lï]ensenilrsff.nl AnNa Qing Brechje-Noa r Margo van Klooster-Klein Margo van Klooster-Klein Margo Lieve Margo 24 I Woensdag 30 september 2009 kijk ook op Geboren Dankbaar en ontzettend blij zijn wij met de komst van onze prachtige dochter en ons zusje Zonnestraal van God! AnNa Qing is geboren op 15 juni 2007 in Fuzhou (China). Op 30 augustus jl. mochten we haar in onze armen sluiten en zijn we na een geweldige reis op 12 september weer thuis gekomen. Gert-Jan en Carla Dronkers-Geertse Sterre en Sarah Yuè IGJ vd Boschstraat 36 4475 AL Wilhelminadorp AnNa@dronkers.org Het kunnen er nooit genoeg zijn. Heel blij zijn wij met ons zesde kleinkind: Prachtige dochter van Marieke Allemekinders en Jerom van Dam Margriet en Willem van Dam, Wolphaartsdijk Ovaria der) Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Jaap van Ast Een markant man op de haven. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Riet, los, Hans en Celeste en verdere familie. Namens collega's Watersportbedrijven Brouwershaven Afscheid nemen is... alle mooie herinneringen meedragen. Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar terug kijkend op alle liefde en zorg die hij ons gaf, delen wij u metle dat is overleden mijn lieve man, onze fijne vader en schoonvader Jacob Philippus van Ast Jaap A 1 augustus 1930 t 27 september 2009 Riet van Ast-ter Poorten [os van Ast Hans van Ast Celeste Weekhout Haven Zuidzijde 26 4318 A) Brouwershaven De herdenkingsbijeenkomst zal vrijdag 2 oktober om 15.15 uur worden gehouden in "Het Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwers haven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Tonnenmagazijn Bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar voor de jaren die we samen hebben doorgebracht, nemen we afscheid van mijn broer, zwager en oom Jaap van Ast Phlip van Ast Dien van Ast-van de Schelde Carola en Willem Arjo in herinnering Brouwershaven, 27 september 2009 Toch nog onverwachts is overleden onze geliefde zwager en oom Jaap van Ast )e blijft altijd in onze gedachten. Dreischor, Jan en Tiny van de Velde-ter Poorten Petra en Wiebe Wijga-van de Velde John van de Velde Halsteren, Dion en Anne van Tilburg-ter Poorten Ai-jen en Laura Heidi Brouwershaven, 27 september 2009 Door de Here thuis gehaald onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante Maatje Jacoba Hanse-de Bil 92 jaar oud Zierikzee W. de Bil (in herinnering) M. de Bil-Flikweert BruinisseW.J. Feijtel-de Bil W.M. Feijtel kinderen en kleinkinderen 28-09-2009 Dwars door de stille leegte klinkt de echo van jouw lach. Zachtjes, van een afstand alsof ik je daarnet nog zag. Steeds denk ik aan jouw optimisme steeds hoor ik weer jouw stem. Dan voel ik weer die leegte omdat jij er niet meer bent. Intens verdrietig, maar met een diep respect voor de geweldige strijd die zij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, delen wij u mede dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw en onze allerliefste mama Zij mocht maar 46 jaar worden. Ron van Klooster Dimphy Bart Chellie Lindy Middelburg, 28 september 2009. J. v. Hoofkwartier 76 4333 EC Middelburg Margo is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1U kunt daar afscheid van haar nemen op donderdag 1 oktober a.s. van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Margo hield van witte en roze bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. V in gedachten verzonken, klopt de realiteit bij mij aan waarom nu, op dit moment ik voel de tranen in mijn ogen staan maar helaas, de waarheid is hard en zeker nu, sluit ik haar in mijn hart ze leeft niet meer, ze is dood zovaak heb ik haar teruggewenst, tegen beter weten in zovaak hoopte ik op een wonder, maar dat hopen had geen enkele zin ze is niet meer, ze is overleden, ik zal me erbij moeten neerleggen maar in mijn hart blijft ze voortleven. Onze lieve dochter, schoondochter, zus en tante Vlissingen Tonny Vinckers Monque Klein Breda L.H. Klein Lelystad Bub en Marjan Klein Oost-Souburg J.D. van Klooster Dwight en Naomi Danilo Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lie ve vriendin Margo van Klooster Wat zullen wij ons gezellig samenzijn missen. Kees, Joke, Amber, Esmee Toutenhoofd Goes, 28 september 2009 Wij zijn verdrietig, omdat ons trimlid Margo van Klooster is overleden, moeder van onze leden Dimphy en Lindy. Wij wensen hen en verdere familie veel sterkte. Dr. A. Stavermanbrigade, Vlissingen "Laat de wereld een beetje beter achter dan-je hem gevonden hebt R. Baden-Powell) Lieve Margo, Je hebt van het leven genoten en wij van jou. Je lach, betrokkenheid, enthouiasme, zorgzaamheid en humor zal ons altijd bijblijven. Ron, Dimphy, Chellie, Lindy, wij zijn er voor jullie. Middelburg Bestuur, leiding en leden van scouting de Gouden Cirkel We zullen je ontzettend missen! We hebben genoten van de jaren datje bij ons was. Bedankt voor alles.We wensen de familie alle sterkte toe. Esta's Scouting Gouden Cirkel Lion, Ruth, Anthony, Björn en Martijn Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Margo van Klooster Echtgenote van onze gewaardeerde collega Ron van Klooster. We wensen Ron. Dimphy. Chellie, Lindy en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en medewerkers Accountants- en Adviesgroep Rijkse Kennisgeving Thuis is, voor ons nog onverwachts, overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa Isaac Philip Francois van de Plassche Flip ECHTGENOOT VAN ADRIANA lEVINA OOSTERLING Pematang Siantar (Nederlands Oost-lndië), 1 september 1926 t Goes, 28 september 2009 Goes: A.L. van de Plassche-Oosterling IJzendijke: Frans van de Plassche en Marie-Claire Janssens Clarissa, Isabelle, Frangoise van de Plassche Dank aan de dames van Allévo die hem tot het laatst hebben verzorgd. Louise de Colignylaan 9 4461 SK Goes De afscheidplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven is overleden mijn broer en onze oom Wim Schrier Daan Schrier Corry Schrier -in herinnering- Erik en Jolanda Manouk en Sander Esther en Kees Nick Wij zijn bedroefd en stil, door het plotselinge verlies van onze visvriend en trouw lid Adrie de Waard Bestuur en Leden "Noord-Bevelandse Hengelsport Vereniging"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 66