zeeland 123 een eerste prijs mee geschoten Kamperlandse 'cowgirl' kampioen Total moet fakkelen wegens storing Politie houdt zes winkeldievegges aan ELP! PERSONEELSTEKORT IN DE ZORG? Laia Fabregas op literatuurdag in Oosterkerk van de reepe Senioren leren over bewerking van foto's woensdag 30 september 2009 Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J. Meijering d.d. 18-09-2009 blijkt, dat t.v.v. het publiekrechterlijk lichaam Gemeente Veere, zetelende te Domburg, aan MAARTEN DIEDERIK BESSEM, geboren op 04 april 1966 zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend het door de recht bank te Middelburg gewezen vonnis van 18-02-2009. Bij dit exploot, waar van M.D. Bessem een afschrift kan krij gen op één van onderstaande adres sen, is tevens bevel gedaan tot bet aling van een som geld binnen twee dagen daarna. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 NIEUWDORP Tot het eind van de week zal raffi naderij Total in Vlissingen-Oost 'van tijd tot tijd' fakkelen. Dit maakte Total gisteren bekend. Het fakkelen is nodig omdat het bedrijf onderhoudswerk moet verrichten als gevolg van een storing in een productie-eenheid. De olieraffinaderij zegt 'alle maatre gelen' te hebben getroffen om het fakkelen zoveel mogelijk te beper ken. GOES In Goes zijn in totaal zes winkeldie vegges aangehouden. Vier werden er opgepakt in een winkel in de Ganzepoortstraat. In de auto van deze uit Breda afkomstige vrou wen (leeftijd tussen 21 en 52 jaar) vond de politie gestolen goederen uit verschillende winkels. Bij de Agrimarkt werden twee meisjes van 14 aangehouden omdat ze sau cijzenbroodjes hadden gestolen. KAMPERLAND - Astrid de Visser en haar negenjarige quarterhorse hengst SR Ginin Starlite zijn dit weekeinde Nederlands kampioen op het NK Westernriding in Ma- rienheem geworden. De combinatie bleek de beste in de categorie 'versatile horse' waar bij de veelzijdigheid van ruiter en paard wordt getest in verschillen de disciplines, zoals dressuur en een hindernisparcours. De Kam perlandse combinatie won zilver in de categorie Western Pleasure en brons bij Western Horsemans- hip. Dekhengst Ginin Starlite was al vele malen Nederlands kam pioen van zijn ras: Wegener NieuwsMedia. Nummer 1 voor werkzoekenden Oókin deZor voor meer informatie Wegener NieuwsMedia Arbeidsmarkt (055) 538 80 00. GOES - De Leeskringkaravaan van Boekentaal Mondiaal doet morgen de Oosterkerk aan de Bergweg in Goes aan voor een literatuurdag. De invulling van de dag is volledig gericht op vrouwen. Boekentaal Mondiaal is een pro ject van de christelijk-maatschap- pelijke vrouwenbeweging Passage. Dannie ten Zweege geeft van 10.30 tot 12.00 uur een lezing met de ti tel 'Feiten en fictie: over de histori sche roman en literaire non-fictie'. Van 13.00 tot 15.00 uur geeft schrijfster Laia Fabregas een lezing over haar leven en werk. Geïnteres seerden moeten zich vooraf aan melden. Dat kan via 0118-592437 en 0118-450645. SCHDENMODE I Van Bommel TlMBERLAND CRUIJFF Papegaaistraat S Goes www.vandereepe.ni_ HEINKENSZAND De Seniorenraad Borsele houdt morgen in de Cyberroom aan het Stengeplein 1 in Heinkenszand een workshop over het bewerken van foto's op de computer. Mensen die nog geen ervaring hebben met foto programma's kunnen hun licht op steken. Gevorderden kunnen even tuele problemen aankaarten. De workshop duurt van 9.30 tot 12.00 uur. Deelname kost een euro. r< ft Karin Rewijk-Labruyere met haar kanon: „Meedoen aan een wedstrijd is altijd spannend, of je wint of niet. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 89