een eerste prijs mee geschoten leland 123 Albayrak praat over huiselijk geweld ELP! if§2§|| Jj PERSONEELSTEKORT IN DE ZORG? Wijnspeciaalzaak van het jaar voor Moriaan Leger des Heils begint met eet-contactgroep van de reepe Nieuwe reeks wijktafels Praktische tips voor thuisadministratie woensdag 30 september 2009 •- - Karin Rewijk-Labruyere met haar kanon: „Meedoen aan een wedstrijd is altijd spannend, of je wint of niet." VUSSINGEN - Staatssecretaris Neba- hat Albayrak (PvdA, Justitie) opent maandag het Zeeuwse Vei ligheidshuis in Vlissingen. Aanslui tend neemt ze deel aan een poli tiek café van de PvdA over het the ma huiselijk geweld. Het politiek café wordt gehouden in De Con current aan het Bellamypark in Vlissingen en duurt van 17.00 tot 18.30 uur. In het politiek café wordt Albayrak geïnterviewd door Annebeth Evertz over het kabinetsbeleid om geweld achter de voordeur terug te dringen. Daarna is er ruimte voor discussie over de aanpak van huise lijk geweld. Wegener NieuwsMedi Oók in de Zor Bel voor meer informatie Wegener NieuwsMedia Arbeidsmarkt (055) 538 80 00. Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J. Meijering d.d. 18-09-2009 blijkt, dat t.v.v. het publiekrechterlijk lichaam Gemeente Veere, zetelende te Domburg, aan MAARTEN DIEDERIK BESSEM, geboren op 04 april 1966 zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend het door de recht bank te Middelburg gewezen vonnis van 18-02-2009. Bij dit exploot, waar van M.D. Bessem een afschrift kan krij gen op één van onderstaande adres sen, is tevens bevel gedaan tot bet aling van een som geld binnen twee dagen daarna. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 MIDDELBURG Wijnhandel de Moriaan in Middel burg is bij de presentatie van de Wijnalmanak 2010 uitgeroepen tot Wijnspeciaalzaak van het jaar. Wijnjournalist Harold Hamersma brengt ieder jaar de Wijnalmanak uit met daarin de beste wijnen on der de 5 euro. Dit jaar verschijnt voor het eerst een versie met de beste wijnen van 5 tot 10 euro. De Moriaan kreeg voor 67 wijnen een eervolle vermelding. MIDDELBURG- Het Leger des Heils Walcheren be gint op 7 oktober met een eet/contactgroep in zijn pand aan Het Zwin in Middelburg, naast de brandweerkazerne. De bedoeling is dat mensen elkaar tijdens de maaltijd kunnen ontmoeten. In loop vanaf 11.00 uur, maaltijd om 12.30 uur. Deelnamekosten 4 euro. Opgeven vóór 3 oktober (tel. 615247 of korps.walcheren @online.nl). S C H D E N M D E I foto Ruben Oreel MIDDELBURG - Maandag start in Middelburg een nieuwe reeks wijk tafels. Bewoners kunnen dan met de gemeente, politie, Woongoed en wijkverenigingen spreken. Plaatsen en data: Nieuw-Middel- burg, 5 oktober in Grand Café Wil lem; Dauwendaele Mortiere, 6 oktober in ontmoetingscentrum Dauwendaele; Amemuiden, 7 ok tober in de Arne; Zuid, 8 oktober in het Palet; Veersepoort Klaren- beek, 12 oktober in Grand Café Willem, Nieuw- en Sint Joosland, 13 oktober in het dorpshuis, Griffi oen, 21 oktober in het wijkvereni- gingsgebouw; Sint Laurens, 5 no vember in het Van Cittershof; bin nenstad 9 november in de schouw burg; Stromenwijk 't Zand, 17 no vember in de Vergulde Baars. Van Bommel TlMBERLAND CrLiijff Papegaaistraat S Goes www.vandereepe.nl MIDDELBURG De Stichting Welzijn Middelburg en het Gilde Walcheren willen se nioren leren hoe ze hun admini stratie bijhouden. In vier lessen op de woensdag komen vaardigheden aan bod als: een brief begrijpen, de juiste actie ondernemen en over zicht houden. De cursus wordt van af 14 oktober gegeven in Hof van Buren aan de Oranjelaan. Aanmel den vóór 6 oktober via 0118-751435.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 43