ONDERWIJSBEURS 2 3 oktober 2009 Beursgebouw Eindhoven www.onderwijsbeurszuidnederland.nl studie en beroep 7 woensdag 30 september 2009 Vergeet geen kijkje te nemen in het Brabant-Theater op de eerste verdieping. Een boeiend, interactief, gevarieerd aanbod gegeven door verschillende exposanten van de beurs. Yrlpsg 2 okttèsr Aanvang 10.30uor XFM On "four Show: Radio DJ workshop door niemand minder dan Peter v.d. Hurk 12.0Öuur ROC Bndhaven: komt dat zien! 13.00uur Europrof: Werk uan je Talent! 13.30uur HLMHUIS titels 14.00uur Transvomr: Ben jij geschikt voor zorg en welzijn? 1 S.OOuur RLMHUIS titels 16 OOuur launch TMO COLLEGE 'üa-ïitksfazj - Zafgfikig 3 pxtsjasf Aanvang 11 .OOuur Europrof: Werk aan je Talent! 10Ouur FILMHUIS titels 12.00uuf ROC Eindhoven: komt dat zien! 13.00uur FILMHUIS titels 14.00uur Transvarm: Ben jij; geschikt voor zorg en welzijn? T5.00uur XFM On Tour Show: Radio DJ workshop door niemand minder dan Peter v.d Hurk XFM On Tour Show: Radio DJ workshop door niemand minder don Peter v.d. Hurk. lijdens deze radio workshop wordt je meegenomen in de wondere wereld van de DJ en hel maken van radio ROC Eindhoven: Komt dol zien! Wat er tijdens deze presentatie staat te gebeuren houden we nog even geheim maar het is een bezoekje zeker waard! Europroh Werk aan je Talent! Wil jij welen wat jouw internationale mogelijkheden en kansen zijn? Bezoek dan deze interactieve presentatie waar je alles te weten komt over (internationale) horeca hospitality. Hierbij ook de mogelijkheden tol de versnelde opleidingen. FILMHUIS titeb: Tijdens deze presentatie krijg je een keur aan boeiende korte films voorgeschoteld gemaakt om jou te inspireren. Onderwerpen over onder meer Xplora, design en interieur komen aon bod Trans vorm: Ben jij geschikt voor zorg en welzijn? Een test die uitwijst of je geschikt bent voor zorg en welzijn. Sta je sterk in je schoenen, heb je het juiste profiel? De lest laat hel zien! Launch TMO COLLEGE De beste opleiders op het gebied van modemanagement en officemanagement hebben de handen ineenge slagen. Met plezier nodigen wij u uit om het prachtige resultaat met ons te vieren. Hel theater en bovenstaand programma wordt mede mogelijk gemaakt door de Provincie Noord-Brabant. Tussen deze presentaties door wordt de gehele beursperiode middels film de kracht van Brabant zichtbaar gemaakt. - SljpiM è%Qgêi Ipliöj icf-ieife! I I Beursgebouw Eindhoven Lardinoisstraat 8 (pal naast het Centraal Station) EINDHOVEN Ben je serieus met je toekomst bezig dan mag een bezoek aan de Onderwijsbeurs Zuid-Nederland niet ontbreken. Om het een ieder makkelijk te maken is op vertoon van de uitnodigingdkaart de beurs GRATIS te bezoeken. Bovendien is het Beursgebouw zeer goed te bereiken met bet openboar vervoer daar het pal naast het Centraal Station ligt. Ook zijn er voldoende P-gelegenheden in de directe omge ving van het Beursgebouw. Let wel de beurs vindt tegelijkertijd plaats met de 3 dolle dwaze dagen van de Bijenkorf waardoor er extra grote drukte wordt verwacht in de parkeergarages. Ga mee Kom voordelig en "groen" naar de Onderwijsbeurs Zuid-Nederland met de trein! Met een NS-Voordeel- bon reis je op 2 3 oktober met 40% korting van elk station in Nederland naar Eindhoven!!! Bel voor het aanvragen voor uitnodigingskaarten en/of NS voordeelbonnen naar 0031 (0) 40 297 94 94 of mail naarinfo@ogz.nl Provincie Noord-Brabant heet u welkom in het Brabant-Theater op de beurs. In dit theater krijgen opleidingen en steden uit heel Nederland de mogelijkheid zich te presenteren middels interessante presentaties. Tussen deze presentaties door wordt middels film de kracht van Bra bant zichtbaar gemaakt. Dit theater is mogelijk gemaakt door de provincie Noord-Brabant. Zo heeft de provincie met diverse partijen het Merk Brabant ontwikkeld, een traject waarin gedeputeerde Thoon Essed een belangrijke initiator is. Het Merk Brabant laat zien wat Brabant zo bijzonder maakt, een gebied in Nederland waar het prettig wonen, werken, recreëren en vooral studeren is. Op de Onderwijs beurs Zuid-Nederland, 2 en 3 oktober krijg je een goede indruk van wat onder andere Brabant tebieden heeft op het gebied studeren. Waar let jij op als je gaat studeren? Denk je ook na over de stad en omgeving waar je gaat studeren? Is de keuze voor een stad willekeur, voel je dat intuïtief aan of een bewuste keuze? Over de diversiteit en kwaliteit van aanbod van studies in Brabant hoeven we het niet te hebben, dat zit wel snor. Maar dat wist je al. Studeren is echter meer dan je verplaatsen van je studentenkamer naar de campus en weer terug. Je gaat leven in een nieuwe omgeving, je ontmoet nieuwe mensen, je ervaart nieuwe inzichten, je sluit je aan bij een nieuwe sportvereniging waar je topsport gaat beoefenen. Kortom, je gaat al het aanbod van de stad en de omgeving tot je nemen. Brabant en de Brabantse steden hebben in dat opzicht veel te bieden. Het Merk Brabant laat zien wat Brabant zo bijzonder maakt, een gebied in Nederland waar het prettig wonen, werken, recreëren en vooral studeren is. de Gelderlander cd o ure Dccrc un?tcvuiv Organisatie Groep Zuid bv Projectmanager.: Saskia- Ho!tffSian Nuenêcseweg £67 566? KP Géidrop tel.; 040 nism fax: s)40 280 8401

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 29