nik ook op m fHensenlinq.nl Familieberichten 26 I Donderdag 1 oktober 2009 Ie moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Ie wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig maar dankbaar voor de vele goede herin neringen laten wij u weten dat van ons is weggegleden, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en tante Maria Jannetje Nagelkerke weduwe van Pieter Bastiaan Kopmels op de leeftijd van 79 jaar. Rilland: InaenAdrie Murphy, Amber Alphen aan de Rijn: Kees en Margreeth Familie Nagelkerke 29 september 2009 Handboogstraat 6 4515 CW l|zendijke De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 oktober om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemel opneming te llzendijke, aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge (B.). Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Woonzorgcentrum "Huize Emmaus" voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zijn aangeslagen door het droevige bericht van het overlijden van Gerard Planken We hebben Gerard in de 33 jaren dat hij voor Dethon heeft gewerkt leren kennen als een aimabel mens en een betrokken collega. Met name zijn warme belangstelling voor anderen en zijn menselijke opstelling zijn zaken die ons bij zullen blijven. Het verbaasde ons dan ook niet dat hij na zijn pensionering in 2006, eigenlijk precies 3 jaren geleden, actief werd binnen Dethon Plus. Een mens als Gerard gun je van harte een fijne en ook langdurige tijd om te genieten na het werkzame leven. Helaas mag het niet zo zijn. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte en kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur, Directie en medewerkers Dethon Geschokt zijn wij door het bericht dat onze oud-collega Gerard Planken is overleden. We zullen zijn inzet en gedrevenheid als lid van onze Ondernemingsraad van Dethon blijvend herinneren. We wensen Marie-Louise, Martijn en Danielle, Wouter en Vanessa veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens de Ondernemingsraad Dethon Veel te snel is onze oud collega Gerard Planken van ons heen gegaan. In al die jaren dat we hebben samen gewerkt. zullen wij Gerard blijven herinneren als een fijne en betrokken collega die we niet gauw zullen vergeten. Collega's Bedrijfsbureau en afdeling Integratie teTemeuzen Gerard Planken Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid en fietscollega. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen en overige familieleden alle sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Antwan, lohan. Andre, Eddy, Jack Toerclub Graauw De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en oma Mina Jacomina Lena Moerman sinds 25 mei 1964 weduwe van lacobus Lobbezoo A Rilland t Bergen op Zoom 17 april 1915 30 september 2009 Vlissingen: Cees en Kitty Lobbezoo Eva en Erik Renske, lens, Angela loren en Audrey Tim, Evi, Silvie Rilland: Corry en Rien van der Maarel Monica en Eddy Priscilla, Jermain Rinco - in liefdevolle herinnering Serooskerke (W): Han en Ankie Lobbezoo )aap en Nienke Imme, Marê Hans en Anneke Yannick Nielsen Annemarie Correspondentieadres: Corry van der Maarel Ouwerdingestraat 16 4411 CG Rilland De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden maandag 5 oktober om 13.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Levensbron'. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Tot ons grote verdriet hebben wij, na een kortstondige ernstige ziekte, afscheid moeten nemen van onze allerliefste, zorgzame moeder en oma Adriana Aartje Schrijver-de Vos sinds 1 februari2001 weduwe vanAdriaan Schrijver 1 augustus 1918 29 september 2009 Wij zullen haar gevoel voor humor en haar muzikaliteit erg missen. 's-Heer Hendrikskinderen: Biezelinge: Wolphaartsdijk: 's-Gravenpolder: Wim Schrijver Jo Schrijver-Poelman (in herinnering) Adri en Lenie Naomi. Ismaï. Pascal, Davey John en Corrie Nancy, Vivian, Sabine Wim en Elise Manvin. forrinda Christien Zuidweg-Schrijver Rinus Zuidweg Edward en Mirella Nick Mary-Ann Sjaan Huissoon-Schrijver Bram Huissoon Tamara en Ardjan lessica en olm Marien Schrijver Hedwig Schrijver-Assenmacher Benjamin en Bianca Ramon Wij bedanken de medewerkers en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Valcke en met name de verzorgenden van woning 404, voor de liefdevolle verzorging van onze moederen oma. 29 september 2009 Louise de Colignylaan 2, Goes Correspondentieadres: Veerweg 59,4471 NB Wolphaartsdijk Onze moeder en oma is overgebracht naar het uitvaart centrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 2 oktober van 19:30 tot 20:00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 3 oktober om 12:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan zouden wij het op prijs stellen als u deze advertentie als zodanig zou willen beschouwen. Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe. Heden overleed zacht en kalm, mevrouw Jacoba Elizabeth Schrier Kortgene Yerseke 17 februari 1920 29 september 2009 Uit aller naam: lozien Jung-Schrier Correspondentieadres: Valkenierstraat 62 2694 BP 's-Gravenzande De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 3 oktober om 11.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Vredelust voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan Jakob Bettenbroek |aap A 12 maart 1935 t 30 september 2009 i t i 1 Generaal Eisenhowerlaan 54 4333 BS Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van |aap te nemen op zaterdag 3 oktober a.s. om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Hij had ons en het leven zo hef. zijn vrouw: Annemarie Priemis zijn kinderen: Ineke en Ton Wendy en Irving kinderen van Annemarie: Mariska en Aalt Richard en Esther zijn kleinkinderen: Remco en Sabine Bart en Denise Jasper Aksel In plaats van kaarten. Leefde dag van vandaag, alsof er geen morgen is. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat. na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan Jan Marinus van Kerkvoort in de leeftijd van 59 jaar. Avenhorn: Nine en Nick, Kyan Hoedekenskerke: Neil en Wendy Hoogerheide: Noushka Apeldoorn: N.H. van Kerkvoort - Tiggelaar Apeldoorn: Marten en Seija Goes, 28 september 2009 Correspondentieadres: "s-Gravenpoldersestraat 18 4433 AH Hoedekenskerke Jan is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 5- oktober om 13:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 102