpskerke De overdenking wordt gehouden op maandag 5 oktober om 14.00 uur in de "Opstandingskerk" aan de Jacob Cats- straat 7 te Grijpskerke. Voorafgaand aan de overdenking is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.40 in de Noordzaal van de kerk. In aansluiting op de overdenking zullen wij, samen met u, onze vader en opa naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemde kerk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jacobus Wattel op de leeftijd van 86 jaar Sinds 21 aug. 2007 weduwnaar van Cornelia Maljers Grijpskerke, J. Maljers J.C. Maljers-Polderman Grijpskerke, F. Maljers (in herinnering) W. Maljers-Meijer Nw en St Joosland, E.M. de Nooijer-Maljers K. Nooijer (in herinnering) Vlissingen, J. Schreijenberg-Maljers P. Schreijenberg (in herinnering) Middelburg, S. Akihary-Maljers M. Akihary (in herinnering) Serooskerke, H. Maljers C.M. Maljers-Schoe Koudekerke, P.J. Maljers M. Maljers-Swennen neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32