Familieberichten (f) IDensenlinq.nl Ir) Mh muimn 26 I Woensdag 30 september 2009 kijk ook op Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na enkele moeizame laatste jaren is overleden onze lieve moeder, oma en omaatje /anna Elizabeth Meer tens sinds 19 december 1967 weduwe van Pieter Mattheus Jacobus de Blaeij Hoek, 18 mei 1921 Terneuzen, 29 september 2009 P. A. de Blaeij E. de Blaeij-Provoost Nathalie en Jim Brigitte en Joost loep Fleur Floris Lucas Correspondentieadres: Ds. Raamshof 20 4542 AZ Hoek De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 2 oktober om 10.30 uur in het Protestants Kerk centrum, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Onze oprechte dank gaat uit naar de artsen en verzorgend personeel van verpleeghuis Ter Schorre' Unit R17 A29 voor de uitstekende verzorging. herinner mij zoals ik nu weer kan zijn lief, zacht, sprankelend en vrij Hennie de Nijs-Amendt echtgenote van jfo de Nijs Terneuzen, 20 oktober 1945 t Hulst, 24 september 2009 Hulst: Jo de Nijs Dongen: Sonny de Nijs Janseniuslaan 6,4561 NM Hulst We namen in besloten kring afscheid van haar. Je herfst heeft maar even mogen duren. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor de plaats die zij in ons leven heeft ingenomen. Op 24 sep tember 2009 overleed onze lieve schoonzus en tante Hennie de Nijs-Amendt 20 oktober 1945 Terneuzen 24 september 2009 Hulst Hulst EmieldeNijs Irma de Nijs-van de Vijver Kieldrecht (B) Tiny De Gendt-de Nijs Henny De Gendt Asch (Buren Gld) Guido de Nijs Lidwien de Nijs-Verschueren Hooge Zwaluwe Paul de Nijs Georgine de Nijs-Steijaert Neven en nichten Wij wensen Jo en Sonny heel veel sterkte bij dit grote verlies en jullie kunnen rekenen op onze onvoor waardelijke steun. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gerard Planken echtgenoot van Marie-Louise Planken-Lambert Wij wensen Marie-Louise, Martijn en Danielle, Wouter en Vanessa, familie Planken en familie Lambert veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Bestuur, Algemene directie, GMR, medewerkers Stichting De Linie Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mon Broeckaert Vader, schoonvader en opa van onze leden Claudia, Aloys, Paul en Koen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Carnavalsvereniging De Knosseljèrs Soms vraag ik zomaar aan de zee oh, draag mij op jouw golven mee En leer mij hoe ik duiken moet tot onder eb en vloed En van 't diepste somber grauw omhoog naar helderblauw Soms vraag ik zomaar aan de zee oh, neem mij in je stromen mee. Daar v/aar hij het liefst was, in zijn geliefde Zeeland, heeft hij, krachtig als hij was, het leven losgelaten. Zaamslag, 26 november 1951 Rien Nouse t Vrouwenpolder, 26 september 2009 Middelburg: Middelburg: Middelburg: Tilburg: Jeroen en Monika Nouse Tristan*, Loïs, Indi Iman Nouse en Sharon Douwe Nouse en Patrice Sofie, Mees Margaret Ariëns Wij nodigen jullie uit om Rien een laatste groet te brengen op woensdag 30 september tussen 19.00 en 21.00 uur, Silcherstraat 28 te Tilburg. Wij nemen afscheid van Rien op vrijdag 2 oktober om 12.00 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge, provincie Zeeland. Aansluitend begeleiden wc Rien naar zijn laatste rustplaats. Na afloop willen wij samen met jullie herinneringen ophalen aan Rien in dorpshuis Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge Hij had ons en het leven zo lief. Na een moedig gevoerd gevecht is onze lieve zoon en bijzondere broer overleden. Zijn laatste dagen bracht hij door aan zijn Zeeuwse kust. Zaterdagavond, in het licht van de ondergaande zon over een stille zee heeft hij ons verlaten. Wij zullen hem zeer missen. Ik wil alleen zijn met de zee Ik wil alleen zijn met het strand Ik toil mijn ziel wat laten varen (Toon Hcnnam) Rien Nouse Kloetinge: pa en ma Nouse s Heer Hendrikskinderen: Kees en Addv Kloetinge: Hoek: Heinkenszand: i Kloetinge: West Souburg: Goes: Goes: Giesbeek: Hansen Netty Willy en Kees Piet en Jeanette Jan en Corrie Heleen Irma en Kees Mar ja en Sam Albert en Margot Ik heb ii bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. (Jesaja 43) Balth Hendrik Adolf Unger weduwnaar van Koby van Gils echtgenoot van Hetty Unger-Lanting Bruinisse 16 juni 1935 Vlissingen 24 september 2009 Geheel onverwachts heeft de Heer mijn lieve man Dolf weggenomen Hetty weduwe van Bastiaan Hylkema Kinderen en kleinkinderen Corresponden tieadres: H.T. Unger-Lanting Burgemeester van Woelderenlaan 46 4382 CM Vlissingen Dolf is, overeenkomstig zijn wens, in besloten kring op 29 september in Dreischor begraven. Voor onze allerliefste Ome Rien Verdrietig, omdat het veel te vroeg is. Bewondering, voor je eindeloze kracht en doorzettingsvermogen. Een glimlach, voor je grappen die tot het einde bleven bestaan. Blij, omdat je laatste wens in vervulling is gegaan. 'Een afscheidswals aan de waterlijn'. 'Gerben Suzanne Rutger Ben Dorotha Mirjam Martin Danny Alinda Kristel Ermo Maurice El Sabine Heleen, Esther Manon, Saskia, Kim Merel, Tim Liselotte, Sam Ui 30-09-2008 30-09-2009 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed. Als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek het doet zo'n pijn, maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Gijs Elderhorst Maaike Familie Hoogkamer Colofon Familieberichten E-mail pzcfamineberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 ERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlL/he begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68