Familieberichten Geboren Jubfeuffi Overleden Evi Jo en Annie de Brouwer Andries Evers dijk Dag lieve Margo 24 I Donderdag 1 oktober 2009 Geboren 28 september 2009 Dochter van Walter de Kok en Davonne Gast, zusje van Tess Raadhuisstraat 13 4458 AH 's-Heer Arendskerke Adfranse Automatisering b.v. DANKBETUIGING Hartelijk dank, ook namens onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen voor de vele felicitaties en bloemen die we mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. 8 september 2009 Hulst Als leven lijden wordt, is sten>en een gewin. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw onze zorgzame moeder, schoonmoeder en onvergetelijke oma Jacoba Martina Kik-Pleyte Koos Middelburg, f Middelburg, 5 januari 1930 30 september 2009 MiddelburgA.A. Kik BundeMarian Schmeets-Kik Jack Schmeets MaastrichtBertine Schmeets Paul Meiser 's-HertogenboschArianne Schmeets Daniël Doorduin Onze dank gaaf uit naar "Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Buitenruststraat 87 4337 EK Middelburg Er is gelegenheid om van Koos afscheid te nemen zaterdag 3 oktober van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 5 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Heden is overleden onze lieve nicht Koos Kik Lenny en Herman Schotman Colette t Hans en Marja Nw en St. Joosland. 30 september 2009 Na een vriendschap van meer dan 53 jaar moeten we afscheid nemen van onze lieve Koos Kik We wensen Albert, kinderen en kleinkinderen veel sterkte! Kees Gillissen (in herinnering) Addie Gillissen-van Hoeve Miriam, Willem en kinderen Lilian en Margo De Heer is mijn herder Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 82 jaar Kapelle, 15 mei 1927 Kapelle: Kapelle: Axel: Ellewoutsdijk: Kwadendamme: Wemeldinge: Lewedorp: Antwerpen, 29 september 2009 J.B.N. Eversdijk - de Koeyer L. Eversdijk (in herinnering) Leo Louis en Nelleke Alex, Suzanne, Manon Richard en Petra Han en José Teun Wim Tim, Ron, Stijn Eline en Tom Kristie, Robin Vroonlandseweg 142, 4421 BX Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 3 oktober van 16.00-16.30 uur in Rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 5 oktober om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Helder van geest, liet het lichaam haar in de steek. In alle rust gestorven. Josephina Maria Hertogh-de Waele Geboren op 11 augustus 1911 Overleden op 29 september 2009 Sinds 27 januari 1984 weduwe van George Hertogh Familie de Waele Familie Hertogh Onze dank gaat uit naar haar huisarts en alle mensen van de instellingen, die haar zo voortreffelijk hebben bijgestaan. Koewacht, Huize Lange Akkers Beukenlaan 2 4567 DX Koewacht Alleen schriftelijke condoleance Correspondentieadres: Magdalenastraat 21-A 4566 BA Heikant. De uitvaartplechtigheid is op zaterdag 3 oktober 2009 om 10.00 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart aan het Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. Na de plechtigheid wordt ze naast haar man begraven op het kerkhof achter de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid Wim Schrier Wij wensen de familie veel sterke toe met dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Kapelle 18-11-1934 29-09-2009 Gerard Kramer Wij hebben een biljartvriend verloren. Bestuur en leden BVVEGABV Oost-Souburg kiikookop in f()gnSenljnq.nl Na een verloren strijd is overleden onze lieve nicht Margo van Klooster Zij zal altijd in onze herinnering blijven. Wij leven mee met haar man Ron en haar dochters Dimphy, Chellie en Lindy. Dick en Ada Jan en Ria 28 september 2009 Lieve Margo We gaan je gezelligheid, humor, gesprekken en lach missen. Supportmeiden: Carla, Nelleke, Lenny, Anita, Conny en Ljubica Hoe mooier de herinnering hoe pijnlijker is ons verdriet wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet Wij zullen je missen Martin, Anne, Sanne en Tim Nevzat, Marianne, Sibel, Alexander en Filiz Diepgeraakt zijn wij door het voor ons veel te vroeg over- lijden van onze buurvrouw Margo van Klooster Haar betrokkenheid en enthousiasme zullen we op ons plein heel erg missen. We wensen Ron, Dimphy. Chellie en Lindy heel veel sterkte toe. Carla en Jan Anne-Marie en Bram Hil Angelique en Richard Neqla en Ahmed Lenie en Ron Jeanne Marga en Willem Saskia en Paul Anita en Joop Corrie en Tonny Wilma en Jan Jacky en Nico en alle kinderen Vol ongeloof en zeer bedroefd hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Margo van Klooster-Klein Ruim 27 jaar medewerkster van onze organisatie, Margo was een speciaal mens, die haar hele werkzame leven ten dienste stelde aan de ondersteuning van mensen met een beperking. Als persoonlijk assistent betekende zij veel voor cliënten en ouders. Haar innemende lach, haar inzet, persoonlijke betrokkenheid en haar vriendschap zal door een ieder node gemist worden. Onze gedachten gaan uit naar Ron en de kinderen, we wensen hen alle sterkte toe bij dit grote verlies. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, management en medewerkers Stichting Arduin Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw M. van Klooster-Klein moeder van onze klasgenoten Dimphy uit VZ02A en Chellie uit OA1B Wij wensen Dimphy en Chellie met hun familie de kracht en troost toe dit verdriet te kunnen dragen. Namens docenten en klasgenoten van VZ02A en OA1B van de clusters Zorg en Welzijn van ROC Zeeland. Christianne Broekaart, coach Leonie van Wel, coach Heel stil werden we toen we hoorden dat Margo van Klooster is overleden, moeder van ons klasgenootje Lindy. We wensen Lindy, haar vader en haar zussen Chellie en Dimphy heel veel kracht en sterkte toe. Klas 2g, CSW Toorop C. Mondeel, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26